Şimdi Ara

Hearthstone Günlüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
3
Favori
15.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "İlginç bir olay geçti başımdan ama anlatacak kimsem yok" diyenler için açılan günlük. Örnek olarak:

Geçen bir oyunumda sahaya Alex attım, adam "cost 2 more" ile kartı bana geri verdi. Kart oldu 11 mana oynayamadım bi türlü. Bütün oyun elimde kaldı öyle sinir oldum

• Üst üste 2 oyun tam ragnaros atacakken rakibim attı, şansımı deneyip ben de salladım benimkini, 2 sinde de ben ıska geçtim o benim ragnarosu vurdu. Bu da böyle bir anımdır.
  • geçenlerde bi wombo combo yaptım pefff

adam kala kaldı.

link atacam birazdan

edit: link atamadim direk veriyom size
    http://www.youtube.com/watch?v=0XnM1FW-3uU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustacix -- 9 Şubat 2014; 3:32:08 >

• geçende arenada elime epic kart bile gelmedi ama rakibime legendary gelmişti yenmişti çok sinirlenmiştim.
  • ragranos attı adam üstüne 2 tane manipulator attı karşımda 3 tane ragnaros vardı..adamın taktiği bumuydu baştan beri yoksa şansa denk mi geldi bilemedim..
  • Board kontrolü tamamen bende olmasına ve sadece 1 kere saldırabilsem maçı kazanmama rağmen karşı mage bütün minyonlarımı tam 3 turn boyunca dondurmuştu hiç bişey yapamamıştım ve hertürlü kazanıyor olmama rağmen kaybetmiştim,deli oldum ya.
  • Paladinle tam yenilecekken equality +tum rakiplere 2vuran karti atip oyunu kazananmam kadar güzeli yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen warlockla oynuyorum. karşıma paladın geldi toplamda 45+ dmg attim adamın hala 19 canı vardı.
  • arenada 6-2 gidiyodum, şu maçta magein eline fireball gelmez inşallah diye dua ettim çok ağladım ama nafile, onca kartın arasından fireball geldi adama ve aldı oyunu magein elindeki o tek kart tahmin edebileceğiniz gibi fireball

Hearthstone Günlüğü

• turn tuşu bozuldu sanki fiziksel tuşmuş gibi içeri girdi yamuldu falan garip bir şey oldu

Hearthstone Günlüğü Hearthstone Günlüğü

• Priest'ın 2 legendary bulunan destemden thoughtsteal ile 2 sini de kendine kopyalaması.. Evet bunu da gördüm.
  • Arenada, Warrior ile yaptığımız maçta son çektiği (elinde hiç kart yok birer birer çekiyor.) kartın Deathwing olması, masadaki 6 kartımı yok edip oyunu alması. Var mı arttıran?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMEA -- 10 Şubat 2014; 11:42:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

turn tuşu bozuldu sanki fiziksel tuşmuş gibi içeri girdi yamuldu falan garip bir şey oldu

Yavaş basın hocam
    Bu değil de kartların üst üste gelmesi ve seçilememesi, bir de oyunu tam ekran oynuyorum aşağı alıp tekrar tam ekrana getirince kartları zor tanımama sebep olacak kadar çok kötü grafik bozulmaları sinir ediyor beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bllmrshn

Priest'ın 2 legendary bulunan destemden thoughtsteal ile 2 sini de kendine kopyalaması.. Evet bunu da gördüm.

benim bu derdim de ben 3 tane çalmıştım

• quote:

quote:

Priest'ın 2 legendary bulunan destemden thoughtsteal ile 2 sini de kendine kopyalaması.. Evet bunu da gördüm.

Resimleri göremiyorum

• quote:

quote:

quote:

Resimleri göremiyorum

aynen sıkıntı olmuş neden oldu anlamadım

edit: bu arada yeni farkettim aldığım legendary sayısı 4 blood mage de ondan almıştım benim 1 tane bile legendary kartım yok çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tirion Fordring -- 12 Şubat 2014; 2:06:23 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Resimleri göremiyorum

aynen sıkıntı olmuş neden oldu anlamadım

edit: bu arada yeni farkettim aldığım legendary sayısı 4 blood mage de ondan almıştım benim 1 tane bile legendary kartım yok çünkü

Kartın sahibi bu kadar zevkle oynamamıştır bu kartları

• karsima warlock geldi... 3 turn olmasina ragmen yere kayit atmadi.. ve durmadan kayit cekip canini dusurdu. killandim giant yapacak bu dedim. bu arada yere paso adam yigdim. once bir giant atti.

assasinate ile hallettim sonraki runda bi daha atti ve taunt yapti. yine assasinate ile temizledim. sonra yere attigi taunt yapici karti geri alip bidaha giant + taunt yapti busefer bicaklarla temizledim. sonra bir tane daha atti. bu taunt degildi. bunuda combolar ile temizledim. son gianti yere attiginda artik temizlememe gerek kalmamisti. yerdekilerin toplami 23 oluyordu. ve bir turnde bitirdim isini..:)

en cok keyif aldigim anlardan birisiydi.:D
  • priestle kapışıyodum 7 canı vardı bende de 2 tane hellfire vardı ve masamda 6/6 5/4 4/4 lük 3 minion vardo oyunu aldım zaten diye biraz görsel şov yapayım dedim 2 hellfire ı attım sonra düz saldırı yapıp bitirecektim ki DISCONNECT yedim!

• 4 turnde aldığım adam

Hearthstone Günlüğü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orachi -- 13 Şubat 2014; 22:59:46 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.