Şimdi Ara

Samsung'dan da 3 SIM kartlı bir Galaxy telefonu geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'dan da 3 SIM kartlı bir Galaxy telefonu geldi

Birden fazla SIM kart taşıyan akıllı telefonlar giderek popüler hale gelirken, büyük üreticiler de bu trendden uzak kalmıyor. LG'nin ardından Samsung da 3 SIM kart destekli bir Galaxy akıllı telefonunu duyurdu.

Galaxy Star Trios adlı model geçen yılın Galaxy Star S5280 modelinden çok az farklarla ayrılıyor. Brezilya'da duyurulan cihazın diğer gelişmekte olan ülke pazarlarına da yayılması bekleniyor.

Cihazda 3.14 inçlik 320x240 piksel çözünürlükte dokunmatik bir ekran yer alırken, 1GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli Snapdragon S1 yongaseti gerekli gücü sağlıyor. 512MB RAM, Android 4.1 işletim sistemi, 4GB artırılabilir hafıza, 3G, 1300mAh batarya, WiFi, Bluetooth şeklinde diğer özellikleri mevcut.

Galaxy Star Trios hali hazırda sadece Brezilyalı perakende kanallarında satışına başlandı ve fiyatı 165$ civarı olarak belirlenmiş.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/This-is-the-Samsung-Galaxy-Star-Trios---guess-how-many-SIM-cards-it-supports_id52459

• 3 simkart?

1 aylık hat parası telefondan daha pahalı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense LG nin haberi çıktığında tahmin ettim samsung'tan da böyle bir telefonun geleceğini.

• Klasik kopyacı zamzung.
  • Bu kez cop demicem, bataryasida oldukca yeterli & kucuk olmasida avantaj

• Cem ylmz:" Bu Tasarımı Yapan Adamın Gözleri Kör Oldu." İnce Ve Şık Bir Tasarıma Sahip :))

• espri amaçlı yapılmış bir telefon :) fantezi olarak aveadan 1000 dakika, vodafondan 1000 sms, turkcellden 1 gb internet paketi alınabilir.

Bimcell kaldı, 4 sim kartlı lazım.

Bir de ben tek parmağımla telefonun ekranındaki bütün tuşlara aynı anda basabilirim, control-alt-delete yapabilirim.

• Çift hatlı cihazlardan Çin'liler soğuttu bizi zamanında ve bir telefon çift hatlıysa dandik anlayışı yerleşti bilinç altımıza. Bir çok insanda bunu Discovery ile aştı ama onda da çift hat kullanan çok yok. Gerçekten verimli olabilecek bir cihaz ise ne hoş...
  • tasarımını yumurtadan esinlenmişler heralde

• 2/3 gundur yeni telefon cikmiyordu tam samsung akillandi dicektim 3 sim kartli telefon cikti

2 gun telefon cikarmadilar ya 3. Gunde 3 sim kart die golu attilar :D

• talep görür diye düşünüyorum. şu an çift hatlı bir samsung kullanıyorum 100 TL'ye almıştım. ucuz olsa böyle bir şey de alabilirim ama çok da ucuz olacağını sanmam.
  • Honor 3C 130 dolar ve MTK6582 işlemci ile 2300 mah batarya var
    Bu 160 dolar ve buyrun özellikler

Bu kadar çöp olmak zorunda mısın samsung?
  • Allahım sen sonumuzu hayret...

• Her yöne tarifelerin önünü açanlardan duacıyız, artık gerek kalmıyor 2si1, 3ü1 aradalara...

• Lg nin 3 sim kartlı telefon haberinde demiştim neyse Allah tan az yanılmışımda 5 sim kartlı çıkarmamışlar.

• Lg den sonra çapkınlara bir kıyakta samgungtan.

• 3 hatlı olması neysede özellikleri görünce böghhh oluyo insan 1300 mah nedir yaa:/

• Samsung'dan kimi soguslersek kar isimlo yeni çalışma

• Çekirdek sayısından sonra sıra sim kart sayısına geldi galiba

• 3 hat mı abartı ya, nadiren 3 hat kullanan vardır o da iş yerlerinde
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.