Şimdi Ara

Clash of Clans, geliştiricisine günlük 645.000$ kazandırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
1.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Clash of Clans, geliştiricisine günlük 645.000$ kazandırıyor

Mobil oyun sektörünün bu denli büyümesinde oldukça önemli bir rol oynayan free to play yapımlar hiç şüphesiz gelirleriyle de geliştiricileri fazlasıyla tatmin ediyor.

Business Insider tarafından yayımlanan bir rapor göre, mobil platformun başarılı free to play başlıklarından Clash of Clans geliştiricisi Supercell'e günlük 645.000 $ kazandırıyor.

Clash of Clans'ın geliştiricisine oldukça fazla kazandırdığı bir gerçek. Ancak, bu kazanç pek de şaşırtıcı değil. Öyle ki App Annie'nin geçtiğimiz ay yayımladığı rapora göre, Clash of Clans en çok kazandıran mobil oyunlar arasında üçüncü sırada yer alıyor. Clash of Clans'ın üstünde ise, Candy Crush Saga ve Puzzle & Dragons bulunuyor.

Kaynak:http://www.businessinsider.com/clash-of-clans-why-supercell-is-worth-3-billion-2014-2#another-likely-addictive-feature-is-the-ability-to-play-with-and-challenge-players-all-over-the-world-25

• Biz de mi oyun yapsak ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün gün oynuyorum ben bu oyunu.

• Günlük 645.000$ inanılmaz uçuk.
  • Bende müptelasıydım bu oyunun ama artk ara verdim çok bağımlılık yapyor namussuz oyun ??

• Oyun içi reklam olsa bir de milyon doları bulur demek ki ufak bir fiyat listesi oyundan, oynayanlar bilir yeşil taşlar oyunun yapı taşı

Clash of Clans, geliştiricisine günlük 645.000$ kazandırıyor
  • 1 haftalık oyun mu yapsam düşüncesine sokup yok ya yapamam sözüyle bitecek olan bir hayal daha

• oha ne paralar dönüyor bu sektörde ya
  • Tırnağımın kiri. Hepinize dağıtırım. Hesap No'nuzu bana PM'leyin.

• Para bu sektörde arkadaş saçma sapan bi oyun yapmiş adam flappy bird parayı vurdu kaçti

• Günde "3-5 kuruş" kazaniyorlar işte laf etmeyin

• biraz oynayıp silmiştim,türünün en iyi oynanışına sahip fakat f2p oyunlara para vermemeyi prensip haline getirmediğimden benim telefondaki ömrü uzun olmadı.

• adamların bi gunluk kazandıgı para 1 aileyi omur boyu gecindirecek para
  • gerçekten bağımlılk yapan bir oyun zor kurtuldum ve mobil oyunlardaki bağımlılık pc ye göre çok daha kötü telefon 24 saat elinde sonuçta ama pc sadece evdeyken oynayabilirsin

• Abi hayattan soğdum ya adamlar bir oyun yapıp ömür boyu yetecek parayı kaldırıyor biz hala koyun gibi okuyalım bu oyun yine zor da flappy bird'e ne demeli, biraz bilgim olsa girişecem ama küreklemekten başka bilgim yok

• Oha flappy bird ün yaninda devede kulak kalir rakama bak

• Yaza kadar oynayıp 1000 liraya satarsam benden iyisi yok :)

• Windowsphone'ada gelse de azda biz sağılsak yahu...
  • Oyun tarzı hoşuna gidenlere tavsiyem castle clash oynasınlar çok daha iyi bence ve baya paralı taştan veriyor bedavaya ara ara

• hasılat listesinde candy crustan sonra 2.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.