Şimdi Ara

Portal'ın Bölümleri Portal 2'ye Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Oyun dünyasının en başarılı serilerinden Portal, bulmaca odaklı yapısıyla herkese hitap etmiyor. Yine de kendine has bir oyuncu kitlesine sahip olan seri için yeni bir haber geldi. Oyuncular, Portal'ın bölümlerini Portal 2'ye uyarlıyor.

Portal: Alive and Kicking isimli Portal 2 modu, tamamen ücretsiz olarak hazırlanıyor. İlk oyunun bölümlerini güçlendirilmiş grafiklerle Portal 2'ye uyarlayan mod, Valve tarafından da destekleniyor. Bu modda sadece ilk oyunun bölümleri değil, mod yapımcıları tarafından tasarlanmış yeni bölümler de yer alıyor.

Henüz çıkış tarihi bilinmeyen Portal: Alive and Kicking, geçtiğimiz gün açıklanan yeni Steam Greenlight oyunları listesinde yerini almıştı. Yani modun yapımı bittiğinde Portal 2 sahibi oyuncular Steam'den ücretsiz olarak indirebilecekler.

• Oyunun ismi bu değilmi ''Conversion''

http://store.steampowered.com/app/264040/?snr=1_4_4__105_3

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: betadragon

Oyunun ismi bu değilmi ''Conversion''<br><br>http://store.steampowered.com/app/264040/?snr=1_4_4__105_3

Yok o başka bir oyun.

• Mükemmel :D

• portal 1ve2 yi bitirmstm heralde 5 i de cıksa sıkılmadan oynardım ama kestıler
  • Bu arada Valve'de yeni bir oyun duyursa fena olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Meteora*

Bu arada Valve'de yeni bir oyun duyursa fena olmayacak.

Valla sıkıldık artık.O değil de L4D3 görüntülerinin çıkması çok moralimi bozmuştu benim.En son üçüncüsü yapılacak seriden oyun getiriyorlar.Hadi HL'yi geçtiler Portal 3 yapsalardı bari L4D'den önce.
  • valve 10 yılda 3 tane oyun yapıyor ne biçim firma anlamadım gitti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.