Şimdi Ara

Sony Bend Yeni Bir Oyun Üzerinde Çalışıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Daha önce Syphon Filter serisi (ilk 3 oyun hariç) ve Uncharted: Golden Abyss'i geliştiren Sony Bend'in yepyeni bir projesin olduğu iş ilanında ortaya çıktı. Bu iş ilanı bir aksiyon-macera oyununun geleceğine işaret ediyor.

Senior Staff Animator başlığı altında karakter hareketlendirme, silah ve araç hareketleri gibi konularda çalışacak birisinin arandığını belirtilmesi aklımıza doğrudan Syphon Filter'ın yeni bir oyununu getiriyor; çünkü zaten Uncharted'ın PS4 oyunu Naughty Dog tarafından geliştiriliyor. Kim bilir stüdyo belki de yepyeni bir oyun üzerinde çalışıyordur.

• Syphon Filter 3 oynamıştım ps1 de çok iyidi şu anda olsa ps4 de oynarım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gizlilik , aksiyon , macera denince aklıma Syphon Filter serisi gelir. Dünyanın bir ucundan diğer ucuna uzanan kedi fare oyunları , sabotajlar , yıkımlar ve dahası... Nasıl olur da devamı gelmez , gelmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 8 Şubat 2014; 11:47:52 >
  • ps1 de ki oyunları ne kadar iyiyse ps2 de ki oyunları o kadar kötüydü. İyi bi oyun çıkar umarım

• bence syphon fılter tüm oyunları güzeldi ps2 oyunlarıda dahil ama sony kadar enayi bir firma görmedim arkadaş ne kadar çok hayranı olduğunu biliyosunuz bu oyunun ama gidipte konuyu değiştirirlerse ben oynamam logans shadow da gabe yaralanmıştı ordan devam ettirlerse buraya yazıoyrum en az 6milyon satar
  • En iyisi Syphon Filter 2 di. PS2 döneminde oyunu mahvettiler. PS4 te eski köklerine döner umarım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.