Şimdi Ara

Anneannem Vefat Etti ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anneannem vefat etti annem çok kötü anneme üzülmekten şirin anneanneme üzülemedim bile annem nasıl teselli edebilirim ?

• Edemezsin yanında ol yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Edemezsin yanında ol yeter

İnsan annesi ağlarken mahvoluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Anneannem vefat etti annem çok kötü anneme üzülmekten şirin anneanneme üzülemedim bile annem nasıl teselli edebilirim ?

Başın sağolsun. İmzama bakarsan seni çok iyi anlayabildiğimi anlayacaksın. Sabır dilerim.
  • Başın sağolsun ben de 2 sene önce kaybetmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saolun Allah size ve yakınlarınıza uzun ömür versin.Keşke kalkıp bana tarhana yapsa .Eksikliğini çok hissedeceğim anneannem ...
  • Başın sağolsun

• Hocam ben dedemi kaybettiğimde babamda çökmüştü annenizin hayata bağlayan tek şey sizsiniz yanında durun zaman her şeyin ilacı ama unutmak değil sadece alışırsın.
  • Başınız sağ olsun.

• Başın sağolsun.
  • Başınız sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 8 Şubat 2014; 16:24:57 >
  • Allah rahmet eylesin.
  • Hepinize teşekkür ederim saolun :(

• Ölüm böyle bişeymiş demek o kokusunu yaptığı yemekleri tatlı sözlerini hissedemeyeceğim artık o ışıl ışıl gözlerini göremeyeceğim temiz ve şirin gülümsemesi içimi ısıtmayacak anneannem farkında değilim ama benim herşeyimmiş vefat edince anladım keşke hep çocuk kalsaydık :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock69 -- 8 Şubat 2014; 17:16:21 >
  • bende geçen ay kaybettim anneannemi. seni anlıyorum. allah sabır versin dostum. başın sağ olsun.
  • hayatımda en sevdiğim insandır anneannem...beni o büyütmüştür...

birgün onu kaybedecem.belki de o beni bilemeyiz..ama onun yokluğunu düşünmek bile beni yoruyor..

umarım torununun çocuklarını bile görebilecek kadar yaşar..
  • Allah rahmet eylesin. Anneannelerimizi geçtim annemin vefat etse. Aman Ya Rabbi... Düşüncesi bile aklımı başımdan alıyor... Ya Rabbim sen benim canımı anamdan babamdan kardeşlerimden önce al bana onların acısını gösterme. AMİN.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Ölüm böyle bişeymiş demek o kokusunu yaptığı yemekleri tatlı sözlerini hissedemeyeceğim artık o ışıl ışıl gözlerini göremeyeceğim temiz ve şirin gülümsemesi içimi ısıtmayacak anneannem farkında değilim ama benim herşeyimmiş vefat edince anladım keşke hep çocuk kalsaydık :(

Bunu okuyunca aklıma anneannem geldi onu çok seviyorum. Allah yanımdan ayırmaz inşallah. Başın sağolsun.
  • gencecik yaşında erken gitmiş,yaşlılığını yaşamayadı sanırım
  • Allah rahmet eylesin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.