Şimdi Ara

[WHATSAPP GRUBU ICIN SON 9 KISI] 2015 YGS/LYS HAZIRLIK - 12.SINIF ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
34
Favori
9.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xaxti

Merhaba.
    Ben de fen lisesi 11.sınıf öğrencisiyim.
    Yarıyılda simetrilerden tam olarak başladım YGS'ye bitirdiğim konular var fakat bu hafta ödevlerle ilgilendim biraz haftaya yine tam gaz devam.

2.dönem için planım:11.sınıfı güzel bir şekilde götürmek,YGS adına simetrilerden Matematik,Geometri,Fizik ve zamanım kaldıkça Türkçeyi tamamen bitirmek.
    Buna ek geometri proje ödevim için 2 tane soru bankası bitireceğim.

Yaz tatili için planım:Eğer yukarda saydığım derslerden bir eksiğim varsa ilk onları bitireceğim.YGS Kimyaya ve Biyolojiye de başlayacağım.Bunlarla beraber sosyali de halletmeyi planlıyorum.Ayrıca dershanede özel derece grubu öğrencilerine ÖTF-Limit-Türev-İntegral dersi verilecek bunlara da katılacağım ve onlarda da temel oluşturacağım.

Okul başladığında inşallah YGS adına konu çalışması yapmayacağım.Sadece deneme sınavı+soru çözümü+ bölüm denemesi.
    LYS'den de konu+soru şeklinde gideceğim.

Şu anlık planım bu herkese başarılar :)

Benim programın aynısı hemen hemen ama ben projede geo için 1 kitap bitirmem gerekiyor

• Yaz benide..
  • Benide yaz bro

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katıldıım :)

Konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Çok yararlı olacağını düşünüyorum.Hatta forumdaki derece yapmış abilerimiz de tavsiyelerde bulunsalar daha iyi olur.
  • Beni de ekle
  • benemder kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ben ortalama bir anadolu lisesindeyim bizim dershanede de okulda da hocalar bireyin b sini çözün c sinde saçmalamışlar boşuna abartmışlar dediler.Birey b yeterlidir diye bilgilendirdiler bizi.Yine de sen bilirsin ben bildiklerimi yazdım başka cevaplarda gelsin ona göre karar ver
  • Benim hedefim koma veya geçici körlük başlayana kadar soru cozmek ve yapamadiklarimi sormak o isin sakasi benim program tamam motivasyon full herşeye hazirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekleyin 11.sınıf sayısal öğrencisiyim iyi bir anadolu öğretmen Lisesi nde okuyorum ygsye adam akilli daha baslamadim okulla beraber basliycam sizce hangi dersten baslayip hangilerine dogru gitmeliyim?Çalışma planim nasil olmalı,konulari nerden calismaliyim?birde bazi kisiler once 11 i tam anlamiyla bitirip sonra ygs yapin diyo sizce ne yapmaliyim yoksa ygsyi yazami ertelemeliyim?

• Birde ygsde dersler için hangi kaynaklari onerirsiniz simetriyi ovmus bazi arkadaslar o nasil fasikul tarzi biseymi konu konumu?yardimci olucak arkadaslara simdiden teşekkürler

• Yaz hocam Geçen sene dil bölümü açılmaması nedeniyle sayısala yöneldim. YGS için simetri almıştım 10 gün öncesine kadar, OBEB-OKEK konusuna kadar geldim sadece .

Bir sorum olacak sizlere, fiziği bir türlü anlayamıyorum sadece ilk konuları yapabiliyorum basınç,ısı sıcaklık filan zaten haftada 2 tane fizik dersimiz var .(Bu yüzden genleşme,tork,basit makineler konularını görmüyoruz) Dairesel hareket, enerji,manyetizma derken kafa mafa kalmadı bende. Fizik dersi iyi olan arkadaşlarım ne tavsiye edersiniz?
  • Benide yaz. Katıldım. 11 tm. Fen lisesindeyim

• Beni de ekle

• quote:

Orijinalden alıntı: KisstheCook

Yaz hocam Geçen sene dil bölümü açılmaması nedeniyle sayısala yöneldim. YGS için simetri almıştım 10 gün öncesine kadar, OBEB-OKEK konusuna kadar geldim sadece .

Bir sorum olacak sizlere, fiziği bir türlü anlayamıyorum sadece ilk konuları yapabiliyorum basınç,ısı sıcaklık filan zaten haftada 2 tane fizik dersimiz var .(Bu yüzden genleşme,tork,basit makineler konularını görmüyoruz) Dairesel hareket, enerji,manyetizma derken kafa mafa kalmadı bende. Fizik dersi iyi olan arkadaşlarım ne tavsiye edersiniz?

Vıdeolu anlatımlara bır göz at

• quote:

Orijinalden alıntı: Hector17

Benide ekleyin 11.sınıf sayısal öğrencisiyim iyi bir anadolu öğretmen Lisesi nde okuyorum ygsye adam akilli daha baslamadim okulla beraber basliycam sizce hangi dersten baslayip hangilerine dogru gitmeliyim?Çalışma planim nasil olmalı,konulari nerden calismaliyim?birde bazi kisiler once 11 i tam anlamiyla bitirip sonra ygs yapin diyo sizce ne yapmaliyim yoksa ygsyi yazami ertelemeliyim?

11le ygsyı beraber gotur bence, kendıne program hazırla yukarıdakı mesajlardakı ornek programlara bak yada kendı kafana gore bıseyler hazırla

• quote:

Orijinalden alıntı: kofulpasa

quote:

Yaz hocam Geçen sene dil bölümü açılmaması nedeniyle sayısala yöneldim. YGS için simetri almıştım 10 gün öncesine kadar, OBEB-OKEK konusuna kadar geldim sadece .

Videolu anlatımlara bakıyorum aslında ama bir şey kazandırmıyor. Bir süre geçince tekrar konuyu unutuyorum, kalıcı olmuyor,dershanedeki denemelerde netlerim hep düşük geliyor. Önerebileceğiniz sağlam bir yayın var mıdır hocam İlginiz için teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

Videolu anlatımlara bakıyorum aslında ama bir şey kazandırmıyor. Bir süre geçince tekrar konuyu unutuyorum, kalıcı olmuyor,dershanedeki denemelerde netlerim hep düşük geliyor. Önerebileceğiniz sağlam bir yayın var mıdır hocam İlginiz için teşekkürler.

Sımetrıyı cok ovuyorlar onun dısıında fızık ıle ılgılı aklımda olan bır yayın yok bıraz daha forumda arastırabılırsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hector17

Benide ekleyin 11.sınıf sayısal öğrencisiyim iyi bir anadolu öğretmen Lisesi nde okuyorum ygsye adam akilli daha baslamadim okulla beraber basliycam sizce hangi dersten baslayip hangilerine dogru gitmeliyim?Çalışma planim nasil olmalı,konulari nerden calismaliyim?birde bazi kisiler once 11 i tam anlamiyla bitirip sonra ygs yapin diyo sizce ne yapmaliyim yoksa ygsyi yazami ertelemeliyim?

11le ygsyı beraber gotur bence, kendıne program hazırla yukarıdakı mesajlardakı ornek programlara bak yada kendı kafana gore bıseyler hazırla

Teşekkürler hangi kaynaklari onerirsiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sımetrıyı cok ovuyorlar onun dısıında fızık ıle ılgılı aklımda olan bır yayın yok bıraz daha forumda arastırabılırsın

Peki teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Skins

quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

Yazilanlari gördükçe gaza geldim beni sinirlendirdiniz ikinci dönem boost basicam

Saka maka yariyilda hic bir sey yapmadim ama ikinci dönem su simetrileri ve konu özetliyi bitirecem matematik icin geometri ucgenleri birey b den bitircem kimya bir kitap bitti bi tane daha ince var onu da bitiririm

Bu arada konu açılmıştı ana konu falan kaptirma fazla kendini.

birey b aldım bnde. balık kokuyodu deodorant sıktım beter oldu:(

Niye balik koksun benimki kokmuyordu ikinci el falan mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skins

quote:

Yazilanlari gördükçe gaza geldim beni sinirlendirdiniz ikinci dönem boost basicam

Saka maka yariyilda hic bir sey yapmadim ama ikinci dönem su simetrileri ve konu özetliyi bitirecem matematik icin geometri ucgenleri birey b den bitircem kimya bir kitap bitti bi tane daha ince var onu da bitiririm

Bu arada konu açılmıştı ana konu falan kaptirma fazla kendini.

birey b aldım bnde. balık kokuyodu deodorant sıktım beter oldu:(

Niye balik koksun benimki kokmuyordu ikinci el falan mi

yok orjinal ama bilmiyom uhusundan falan

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.