Şimdi Ara

Bilgisayarım Reset Atıyo Yardım Edin Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarım reset atıyo yardım edermisiniz neden olabilir benim tahminlerim var ko ya girin ce oluyo bu olay tabi normal şarkı dinleyince falan olmuyo neden se ben diyom ki ekran kartından olabilirmi ge-force 5200 128mb lık bi ekran kartı sizce düşün mü ko oynamak için arkadaşlar yardım edin

• ekran kartın ko'ı çalıştırır.bence sorun harddiskte.hard disktte şu bad sector denen şeyden olmuş olabilir.bilgisayar kendini arada sırada resetler.vallahi bende de oluyodu.bi scandisk yaptım bide disk birleştirme uzun süredir olmadı bişey.
  • bilader seana bişe söyliyem benim ki saat 11 gibi reset atmıyo biliyon mu bide tek ko ya girincce reset atıyo neden olduğunu da bilkiyom sanırım ekran kartın dan olabilir diyoım ko yu her halde kaldıramıyo pc in reset len mesine nedenh oluyo sanırım bnm pc saaat 10-11 gibi reset atmıyo kii saat 4 - 5 gibi hep reset atıyo havlarda çok sıcak oluyo ama sen diyon yaa hard dick de bişe var ne peki oo nasıl düzeltiril aslında ekran kartı da iyi biğ marka ma areeset atttırıyo
  • Peki arkadaşım sisitemin nedir tam olarak sistemini yazar mısın?
    Bir de Reset için birden fazla sebep olabilir.

Örnek:PSu yeterli değildir => Kaliteli bir PSU alman gerekir
    Ekran kartı ve ya işlemci fazla ısınıyordur=> EXtrem fan kullanmalısın
    Sistemindeki Ekran kartı tam oturmamış olabilir pcı yuvasına => Biraz bastırarak tak....vs,vs
  • Anakart, ram veya ekran kartından olabilir. Değiştirip deneyerek öğrenebilirsin sorunu ancak.
  • ko yu sevmeyen birisi oynamasınlar diye böyle bir virus yazmış olabilir

olur mu olur yani
  • ram:512 anakart:256mb ekran kartı:128mb sonra daha ne ayzıyım haa çıldırcam şimödi pc yi kıracam ko da kafayı yedi zaten bu ko yu boş hyaldede giremiyoz ya böyle yapanın Allah belasını versin İşşallah geberir
  • bana ne yapmama gerektiğini ssöyleyin be de onu yapam yaaa
  • pc ilk geldiğinden bu yana bütün parçalarını değiştirdim bi tek hdd ı değiştirmedim sorun ondamı ama belli bi saat den sonra reset atmıyo bide bi ko oynarken reset atıyo çoğunlukla arada sırada başka oyunlardada atıyoda çok az oluyo ko oynarken oyuna zaten çok zor giriyom adam 2 adım atıyo reset atıyoo allahım yaa kafayı yedim artık ko yu bırakacam char ı satıp pc yi yaptıracam haa
  • ramin de sorun olabilir hocam

Lütfen ramini başka bilgisayarda dene.
  • merhaba reset ve mavi ekran sorunları için websitemde hazırladığım makaleleri ve analiz rehberini inceleyebilirsin
  • Bence de arkadaşım reset sorunları genelde ram kaynaklı oluyor başka bir ram takmayı hiç denedin mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.