Şimdi Ara

Bisikletçiler için arka lamba ile HD kamerayı birleştiren dünyanın ilk ürünü: Fly6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bisikletçiler için arka lamba ile HD kamerayı birleştiren dünyanın ilk ürünü: Fly6

Dünya üzerinde hem spor hem de günlük ulaşım amaçlı milyonlarca insan bisiklet kullanıyor. Aktif trafik içerisinde birçok bilinçsiz araç sürücüsü yüzünden sorun yaşayan bisikletçiler için Kickstarter üzerinde destek aramaya başlayan Fly6 ise, geliştirici Andrew Hagen ve Kingsley Fiegert'e göre kişilerin arkasını kolluyor.

Temel olarak arka lamba ile HD kamerayı birleştiren Fly6, bu doğrultuda bisikletlerin arka koltukları altına yerleştiriliyor ve buradan parlak LED ışıklarıyla hem güvenlik sağlıyor hem de 720p sesli kayıt yapabilen HD kamerasıyla olası istenmeyen durumları güvenlik güçleriyle paylaşmak adına kayıt altına alabiliyor. USB üzerinden şarj edilebilen lityum-iyon bataryasının 5 saat aktif kullanım ömrü sunabildiği belirtilen Fly6, 105 gram gibi düşük bir ağırlığa, suya karşı dayanıklı gövde yapısına ve micro SD kart girişine sahip.

Faydalı bir amaç için hazırlanan bisiklet aparatı Fly6, Kickstarter üzerinde konan 95,000$ hedefin bitimine 27 gün kala henüz, 166 bağış ile 19,65$'lık kısmını toplamış durumda. Yapılacak 119$ (Avustralya dışı 15$ kargo) bağış ile 2014 Mayıs ayında elde edilebilen ürün hakkında hazırlanan tanıtım videolarını aşağıda izleyebilirsiniz.

Kaynak:https://www.kickstarter.com/projects/fly6/fly6-cycling-accessory-hd-camera-and-tail-light-co

• çalarlar
  • ne iğrenç reklam tanıtımı o öyghhhhhh :P

• Reklamı açmayın!

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 10 Şubat 2014; 19:39:49 >
  • o ne tiksinç bir reklam arkadaş?
    +bizde bunu farkeden kimse görmesin diye üzerimizden geçer

+ön tarafı çekemiyor mu banane arkamda kimin ne yaptığından
  • Ön mü arka mı partner bilir firmayı ilgilendirmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldigi goruntuyu anlik olarak surucuye iletse (ekran yahut kask olabilir) cok daha yararli olurmus. Arkasini gormeden tehlikeli hareketler yapan bir suru surucu var.

• Abla resmen sondaj yapmış, o ne öyle ya?

İyi, hoş, kullanılabilir bir ürün yapmışlar ama 5 saatlik batarya ömrü oldukça zayıf kalmış bence.
  • 10 yıllık bisikletçiyim böyle burun karıştıran görmedim. Kesin bundan bir tane almalıyım'' dememi mi bekliyor bu firma o nasıl bir tanıtım filmi
  • o para gopro alırım. arkayada ışık takmam

@HıraX hacı montu aldım efsane efsane
  • Bastım kahkahayı o nasıl reklamdır
  • _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    Hadi yav hayırlı olsun bakalım ıslatalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HıraX

Hadi yav hayırlı olsun bakalım ıslatalım

yarın sabah ıslatıcam çayla beraber. valla her kuruşuna helal olsun. daha çıkmadım dışarı ama mal kendini belli ediyor zaten en baştan beri gözüm vardı 170 den 90 a indi
    Çay tek şeker
  • quote:

Çay tek şeker

5 şeker

Olmaz şeker koması (laf aramızda dönerken 10'lu halley yedik ya laa )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkadaşım O Eli Bi İndir!

çalarlar

Bisikleti kullanmadığın zaman lambayı çıkarıp cebine ya da çantana atarsan çalamazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Olmaz şeker koması (laf aramızda dönerken 10'lu halley yedik ya laa )

vay kafirler
  • Adamlar uğraşmış laa :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.