Şimdi Ara

MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
8.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizlerle birkaç fotograf paylaşacagım sorularınız olursa becerebildiğim kadar cevaplamaya çalışacağım... Laptop alacak arkadaşlarla paylaşmak istedim...

MSI GE60 2OE-293XTR Teknik Özellikler
    En son 4. Nesil Intel ® Core ™ i7 İşlemci
    LED Aydınlatmalı 15.6" Full HD (1920x1080) Parlamayı Önleyici LED Ekran
    Üst düzey En Yeni NVIDIA ® GeForce GTX765M ayrık grafik kartı (GDDR5 2GB VRAM ile) çok detaylı görüntü kalitesi sağlar
    Özel Soğutucu Boost 2 teknolojisi soğutma ve akustiği büyük ölçüde iyileştirir
    Matris ekran oyun deneyimi için vizyonu genişletir
    Online eğlence için daha akıllı ve daha hızlı ağ için Killer™ E2200 Oyun Ağı
    Oyuncular İçin Özel Steelseries Klavye - Mavi LED Arkadan Aydınlatmalı
    Kristal netliğinde ses kalitesi için özel ses tasarım desteği
    Aliminyum C Cover
    8GB DDR3 1600MHz Bellek
    128GB SSD + 1TB SATA 7200Rpm Disk
    MSI Gaming Mouse
    MSI Gaming Sırt Çantası
    FreeDos İşletim Sistemi
    Teknik Özellikler
    Model Kodu : 2OE-293XTR
    Model Adı : GE60 2OE-293XTR
    İşletim Sistemi : FreeDos
    Ekran : LED Aydınlatmalı 15.6" Full HD (1920x1080) Parlamayı Önleyici LED Ekran
    İşlemci : Intel® Core™ i7-4700MQ 2.4GHz İşlemci (6MB Önbellek 3.20GHz'e kadar Turbo Frekans)
    Yongaseti : Intel HM87
    Bellek Tipi : 8GB DDR3 1600MHz
    Bellek Yuvası : 2 - En fazla 16GB a kadar
    Grafik Kartı : Nvidia GeForce GTX765M GDDR5 2GB GPU Boost (Nvidia Optimus)
    Hard Disk Kapasitesi : 128GB SSD + 1TB SATA 7200Rpm
    Optik Disk Sürücü : DVD Super Multi
    Usb 3.0 : 2 x
    Usb 2.0 : 2 x
    Kart Okuyucu : SD(XC/HC)
    HDMI : 1 (v1.4)
    D-Sub : 1
    Hoparlör : Audio Boost, 4x2W HD Speakers
    Ses : THX TruStudio Pro
    Ses kanalı : 7.1
    Mikrofon Giriş/Kulaklık Çıkış : 1/1
    SPIDF : Var
    Kablosuz Ağ : 802.11 b/g/n
    Bluetooth : Bluetooth v4.0
    Kablolu Ağ / Lan : Killer Gaming LAN - Killer™ E2200 Oyun Ağı
    Klavye : Keyboard by SteelSeries 103 Tuş - Blue backlight LED
    Webcam : HD type (30fps@720p)
    Batarya : 6-Cell Li-Ion (4400mAH)
    Güç Adaptörü : 120W
    Turbo Modu : TDE (GPU)
    Graphic Switch : GPU Boost (Nvidia Optimus)
    Güç Yönetimi : Turbo Battery+
    Boyutlar (WxDxH) : 383 x 249.5 x 37.6~32.3mm
    Ağırlık : 2.4Kg (Pil İle Birlikte)
    Aksesuarlar : Gaming Mouse, Gaming Sırt Çantası

MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme

MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhyldz41 -- 24 Mart 2014; 4:52:26 >

• ilk ısı degeri normal haldeki ısı degeri ikincisi sarj kablosunu cıkararak oyuna girdgim sıradaki ısı degeri fakat oyun cok kastı sarj kablosunu cıkardıgım da degerleri kısmam gerektı rahat oynayabilmek için diger son iki ısı degeri ise sarja takılı sıradaki değerler fan tusuna gelince gercekten gozle gorulur bir fark yaratıyor onuda degerlerle gosterirm daha sonra şimdilik bu kadar...
  • Degerleri aldıgım oyun bu Assassins Creed IV Black Flag

MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme MSI GE60 2OE-293XTR İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhyldz41 -- 10 Şubat 2014; 15:38:17 >

• evet arkadaşım tekrar hayırlı olsun normal kullanımda batarya kullanımı nasıl yani oyunsuz
  • Batarya biten kadar basindan kalkmadigim olmadi dostum olursa ilk firsatta paylasirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eveyllah sağol bekliyoruz :D
  • maximum 16 gb mı destekliyor? biraz az olmuş gibi.. şu an için normal ama 3-4 yıl sonra windowsun kendi o kadar kullanmaya başlar.. en azından benim beklentim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigzara

maximum 16 gb mı destekliyor? biraz az olmuş gibi.. şu an için normal ama 3-4 yıl sonra windowsun kendi o kadar kullanmaya başlar.. en azından benim beklentim

aynen ama 16 gb ramin yetmedği zamanlarda artık bilgiseyarın çöp olduğu bir zamana geçmiş oluruz herhalde hayırlı olsun bu arada güle güle kullanın ssd işi m sata ile mi yoksa normal 2.5 inç ssd lerde takılabiiyor mu?
  • Ne kadara aldiniz hocam?

• sorunu tam olarak anlamadım ama dostum 128 gb sandisk ssd + 1tb hdd var işletim sistemi ssd ye yülkü... 5 yıl götürsün hiç birşeyden eksik kalmadan yeter +8 gb bile takmama gerek kalacagını dusunmuyorum... teşekkürler bu arada...

hızlıaldan 3300 e aldım dostum (hsngencer)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhyldz41

sorunu tam olarak anlamadım ama dostum 128 gb sandisk ssd + 1tb hdd var işletim sistemi ssd ye yülkü... 5 yıl götürsün hiç birşeyden eksik kalmadan yeter +8 gb bile takmama gerek kalacagını dusunmuyorum... teşekkürler bu arada...

hızlıaldan 3300 e aldım dostum (hsngencer)

Yani başka disk takılıyor mu diye sormak istemiştim

• T3RR1BL3WH1SP3R kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum dostum yeterince var zaten
  • bende bugun siparişimi verdim aynı modelden taksitle 3.500 e geldi
    hocam hangi oyunlarda denedin varsa fps degerlerini yazabilirmisin birde memnunmusun makinadan
  • may7 M kullanıcısına yanıt
    siparişi vermeden bunları sorsan anlarımda suan sorman tuhafıma gitti :D fraps ı ındırıorum smdi degerlerinide yzarım :)
  • bende dusunuyorum bunu bakalim takipteyim.
  • uzun zamandır aklımda olan bi bilgisayardı bi çok yazı okudum artık almaya karar verdim daha doğrusu bilgisayarsızlığa dayanamadım şuan aktarmada bi elime geçsede bir daha kapanmasa :D
  • evet arkadaşım son değerlendirmeleri alalım batarya durumu performans ısınma vs ????
  • Ben de ya bundan alacağım ya da gx70. Gx70 teknik olarak daha üst düzey fakat işlemci darboğaz meseleleri çok kafamı kurcalıyor. Sanıyorum biraz daha uygun fiyata bu modeli tercih edeceğim.

• son değerlendirmeleri bekliyoruz
  • smhyldz41 kullanıcısına yanıt
    Bundaki ssd nin performansi nasil kendimiz alip taksak daha mi performandli olur?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.