Şimdi Ara

1 Yaşına girecek oğlum için doğum günü hediyesi önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
15.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oğluma hediye alacağım. aslında alınmasıgereken herşeyi aldık. fakat illa birşey almak istiyorum.
    ve ileridede hatıra olarak saklanabilecek ve kalıcılıgı olacak birşey almak istiyorum.

konu kirliliği olmaması açısından söyliyeyim.

künyesi var bebek kamerası düşündüm bebek telsizi var. giysi almak istemiyorum hemen büyüyor ve ihtiyacı kadar var. akülü araba için çok erken
    aklıma orjinal birşey gelemdi.

ne alsam bilemiyorum yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim...

• Hocam çok profesyonel olmasına gerek yok.Yapman gerek eleine telefonu bile alabilirsini bir video çek bu videoda da.
    O doğmadan önce ne yaşadığınızı ve doğduktan sonra onun için nelerden feragat ettiğinizi gösterin ve anlatın ama ne kadar onu sevdiğinizi anlatın.

Not:Bu arada bunu kesin yapın çünkü bu hayat kader belki oğlunuz sizin sesinizi hiç duyamayabilirde bence bunlarıda düşünüp yapın.

Bu arada Allah analı babalı büyütsün.
  • Valla abi benden duymuş olma ama ne alırsan al hediye olduğunu anlamaz :)
    Güzel bir aile fotoğrafı olabilir :)
  • köpek al
    ciddiyim.
  • Hocam çok profesyonel olmasına gerek yok.Yapman gerek eleine telefonu bile alabilirsini bir video çek bu videoda da.
    O doğmadan önce ne yaşadığınızı ve doğduktan sonra onun için nelerden feragat ettiğinizi gösterin ve anlatın ama ne kadar onu sevdiğinizi anlatın.

Not:Bu arada bunu kesin yapın çünkü bu hayat kader belki oğlunuz sizin sesinizi hiç duyamayabilirde bence bunlarıda düşünüp yapın.

Bu arada Allah analı babalı büyütsün.
  • arkadaşlar çok teşekkür ederim. köpek olmaz hocam benim köpeklerle aram iyi değil. zaten evdede bakamaayız. kimse kalmıyo evde . ama şu video işi süper. onu yapcam. fakat yanına hediye lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

teemo şapkası alın.

http://www.aliexpress.com/item/2013-New-Cotton-Hat-League-Of-Legend-Cosplay-Cute-Teemo-Beanies-Halloween-Winter-Cap-Children-s/1400821796.html

komikmiş :) dogum gunu 17 si yetişmez o kargo :)
  • hocam böyle eğitici bişeyler alabilirsin ayrıca allah analı babalı büyütsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninekorkut -- 7 Şubat 2014; 19:27:06 >
  • Bence bu başlığın link i ni de saklayın büyüdüğünde gösterirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yanlış anlamayın ama kimse bir kıyafeti ya da oyuncağı saklamaz. Unutamayacağı, kaybedemeyeceği bir kolye alın ona ve doğum gününde onunla fotoğrafını çekin. 18. doğum gününde ise o kolye ile o fotoğrafı verirsiniz, +1 maddi hediye ile tamamlarsınız.

• arkadaşlar süper şeyler söylediniz çok çok teşekkür ederim. cok yardımcı oldunuz. bu linki kesin saklamalıyım. ayrıca kolyeyide düşündüm mantıklı ama bilmiyorum belki. olabilir belki bişey yazdırabilirim kolyeye . somut öneri tek o var. neyse hayırlsıı olsun .. daha olursa konu hala güncel...
  • Geçen yıl yazmıştım konuyu bi hortlatayiim Oglum subatta iki yasina girecek . Zaman ne cabuk geciyor ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediye ne aldınız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durumunuz müsait ise Köpek alın.

Annemin dediğine göre Çocuğa inanılmaz bir sevgi ve sadakat duygusu aşılıyormuş.

Annem Çocuk gelişim uzmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralorti70 -- 24 Ocak 2015; 10:06:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

arkadaşlar oğluma hediye alacağım. aslında alınmasıgereken herşeyi aldık. fakat illa birşey almak istiyorum.
    ve ileridede hatıra olarak saklanabilecek ve kalıcılıgı olacak birşey almak istiyorum.

konu kirliliği olmaması açısından söyliyeyim.

künyesi var bebek kamerası düşündüm bebek telsizi var. giysi almak istemiyorum hemen büyüyor ve ihtiyacı kadar var. akülü araba için çok erken
    aklıma orjinal birşey gelemdi.

ne alsam bilemiyorum yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim...

akülü araba
  • sanırım akülü araba alacağım. yada eğitici tamir setleri var belki ondan alırım
    aslında köpek almak isterdimde evde bakılması taraftarı değilim köpek kedi vs. hem hanım ben hepimiz yogun çalışıyoruz ilgisiz bırakmak istemem hayvanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

sanırım akülü araba alacağım. yada eğitici tamir setleri var belki ondan alırım
    aslında köpek almak isterdimde evde bakılması taraftarı değilim köpek kedi vs. hem hanım ben hepimiz yogun çalışıyoruz ilgisiz bırakmak istemem hayvanı.

bana babam 2 yaşımda almıştı çok iyi hatırlatırım okadar sevinmiş ve heyecanlanmıştımki ...
  • salıncak veya sallanan koltuk gibi bişey olabilir
    amcamgilin çatısında salıncak vardı, muhabbeti döner ilerde bak salıncağımız vardı felan diye
    küçük kardeşim sallanan koltuğunu çok seviyor 4 yaşında
  • husock H kullanıcısına yanıt
    Ona bu çağında veyahut bütün zamanlarında verebileceğin en büyük hediye ; Sevgi ve iyi eğitimdir... İlla ki elle tutulur bir şeyler istiyorsan O'nun adına birşey al kaldır sır gibi sakla ve yıllar sonra idrak edecek yaşa geldiğinde O'na sunarsın... Tecrübeye dayalıdır, ciddi derecede hissiyatları ve bağları güçlendiriyor.
  • Keşke babam bana küçükken köpek alsaydı onu büyütseydim falan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.