Şimdi Ara

VİPPAD ELEGANCE 7.85'' [İnceleme] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
1
Favori
13.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nenim tablette var. karanlıkta sağ üst köşeden ışık gözüküyor.
  • eryaz28 E kullanıcısına yanıt
    ekrandakinden mi yan çerçevedekinden mi bahsediyorsunuz?
  • Ekranın sağ üst çerçevesinde var...
  • eryaz28 E kullanıcısına yanıt
    Evet o bende de var fotolarini atmistim onceki mesajlarda ancak rqhatsiz edici degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkurler cevap icin ]
    bu arada vippad elegance istanbulda anadolu yakasinda buyaka bimekste var
    7 tane kalmisti en son
  • ofehmi O kullanıcısına yanıt
    Aldiniz mi, Sizde varmiydi en son surumu yukledim ben 4.2.2 Multi window ancak multi window cok stabil gelmedi bana 4.2.2ye gecesim var biraz daha kullanayim bakalim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet aldim buyaka bimeksten 299 tlye
    yakinda chuwi v88 kitkat cikacakmis
    bende 24.01.2014 tarihli rom yukledim genel olarak iyidi
    cwm yukleyip saglam calisan bi romu backup yapip yeni cikan romlari oyle denemek lazim
    her sefer bi suru programi yukle ayarlar falan zor oluyo
  • 299 tl baya uygun bazı sitelerde 500 e satıyorlar ya ben daha alamadım bizim burda yok satmıyorlar Mediamarkt açılacak buraya belki ordan alırım
  • ofehmi O kullanıcısına yanıt
    kitkat dedin ya duramam şimdi ben çıkana kadar inşallah çabuk gelir evet o rom iyi gayet stabil, hızlı ve akıcı. Ben sonrakini yükledim multi window açık olduğunda kasmalar falan oluyor bir de ram yiyor biraz. Geri dönmeyi düşünüyorum ama bazende işe yarıyor multi window, kitkat çıksa da rahatlasak
  • kunglao K kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt satmıyor diye biliyorum ama emin değilim gelir belki bekle bakalım. Fiyatına göre iyi bir de şu chuwi romlarının uyması çok iyi oldu. vippadi değil chuwiyi takip eder olduk
  • Ezcool Minipad ile Teclast P88s Mini tableti birbirine çok benziyor nette gördüm
  • ihsahin01 kullanıcısına yanıt
    bende de ayni durum var hocam yanliz on kamerayi iki parmaginizin arasina alip sikarmisiniz bende kucuk tiklamalar duyuluyo sizdede varmi. vippad elegance

• Turk95 T kullanıcısına yanıt
    denedim bir şey duymadım ben. sizde boşluk olabilir o yüzden ses yapıyordur. yalnız chuwinin romunda ön kamera resmen 0.01 megapiksel. acayip bir bulanıklık var sizde de mi öyle?
    ya bendede bulanikta o gunduz guzel bu ses olayı his gibi cok kucuk ama cok canimi sıktı bi de sizin tablette ekran cizgisiyle cercecve ayni hizzadami yan taraflarda yoksa cerceve ciginin ustundemi

aynı hizada, kamera gündüz de aynı benim bakınca yüz belli olmuyor öyle bir bulanıklık romdan olsa gerek. yalnız sizde bir sıkıntı olabilir servise gönder istersen yada bir bimeks mağazasına götür kendileride yapıyor diye biliyorum.
    bunu degstrmstm ikinci tablet ama orayanoyle yapinca cok hafif hissedilen bi tıklama var iyicine bı baksan senin tablette varmi

cok hafif yani zor duydum :) ama bu kadarı hepsinde vardır bastırıyosun spnuçta. buna niye bu kadar takıldın ki :) çölde bir kum tanesi gibi bir şey bu
    biraz oynasana bende tik tik diye duyuluyo cok hafif bi de saginda solunda ca,da falan oyle bi sey varmi ben bundan oncekini cami cikik diye degstrmsmtm

ben de yok cok bastırmadım tableti mi kırdırtacaksın bize
    tamammsagol icim rahatladi bi an bebim kirasim geldi ama :-)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.