Şimdi Ara

Hyundai ix25 B-SUV Ortaya Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
5.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weycell1905 -- 21 Nisan 2014; 12:25:15 >

• başımıza taş yağacak taş
  • Artık moda B-SUV

• İx35 minisi yaparlar sonra BMW'ye döner olay bir tanede İx15 görürüz yakında a-suv
  • suzuki jimmy hangi sınıftaydı?
  • Bu da SsangYong B-SUV;

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    a suv galiba. 3k da olunca.
  • Çok mu benziyor yoksa bana mı öyle geldi, jantlar hariç aynı neredeyse..
  • Mercedes de B-SUV yapcakmis CAPTUR alt yapili. Iyice bozdu bunlar isi. Dacia da Captur altyapili B-SUV yapsinda Mercedes ile Dacia karsilastiralim Dacia alin diyelim herkes . Birisi neden sehir "jipi" alir. Guven mi veriyor yerdek yuksek diye mi daha mi konforlu. Ben sahsen nedenlerini merak ediyorum. Hatta su an en cok merak ettigim seyde Mercedes in cikartacagi Captur alt yapili B-SUV unu kimler yildizi var diye alacak.
  • 1.6 GDI koyun da satamayın.
  • 1.4 crdi iyi koy 70.000 de var ya üfler gecer piyasayi. Millet yemez icmez alir.

Yeterki bi dizel olsun baska biseye gerek yok dizel cip iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VW fransız kaldı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatan haini Spartacus

VW fransız kaldı...

Polo SUV 2016'da, çok geç kaldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcandmt

Mercedes de B-SUV yapcakmis CAPTUR alt yapili. Iyice bozdu bunlar isi. Dacia da Captur altyapili B-SUV yapsinda Mercedes ile Dacia karsilastiralim Dacia alin diyelim herkes . Birisi neden sehir "jipi" alir. Guven mi veriyor yerdek yuksek diye mi daha mi konforlu. Ben sahsen nedenlerini merak ediyorum. Hatta su an en cok merak ettigim seyde Mercedes in cikartacagi Captur alt yapili B-SUV unu kimler yildizi var diye alacak.

Yıldızı var diye çok kişi alır.CLA satışlarını görüyorsunuz.

Şehir içinde cip kullanma sebebi de; trafiğe yüksekten bakıp yola hakim olmak, yine yüksekte olması sebebiyle daha güvende hissettirmesi, eş dostun "cipi var" demesi, cip sahibi olmanın trafikte yaşattığı pozitif ayrımcılık vs vs vs. diye gider.

Ama üreticiler B-SUV işini beceremedi bence.Opel Mokka ile Honda Vezel hoş ve güçlü duruyor.Geri kalanı toparlak acayip araçlar olmuş.

• Kia Soul modelinin Hyundai versiyonudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcandmt

Mercedes de B-SUV yapcakmis CAPTUR alt yapili. Iyice bozdu bunlar isi. Dacia da Captur altyapili B-SUV yapsinda Mercedes ile Dacia karsilastiralim Dacia alin diyelim herkes . Birisi neden sehir "jipi" alir. Guven mi veriyor yerdek yuksek diye mi daha mi konforlu. Ben sahsen nedenlerini merak ediyorum. Hatta su an en cok merak ettigim seyde Mercedes in cikartacagi Captur alt yapili B-SUV unu kimler yildizi var diye alacak.

Güncel model Juke, Duster, Captur renault-nissan b platformu kullanıyor.Eski model clio3 , note ve micra da b platform idi.Yeni olan Nissan v platform ilk micrada kullanıldı.Daha sonra bizde satılmayan nissan sentra vb. modellerde dahil, clio4 ve yeni note de Nissan V platformu kullanıyor.

2017 de Juke V platformda yenilenecekmiş.Juke altyapısında olan Captur da dahil , yeni Mercedes modelininde 2017 'ye doğru aynı altyapıda bir aracı olabilir.

• Yine de Dacia alt yapili bir Mercedes gorcez yollarda.
  • Güncel: Yeni Hyundai ix25'in ilk resmi fotoğrafı internete sızdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weycell1905 -- 11 Nisan 2014; 15:28:10 >
  • Fena değil gibi ama gereksiz

• Ön konsolda hala renksiz ekran var. Dokunmatik renkli ekranlı, Türkçe menülü bir multimedya koymadılar gitti. Bildiğim kadarıyla çoğu modelinde opsiyonel bile değil üstelik. Hariçten takılabiliyor sadece.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.