Şimdi Ara

Apple'ın Brezilya'daki ilk mağazası kapılarını açıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'ın Brezilya'daki ilk mağazası kapılarını açıyor
    Apple’ın son yıllarda önem göstermeye başladığı Brezilya’daki ilk Apple Store, 15 Şubat’ta kapılarını açıyor.

Brezilya’nın dünyaya nam salmış şehri Rio de Janeiro’daki lüks alışveriş merkezi VillageMall içerisine inşaa edilen Apple Store, konseptiyle Apple’ın birçok mağazasından ayrılıyor. Özel imal edilmiş eğrisel camlarla çevrili olan mağaza, tek katta hizmet verecek. Ancak mağaza iki bölüme ayrılmış; mağazanın ön bölümünde ürünler, arka tarafında ise aksesuar ve Genius gibi diğer hizmetler verilecek.

Apple, Brezilya’daki mağazası için ilk sinyali Kasım 2012’de Kariyer sayfasına eklediği ilanlarla vermişti. Aynı tarihte Apple Store Istanbul’u içinde Apple çalışan arayışına başlamıştı.

Apple’ın Brezilya’da açtığı son mağazayla birlikte Apple Store’ların sayısı 423’e yükselirken; bulunduğu ülke sayısı ise 15’e yükseldi.

Apple, önümüzdeki nisan ayında  ise ülkemizdeki ilk mağazası olan Apple Store Istanbul’un açılışını gerçekleştirecek. Apple’ın çok önem gösterdiği bu mağaza, firmanın New York ve Şangay mağazaları gibi farklı tasarımları ve konseptiyle öne çıkacak.

• Darısı Türkiyedekinin başına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haber ilac gibi geldi.Hemen Sao Paolo'dan kalkip Rio'ya gideyim de ucuza iphone 5s alayim bari.

• 423/15 Adalet her yerde EŞİT !!!

• apple store 15 ülkede açık olması ve 15.ülkenin brezilya 16.nında türkiye olması ilginç geldi bana. demekki birçok avrupa ülkesinde mağzasını açmamış. avrupa dışındaki diğer ülkeleride katarsak türkiyeye öncelik verilmiş, aradan geçen bukadar zamana rağmen. demekki apple gelişmiş ülkelerde satışları iyi gitmiyorki bizim gibi gelişmekte olan ülkelerdeki marka meraklılarını daha iyi kandırabileceğini düşünüyor.

• zorlu center daki mağza resmen yılan hikayesine döndü yılbaşından önce açılacak denildi şimdi ise nisan deniliyor.okadar zamanda koca binaları dikiyorlar.

• Hayret kisme çöp dememiş

• Eylül ayında Rio'da bulundum. Oradan bırak elektronik ürün almayı giysi bile almam. Pet şişe suyun tanesi 3 TL civarı bir şey. iPad Mini bir kaç yerde satışını gördüm, yaklaşık 1200 TL civarı bir şeydi. Bizde 750 TL'ye satılanlardan bu. Varın gelin siz hesaplayın diğerlerinin fiyatlarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord987

apple store 15 ülkede açık olması ve 15.ülkenin brezilya 16.nında türkiye olması ilginç geldi bana. demekki birçok avrupa ülkesinde mağzasını açmamış. avrupa dışındaki diğer ülkeleride katarsak türkiyeye öncelik verilmiş, aradan geçen bukadar zamana rağmen. demekki apple gelişmiş ülkelerde satışları iyi gitmiyorki bizim gibi gelişmekte olan ülkelerdeki marka meraklılarını daha iyi kandırabileceğini düşünüyor.

Ne alakasi var. Apple zaten yuksek nufuslu tum Avrupa ulkelerine magaza acmis. 11 milyonluk Belcika'ya mazaga acacagina tabiki de 200 milyonluk Brezilya, 75 milyonluk Turkiye gibi pazarlarda magaza acacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zordion -- 7 Şubat 2014; 19:53:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zordion

quote:

Orijinalden alıntı: lord987

apple store 15 ülkede açık olması ve 15.ülkenin brezilya 16.nında türkiye olması ilginç geldi bana. demekki birçok avrupa ülkesinde mağzasını açmamış. avrupa dışındaki diğer ülkeleride katarsak türkiyeye öncelik verilmiş, aradan geçen bukadar zamana rağmen. demekki apple gelişmiş ülkelerde satışları iyi gitmiyorki bizim gibi gelişmekte olan ülkelerdeki marka meraklılarını daha iyi kandırabileceğini düşünüyor.

Ne alakasi var. Apple zaten yuksek nufuslu tum Avrupa ulkelerine magaza acmis. 11 milyonluk Belcika'ya mazaga acacagina tabiki de 200 milyonluk Brezilya, 75 milyonluk Turkiye gibi pazarlarda magaza acacaklar.

herşey nüfus değil. gelir düzeyi ve okumuşluk düzeyinide dikkate alırlar. işte sorun burda zaten gelir düzeyini dikkate almadan markalarının nerede nekadar çok büyütüldüğüne bakıyorlar.

• bizim ülkemizdeki nasıl olacak acaba

• sıra bizde
  • Türkiye'ye Apple Store açılınca iPhone ların Türkiye'ye gelme süresi öne alınır mı acaba?
  • acarsa ekime acmazsa kasıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumum ustte gözüksun diye eksi verdim..
    Artilayin beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana faydası olmayan kilisenin
  • Kasımda Rio'daydım iphone 5s'in fiyatı 3400 tl ye geliyordu ve dünyanın en pahalı şehirleri arasında...
  • Hayırlı olsun bu haberi bekliyordum uzun zamandır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.