Şimdi Ara

Epson L210 dayanıklılık hakkında bilginiz var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende Epson L210 yazıcı var. 3 aylık bi yazıcı ve şimdiye kadar 100-150 sayfa çıktı anca almışızdır. Bi kaç gün sonra bi proje için A4 fotoğraf kağıdı üzerine standart kalitede 1500-2000 civarı fotoğraf çıktısı almamız gerekecek.

Sizce bu yazıcı bu yükün altından kalkar mı?
    Mürekkep dışında ne tür sorunlarla karşılaşabilirim?
    Renkli baskı hızı düşük olduğu için makinayı gece gündüz kesintisiz çalıştırsam sıkıntı olur mu? (Hesaplarıma göre 2-3 gün kesintisiz çalışsa anca bitirecek)

Bu konularda tecrübeli hocalarımın bilgilerine ihtiyacım var. Projenin zamanında yetişmesi çok önemli. Bütçe kısıtlı olduğu için elimdekiyle yetinmek istiyorum.
    Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: demente

Bende Epson L210 yazıcı var. 3 aylık bi yazıcı ve şimdiye kadar 100-150 sayfa çıktı anca almışızdır. Bi kaç gün sonra bi proje için A4 fotoğraf kağıdı üzerine standart kalitede 1500-2000 civarı fotoğraf çıktısı almamız gerekecek.

Sizce bu yazıcı bu yükün altından kalkar mı?
    Mürekkep dışında ne tür sorunlarla karşılaşabilirim?
    Renkli baskı hızı düşük olduğu için makinayı gece gündüz kesintisiz çalıştırsam sıkıntı olur mu? (Hesaplarıma göre 2-3 gün kesintisiz çalışsa anca bitirecek)

Bu konularda tecrübeli hocalarımın bilgilerine ihtiyacım var. Projenin zamanında yetişmesi çok önemli. Bütçe kısıtlı olduğu için elimdekiyle yetinmek istiyorum.
    Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

bu yazicidan almayi dusunuyorum acaba tavsiye eder misiniz

• speedyrazor kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın, uzun zamandır girmediğim için mesajınızı yeni gördüm.
    Bu yazıcıyı kesinlikle yavsiye ediyoru. tam bir fiyat/performans ürünü. baskı maliyeti çok düşük.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.