Şimdi Ara

DARK Tabletimde Kısmen Dokunmatik Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar DARK EVOpad M7220 tablet aldım yılbaşında. Tabletin 1 haftası dolmadan üst kısmın dokunmatiği bozuldu. Üst tarafta dokunmatikçalışmıyor bildirimleri açamıyorum ekranı yan çevirmem gerekiyor. Bu aralar da tabletin alt kısmında aynı sıkıntı başladı. Böyle giderse geri tuşu ana menü tuşlarını kullanamayacağım. Bunun üstüne tablet şarjdayken de kendi kendine ilginç yerlere dokunuyor. Kendi kendine şifre deniyor sağa sola tıklıyor. Ne yapcağım bilmiyorum bu konularda tecrübem var garantiye göndermek istemiyorum yazılımsal bir problemse çözümünü aktarabilirseniz sevinirim. Donanımsal bir sıkıntıysa mecbur garantiye göndericem artık. Şuan tabletten yazıyorum dokunmatik harici hiçbir sorun yok almak isteyenlere tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhnorhn

Arkadaşlar DARK EVOpad M7220 tablet aldım yılbaşında. Tabletin 1 haftası dolmadan üst kısmın dokunmatiği bozuldu. Üst tarafta dokunmatikçalışmıyor bildirimleri açamıyorum ekranı yan çevirmem gerekiyor. Bu aralar da tabletin alt kısmında aynı sıkıntı başladı. Böyle giderse geri tuşu ana menü tuşlarını kullanamayacağım. Bunun üstüne tablet şarjdayken de kendi kendine ilginç yerlere dokunuyor. Kendi kendine şifre deniyor sağa sola tıklıyor. Ne yapcağım bilmiyorum bu konularda tecrübem var garantiye göndermek istemiyorum yazılımsal bir problemse çözümünü aktarabilirseniz sevinirim. Donanımsal bir sıkıntıysa mecbur garantiye göndericem artık. Şuan tabletten yazıyorum dokunmatik harici hiçbir sorun yok almak isteyenlere tavsiye ederim.

bence donanımsal veya yazılımsal olduğuna bakma tableti teknik servise gönder

• quote:

Orijinalden alıntı: hiberalem

quote:

Arkadaşlar DARK EVOpad M7220 tablet aldım yılbaşında. Tabletin 1 haftası dolmadan üst kısmın dokunmatiği bozuldu. Üst tarafta dokunmatikçalışmıyor bildirimleri açamıyorum ekranı yan çevirmem gerekiyor. Bu aralar da tabletin alt kısmında aynı sıkıntı başladı. Böyle giderse geri tuşu ana menü tuşlarını kullanamayacağım. Bunun üstüne tablet şarjdayken de kendi kendine ilginç yerlere dokunuyor. Kendi kendine şifre deniyor sağa sola tıklıyor. Ne yapcağım bilmiyorum bu konularda tecrübem var garantiye göndermek istemiyorum yazılımsal bir problemse çözümünü aktarabilirseniz sevinirim. Donanımsal bir sıkıntıysa mecbur garantiye göndericem artık. Şuan tabletten yazıyorum dokunmatik harici hiçbir sorun yok almak isteyenlere tavsiye ederim.

Kardeş ben aleti kullanıyorum lazım yani bu aralar telefonum serviste tablet tek yardımcım.

• Yok mu yardım edicek biri?

• Arkadaşlar lütfen zor durumdayım.

• dokunmatik kalibrasyonu gibi bi bölümvar ayarlar ordan kalibre edince baya düzelmişti ama donanımsal sorunsa gönder garantiye gitsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hiberalem

quote:

Kardeş ben aleti kullanıyorum lazım yani bu aralar telefonum serviste tablet tek yardımcım.

Sana kendi kullandığım tableti satabilirim yine dark marka tableti satabilirim; Dark Evopad R9730 9.7 inç 16gb 250 tl ye satıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur kargo bedava Türkiyenin heryerine gönderilir kutusu ve diğer bütün aksesuarları mevcut herhangi bir sorunu yok NOT:birkaç gün içinde fotoğraflar eklenecek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.