Şimdi Ara

Galaxy S4 ve Note 3 KitKat güncellemesindeki bildirim çubuğu ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S4 ve Note 3 KitKat güncellemesindeki bildirim çubuğu ortaya çıktı

Samsung'un geçen yılın amiral gemi modelleri için hazırladığı KitKat güncellemesinde sona yaklaşıldığı belirtilirken, güncellemenin yeni bildirim ikonları da internete sızdı.

Eldar Murtazin tarafından sızdırılan görüntü de Samsung'un KitKat stok sürümünde yer alan beyaz bildirim çubuğu ikon tasarımını aynen TouchWiz’e de yansıttığı görülüyor. Ayrıca Murtazin, TouchWiz arayüzünün geleceğinin de KitKat güncellemesi ile daha iyi görülebileceğini belirtiyor. Bu anlamda Samsung'un stok Android ögelerini daha fazla yansıtarak ağır kullanıcı araüyüzünden vazgeçmeye başladığı da dillendiriliyor.

Güncellemede ayrıca kilit ekranına bir kamera kısayolu da eklendiği belirtiliyor. Hali hazırda Galaxy S4 için test KitKat güncellemesi internette mevcut. Resmi güncellemenin ise kısa sürede başlaması bekleniyor. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Android-KitKat-update-for-Galaxy-S4-and-Note-3-nears-heres-how-the-new-TouchWiz-status-bar-will-look-like_id52429

• Daha sade daha güzel :)

• Xposed yükleyicisi olan herkes yapabilir :)
  • Bildiriğim çubuğu dediğin öyle değil böyle olur. Sağ tarafı gereksiz şeylerle doldurmaktan bıkmadılar. Boşuna custom rom kullanmıyoruz.

• Sonunda güzel bir şey gördük samsung'ta. Umarım kitkat düşük telefonlara da gelir de Touchwizi tekrar kullanmaya başlarım.

• ortaya çıkıyor ama güncelleme telefonlara düşmüyor.

ne kadar uzun sürdü arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Bildiriğim çubuğu dediğin öyle değil böyle olur. Sağ tarafı gereksiz şeylerle doldurmaktan bıkmadılar. Boşuna custom rom kullanmıyoruz.

ben asıl şu alarm logosuna uyuz oluyorum. sanki çok önemli bişeymiş gibi çakılı duruyo orda. ulan o telefonu kullandığım sürece alark kurulu olacak zaten, ve neyazıkki hiçbir zaman o gereksiz çalar saat logosundan kurtulamıyorum
    />

• Nerden bulaştım android'e :(

• Biz hala Note 2'yi 4.1.2'de kullanalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece batarya iconu beyaz olmus gerisi zaten böyle

• Youtube'da izliyorum ben zaten 4.4.2 yle çalışan note3 s800 versiyonları. Acaba yanlış mı gördüm?

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Hocam o alarm simgesini Gravitybox ile gizleyebiliyorsunuz fakat cihazinizin rootlu olmasi gerek .

• güzel olmuş
  • Xposed'la gayet güzel kullanılıyor bildirim barı.

• daha da güzel olacak inanıyorum
  • Bu konu kilitlenir...:D

• ben zaten kullanıyorum bunu sadece pil işareti farklı bi değişiklik yok başka

• Ulen bi yatırmadılar şu batarya ikonunu :D

• Hala bekliyoruz 4.4.2 kitkat exynos lar turkiyede nezaman gelecek bilgi verirseniz sevinirim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.