Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı 'General Mobile Discovery Elite Özel' bu akşam 21:00'da sizlerle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
994
Cevap
7
Favori
22.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizlerden gelen yoğun istek üzerine bu canlı yayınımızda General Mobile'ın yeni üst seviye telefonu Elite'in erken test örneği üzerinde detaylı bir inceleme yapıyor, sizden gelen soruları cevaplıyor ve Elite'in potansiyelini hep birlikte deneyimliyoruz.

Yayın sona ermiştir Full HD Yayın Tekrarını video oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Oturalim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut ÇeviL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.E.S.A.R.S -- 8 Şubat 2014; 18:24:44 >
  • Discovery 1 için olan güncelleme nerede kalmış sorsanız süper olur Mesut Abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limon- -- 8 Şubat 2014; 18:24:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo iyiymiş.. Beklemedeyiz Mesut Reyiz :) İnşallah Elite'in tam sürümü bütün beklentilerimizi karşılar :)

Sonunda -gecikmeli de olsa- bir Türk markası hem ucuz hem de süper bir telefon piyasaya sürecek. ( Diğer yerli firmalara sözüm yok ama en üst segmente oynayan bi bu telefon var) :)

• Cihaz maksimum 1200TL' den piyasaya çıksın çevremdekilere Elite dışında bir cihaz tavsiye edersem namertim.

Edit: Sözümü geri aliyorum. Bu yaziyi vaadedilen cihaz için yazmiştim, yazik oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 9 Şubat 2014; 18:08:34 >
  • Cihaz ozellikler cok seri oyunlar olsun gecisler olsun cok iyi otg destegi iyi olmus zira sd kart girisi yok cihazin ama her defasinda otg kablo ile disk tasiyamayacagiz yanimizda ve mhl olsa cok iyi olurdu s800 ac ile gelse iyi olurdu ama pek fark olacagini zannetmiyorum cihazda 4g lte olsa ne olur olmasa ne olur zaten ulkemizde kullanilmiyor guc tusu yukarda olmadi cidden cok kotu ama knock on bizi bu dertten kurtariyor en kotu 1100 tl den giris yapsin puanlar hediye ceki vs vs 1000 tl veya biraz altina indirebiliriz sonuc olarak basarili cihaz dedigim gibi fiyat 1100 tl olsun cek puan vs 1000 tl veya daha az bir fiyata gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 9 Şubat 2014; 4:18:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Cihaz maksimum 1200TL' den piyasaya çıksın çevremdeki herkese Elite dışında cihaz tavsiye edersem namertim.

Bazılarına o da yemtiyor. Neymiş 1100 liradan fazla olursa almazlarmış daha ne istiyorlarsa

• Mesut Çevik ile Canlı 'General Mobile Discovery Elite Özel' bu akşam 21:00'da sizlerle

GMD den ne kadar ücret aldığınızı da söyleyecek misiniz?Normalde hiçbir videonuzu izlemem sizi sevmediğimden dolayı ,ama bu sefer gözüm üzerinizde bakalım neler söyleyeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 8 Şubat 2014; 19:09:30 >
  • Merakla bekliyorum
  • ilk discovery gibi adi mal kullanmasınlarda biliyosunuz herkes usb den şarjından müşterilere teknik destek verememesinden cihazın kendi sorununun kullanıcı sorunu deyip milletten gasp ettikleri paralar vs... ucuz etin yahnisi bukadar olur dedirtiyor

kendilerini düzeltmezlerse ucuz tel. satmak işe yaramaz

mesut hocam bu sorunlarada değinirsen sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 8 Şubat 2014; 18:46:01 >
  • Geldik burdayız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lova

quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Cihaz maksimum 1200TL' den piyasaya çıksın çevremdeki herkese Elite dışında cihaz tavsiye edersem namertim.

Bazılarına o da yemtiyor. Neymiş 1100 liradan fazla olursa almazlarmış daha ne istiyorlarsa

İyi kardes sen 2bin liradan al biz 1100 lıradan.
  • Beklemedeyiz
  • biri youtube linkinin mobil için olanınıda verebilirmi bulunduğum yerde pc yokta

• Discoverye 15 şubatta güncelleme gelecek sanırsam. Henüz kesin bir bilgi yok. Ama discovery elite türkiye piyasasını fiyatıyla kırabilir. İyi telefon.

• mesut bey şu internet yasağı ile ilgili detaylı bir video hazırlasanız. Şimdi ben ayıplı video izlersem para cezası mı yicem ? Benim DNS'de farklı artık hapse atarlar beni

• Tekrarlayalım: 1099'dan fazla olursa almayacağız, aldırmayacağız.

Edit: biz cihazı 4g destekliyor sanıyorduk gionee elife e7 gibi, meğer desteklemiyormuş. Bu yüzden fiyatı 999 bile olsa almanızın bir manası yok. 4g desteklemeyen yeni bir telefon almayın, yarı yolda kalırsınız. Lg g2'yi ve Sony Z1 Compact modellerini inceleyin, ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Edit: sd 800 ac'den 4k'den çift hoparlörden söz açıp yalan eylemek de cabası.

Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 9 Şubat 2014; 12:03:30 >

• zaten herkes 2000 tl asgari ücretle çalışıyorya 1200 tl yi telefona vermek koymaz değil mi ? parayı kendi kazanmayan için fiyatlara gülmek daha ne istiyorlarsa demek ne kadar kolay değil m ?

hayretler ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: undis06

biri youtube linkinin mobil için olanınıda verebilirmi bulunduğum yerde pc yokta

http://www.youtube.com/watch?v=8G6jWwgohfg
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.