Şimdi Ara

HP P1005 YAZICI VE TONER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    elimde hp p 1005 yazıcı var ancak hem toneri değişik ses çıkartıyor hemde sayfaların kenarlarında siyah iz bırakıyor tonerin yenisi çok pahalı alternatif çözüm sunabilir misiniz ? şimdiden teşekkür ederim .
    birde muadil toner olarak satılan ürünler ne denli verimli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertac--38 -- 9 Şubat 2014; 15:44:53 >

• Merhabalar,

Yazıcınızla ilgili sorunu teknik bilgisi olan arkadaşlar mutlaka cevaplayacaktır. Bildiğimiz konu ile alakalı yardımcı olmaya çalışalım, Muadil tonerler, orjinal toner kapasitesinde çıktı sayısına sahiptirler. Toner maliyetlerini % 80 oranında düşürmek isteyen kullanıcılar için yurt dışında üretilip ülkemizde satılmakta olan ürünler birçok firma tarafından satılmaktadır. Şuanda sitemizde sorduğunuz ürüne ve diğer modellerinde ürünlerine ait bir kampanya mevcut yararlanmak isterseniz aşağıdaki linkten ürünlere ulaşabilirsiniz.

http://www.sarfcopy.com/KAMPANYALI-URUNLER,LA_478-2.html#labels=478-2

Saygılar

• sertac--38 S kullanıcısına yanıt
    toneri daha önce hiç dolum yaptırdın mı. yaptırdı isen ses yapmasının 2 sebebi vardır. 1 cisi magnetic roller dediğimiz toner tozunun yapıştığı bi parça var onun içerisinde ince uzun mıkasıs var oraya toz kaçmış veya ağı azalmış ondan yapar. 2cisi ise drum bıçağı pudralanmamıştır o yüzden yapar.
    siyah iz bırakmasının sebebi ise atık şeridi buruşmuş yırtılmış veya yerinden kalkmış olabilir. yada drum değişim zamanı gelmiştir.
  • sarfcopy adlı arkdaşın sitesinden muadil toner aldım bakalım sorun devam ederse yazıcı servise gider artık ilginize teşekkür ederim arkadaşlar
    bendede hp-laserjet p1005 var ve kullanıyorum w8 e bir türlü tanıtıp yazdıramamıştım..w8.1 işi uzatmadan tanıdı ve yazdırıyorum..henüz hiçbirşey değişmedim(toner-drum)aldığınız ürün nasıl..hata veriyormu..
  • sarfcopy den aldığım ürün cihazıma sorunsuz uydu orjinal tonerden farksız bence ambalaj ve kargo da gayet iyi bence düşünün derim orjinali 160 180 tl aralığında
    bilgilendirme için teşekkür ederim..acaba fiyatını yazmanız mümkünmü..
  • 35 kdv kargo dahil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.