Şimdi Ara

Flappy Bird günde 50 bin dolar gelir elde ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Flappy Bird günde 50 bin dolar gelir elde ediyor

Bağımlılık yapan oynanışı ile kısa sürede fenomen olan ve uygulama mağazalarının liste başına yerleşen Flappy Birds, gelirlerini de bir anda katladı. 

Bugüne kadar 50 milyon indirme rakamını geride bırakan Flappy Birds, reklam gelirlerinden de günde 50 bin dolar elde etmeye başladı. Flappy Birds oyununda ekrana dokunarak kuşunuzu boruların arasından geçirmeye ve mümkün olan en uzak noktaya gitmeye çalışıyorsunuz. Oyun skor yarışı nedeniyle de popüler oldu. 

Şu anda Android ve iOS versiyonları olan yapım Windows Phone için de mağazada onay aşamasına geldi. Oyun ücretsiz.

• hll qnq
  • Yükleme sayısı
    10.000.000 - 50.000.000

oyunu inceledim , grafik yok , uçan bir kuşu boşluklardan geçiriyorsunuz , ama bırakamadım bir türlü elimden telefonu.
  • Gameloft, EA oturup aglıycak niye bu oyun diye

• Pewdiepie sayesinde bu kadar ünlü oldu bence
  • borular tanıdık geldi
  • EA,Gamelof,Glu gibi mobilin devlerinin oyununu Flappy Bird gibi basit ama zevkli bir oyunun geçmesi düşündürücü.Belkide önemli olan eğlencedir.EA gibi firmalar grafik üzerinde çok duruyorlar.Oynanış daha önemli bence.Tebrikler Flappy Bird!!
  • oyun ücretsiz geliri nerden bunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basit ama etkili bir oyun. benim tarzım değil ama bağımlılık yapıyormuş
  • çelik gibi bir sinirlere sahip olmak gerek

• Oyun aslında çok basit bağlanma sebebimizde bu basit ama 20 30 yapip olunce sinir oluyoruz ve daha cok oynayasi geliyo insanin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glu yaptığı oyunlar 10 numara.

ama o glu parası yüzünden oyunların içine ediyor.
  • gama center daki skorlara bakıyorum 9.999 skor yapanlar var hile mi bu skorlar yoksa gerçekten yapabilen var mı şahsen o kadarıda imkansız gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: seksenyedi.87

gama center daki skorlara bakıyorum 9.999 skor yapanlar var hile mi bu skorlar yoksa gerçekten yapabilen var mı şahsen o kadarıda imkansız gibi geliyor bana.

hile olabilir 2 milyar filan yaziyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 rekorum

• reklam alıyor işte daha nasıl kazanmasın.
    bu arada bütün arkadaşlarım çılgınca oynuyor oyunu..
  • E tabi oyunun aldigi kadar yapilan reklamida var vine vb yerlerde malzeme olarak kullaniliyor.

• Iste sans bu isler yuru ya kulum denince b×k oyunu yapsan tutuyo.

• Viral tanıtım ve reklamların etkisi kesinlikle var bence, 9gag gibi siteleri takip ederim son birkaç gündür ana sayfada 2 tane post gördüm bu oyunla ilgili.
    Bu oyun neymiş de anasayfaya çıkmış diye araştırıp indiren vardır illaki, bu sadece ufak bir örnek, bunun youtube blogcuları var facebook'u var daha.
  • Şöyle bir oyun yapamadık gitti. Adamlara helal olsun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.