Şimdi Ara

VİPPAD ELEGANCE 7.85'' [İnceleme] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
1
Favori
13.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla arıyorduk iyi oldu bobo006 Teşekkürler eryaz28

4.2 romu eryaz28 arkadaşın vrdiği link-cevap :
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=88411327
  • Ben yükledikten sonra sd karta taşı diyorum. Onun dışında apk şeklinde mi sd karta atıp kur mu diyorsunuz bilmiyorum. Denenmesini istediğiniz bir şey varsa söyleyin deneyebilirim.
  • Şu 4.2 ye yükseltme işi nasıl oluyor acaba kısaca anlatabilir misiniz. Dosyaları indirdik yükleme işi nasıl oluyor acaba?
  • maarul M kullanıcısına yanıt
    Valla bende henüz denemedim yükleme yapan arkadaşlar anlatırlarsa iyi olur ancak aynı olsa gerek bende codegenden biliyorum. Bu video yardımcı olur sanırım;http://www.youtube.com/watch?v=Rf2bSyfS4ns
  • bence eryaz28 den yardım isteyin detaylı anlatmasini rica edin kendisinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar;

Gün icinde işten fırsat bulabilirsem anlatırım. Bulamazsam akşam nasıl güncelleme yapılacağını kısaca anlatırım.

• eryaz28 E kullanıcısına yanıt
    Rom yükseltme yapınca tabletin içinde yüklü uygulamalar duruyo mu yoksa tabletteki bütün veriler sıfırlanıyo mu ?
  • İçindeki bütün veriler siliniyor...
  • Merhaba arkadaşlar;
    Rom yüklemeyi yapamayan arkadaşlar vermiş olduğum linkteki videoya bakarak yükleyebilirler. Kolay gelsin.

RK batch Tool ile Yazılım Yükleme (Windows 7 Anlatımı)

Not: Benim verdiğim linkler bilgi amaçlıdır,bütün sorumluluk yükleyici ye aittir.
  • eryaz28 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung S4 mini de play store da görünüp bizim vippad'de görünmeyen aratıp bulunca da bu program cihazınıza uyumsuzdur denilen yükletmeyen uygulamalar var acaba 4.2 rom yüklesek düzelir mi ? Gayet yüksek donanımlı bir tablet en az 1-1.5 sene için uyumsuzluk diye bi şey söz konusu olmamalı.
  • Bende bu yüzden yüklemek zorunda kaldım. Istersen uygulamaların isimlerini yaz uyumluluk sorunu olup olmadıgını kontrol edeyim. Bende NTV spor 4.1.1 de bu surundan yüklenmiyordu 4.2.2 de yüklendi.

• 4.2de antutu skoru kac merak ettim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • antutu kaç?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

antutu kaç?!

19726 puan alıyo orjinal haliyle.
  • mrb arkadaşlar bende bir tablet almayı düşünüyorum araştırmadayım fiyatları ne kadar acaba fazla bütcem yok
  • kunglao K kullanıcısına yanıt
    Ben bimeksten almıştım hala aynı fiyat;

http://www.bimeks.com.tr/urun/139133/vippad-elegance-7-9--tablet-pc.aspx#specs

Bulabileceğiniz mağazalara tıkla yakınlarında varsa bir incelemeni tavsiye ederim
  • Vippad Elegance-Ezcool minipad iki tablette güzel duruyor fakat gps,telefon özelliğide olsa iyiymiş yok değil mi o özellikler bunlarda
  • kunglao K kullanıcısına yanıt
    ikisinde de yok malesef ki olsa zaten fiyat uçar. 3gli tabletler zaten 450-500den başlıyor. Bütçen düşükse biraz hayal olur
  • Ezcool Minipad te karar kılıyorum çok ince ve şık duruyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.