Şimdi Ara

MyScript Stylus uygulaması, ekran kalemi destekli Android cihazları için başarılı bir el yazısı algılaması sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• MyScript Stylus uygulaması, ekran kalemi destekli Android cihazları için başarılı bir el yazısı algılaması sunuyor

Galaxy Note 3 gibi ekran kalemi destekleyen cihazlar için el yazısı kullanma önemli bir tercih haline geliyor. MyScript Stylus, hızlı el yazısı algılama özelliği ile ön plana çıkıyor.

Henüz beta aşamasında olan uygulama şimdiden sayısız övgü almış durumda. Uygulamada hem kalem ile hem de parmak ucu ile yazı yazılabiliyor. Türkçe dil desteği de olan uygulama yazı algılama konusunda şaşırtıcı derecede başarılı.

Uygulamada bazı karakter tanıma problemleri olsa da nihai sürümde giderileceği belirtiliyor. Beta sürümünde uygulama ücretsiz olacak. 

• Çok önemsiz

• Note kullanıcılarını çekerse başarılı olur . Diğer büyük firmalar hala S-Pen gibi bir kalem yapmayı beceremedi . Diğer kalemler ise çeşitli aksesuar üreticilerinin ve yeterince kalitesiz .

• Ben çok başarılı buldum.örneğin bu mesajı stylus beta ile yazdım ve el yazımı Samsung klavyesinden çok daha iyi algılıyor.

• Sadece kafama takılan, bu uygulama ne kadar güvenilir? özel bilgilerimizi sızdırma ığlndan nasıl emin olacağız?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.