Şimdi Ara

Final Fantasy VI, Appstore'daki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Final Fantasy VI, Appstore'daki yerini aldı

Geçtiğimiz ayın ortalarında Android platformu için yayımlanan Final Fantasy VI, nihayet Appstore'daki yerini aldı.

İlk olarak 1994 yılında SNES için yayımlanan Final Fantasy VI, klasik iki boyutlu Final Fantasy oyunlarının sonuncusu olma özelliği taşıyor. Aslına sadık kalınarak mobil cihazlara taşınan yapımda Kefka, Palyaço ve Terra gibi Final Fantasy evreninin önemli karakterleri yer alıyor.

Başarılı RPG dinamikleriyle dikkatleri üzerine çeken yapım, serinin diğer oyunlarından alışık olduğumuz sıra tabanlı bir mücadele sistemine sahip. iPhone 4S, iPad 2 ve üzeri cihazlar için önerilen yapıma aşağıdaki Appstore bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz.

Kaynak:https://itunes.apple.com/tr/app/id719401490?mt=8

• Birazdan 29 TL'ye oyun mu olurcular gelir
  • 29 tl ye oyun mu olur

• Sadece eski (93-94 model Sega oyunları gibi) atari - tekken oyunlarına yönelik toplama gibi bi Program ve 17-25 dolar arasında değişiyor fiyatları.

Bu fiyatlandırmayı yapan muhasebeci beyinsiz, onu bu fiyattan alan aşağı yukarı dünya genelinde 5 milyon kişi zenginliklerini ortaya koyan insanlar. Herifler milyon dolarlarla oynuyor oyunları 20 dolara satarak. Bu oyunun bu fiyatı hakkettiğini düşünmüyorum. Oyunun serinin tamamı 200 liraya yakın para tutuyor. Takdir edersiniz ki 200 lira hiçbirimize havadan düşmüyor.

Grafikler düşündüğümden farklıysa ve bu fiyatı gerçekten hakediyorsa lütfen beni uyarır mısınız?

Teşekkürler..

Edit: Tepkiden dolayı beyinsiz ve çöp ibareleri kaldırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 18XET01 -- 6 Şubat 2014; 18:02:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18XET01

Sadece eski (93-94 model Sega oyunları gibi) atari - tekken oyunlarına yönelik toplama gibi bi Program ve 17-25 dolar arasında değişiyor fiyatları.

Bu fiyatlandırmayı yapan muhasebeci farklı, onu bu fiyattan alan aşağı yukarı 5 milyon kişi farklı beyinsiz. Herifler milyon dolarlarla oynuyor çöp gibi oyunları 20 dolara satarak.

Grafikler düşündüğümden farklıysa ve bu fiyatı gerçekten hakediyorsa lütfen beni uyarır mısınız?

Seni uyarıyorum. şuan b*k attığın oyun en iyi j-rpg ler arasındadır. oyun kültürün Cod-BF arasında sıkışıp kalmış ne yazıkki .o oyunu alan kişiler beyinsiz değildir , aksine iyi oyunun ne olduğunu bilen kişilerdir .Birde çöp demişsinya FF6 ya artık kim beyinsiz anlamış oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinewood -- 6 Şubat 2014; 17:14:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Sadece eski (93-94 model Sega oyunları gibi) atari - tekken oyunlarına yönelik toplama gibi bi Program ve 17-25 dolar arasında değişiyor fiyatları.

Bu fiyatlandırmayı yapan muhasebeci farklı, onu bu fiyattan alan aşağı yukarı 5 milyon kişi farklı beyinsiz. Herifler milyon dolarlarla oynuyor çöp gibi oyunları 20 dolara satarak.

Atari oyunu falan diye küçümsüyorsun ama mevcut olan IOS veya Android için yapılan çöp çamur rpg çakması oyunları da biliyorum. Elbette 29 TL asla olmamalı ama 94'deki versiyonunu aynen çakmamışlar, bir iki düzenleme (ses v.s) yapmışlardır. Bunu değil ama %50 indirimde olan Xcom Enemy Unknown almıştım ve 35TL diye bakıp alay edilir ama 50 belki de 100 saçma sapan telefon oyununu cebinden çıkaracak cinste.

• Sadece eski (93-94 model Sega oyunları gibi) atari - tekken oyunlarına yönelik toplama gibi bi Program ve 17-25 dolar arasında değişiyor fiyatları.

Bu fiyatlandırmayı yapan muhasebeci beyinsiz, onu bu fiyattan alan aşağı yukarı dünya genelinde 5 milyon kişi zenginliklerini ortaya koyan insanlar. Herifler milyon dolarlarla oynuyor oyunları 20 dolara satarak. Bu oyunun bu fiyatı hakkettiğini düşünmüyorum. Oyunun serinin tamamı 200 liraya yakın para tutuyor. Takdir edersiniz ki 200 lira hiçbirimize havadan düşmüyor.

Teşekkürler..

Edit: Tepkiden dolayı beyinsiz ve çöp ibareleri kaldırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 18XET01 -- 6 Şubat 2014; 17:59:24 >
  • Vinewood kullanıcısına yanıt
    Sen de güzel açıklamışsın hocam ne olursa olsun alanlara beyinsiz diye hakaret etmek ne demek ayrıca. Aslında böyle insanları küçümseyici mesajlara cevap bile vermemek lazım ama bazılarına FF serisinin COD gibi ya da telefonda olan Modern Combat serisi gibi 3 saat oyna sil mantığı olmadığını bilmesi lazım. 20-30 saat oynayış süresi vaat eden kaç oyun var onu da söylesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Seni uyarıyorum. şuan b*k attığın oyun en iyi j-rpg ler arasındadır. oyun kültürün Cod-BF arasında sıkışıp kalmış ne yazıkki .o oyunu alan kişiler beyinsiz değildir , aksine iyi oyunun ne olduğunu bilen kişilerdir .Birde çöp demişsinya FF6 ya artık kim beyinsiz anlamış oldum

Dostum kusura bakma ama hd gameplay şekline bile getirilmemiş, hd Full HD ekranlarda piksel piksel oynadığın, belki senin bile 5-6 ay uğraşarak uyarlayabileceğin oyunları adamlar 30 liraya satıyor. Aç gözünü ve etrafa bak. Androidi wpyi geçtim, ios için bile bi oyuna verilebilecek maksimum meblağ 15 liradır. 1 ay önce ff5in Android versiyonu apk olarak düşmüştü internete, yarım saat oynadım ve gerçekten bi oyuna 30 lira verilmeyeceğini anlamış oldum (pcyi hariç tutuyorum.) ff6da durum nasıldır bilmiyorum, zevkler ve renkler tartışılmaz, onu da biliyorum. Umarım anlatabilmişimdir demek istediğimi. Uyarını dikkate alıp FF6 APK olarak nete düşünce onu da deneyeceğim.

Tavsiyene teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Dostum kusura bakma ama hd gameplay şekline bile getirilmemiş, hd Full HD ekranlarda piksel piksel oynadığın, belki senin bile 5-6 ay uğraşarak uyarlayabileceğin oyunları adamlar 30 liraya satıyor. Aç gözünü ve etrafa bak. Androidi wpyi geçtim, ios için bile bi oyuna verilebilecek maksimum meblağ 15 liradır. 1 ay önce ff5in Android versiyonu apk olarak düşmüştü internete, yarım saat oynadım ve gerçekten bi oyuna 30 lira verilmeyeceğini anlamış oldum (pcyi hariç tutuyorum.) ff6da durum nasıldır bilmiyorum, zevkler ve renkler tartışılmaz, onu da biliyorum. Umarım anlatabilmişimdir demek istediğimi. Uyarını dikkate alıp FF6 APK olarak nete düşünce onu da deneyeceğim.

Tavsiyene teşekkürler.

30 tl verilmez ancak bu oyunda çöp diyorsan söyliyecek söz bulamıyorum. madem oyunu oynamayı beceremiyorsun oynayan kişilere beyinsiz deme.

• Bu Final Fantasy serilerinin özelliği ne ki bu kadar pahalı oluyor.Fiyat etiketi aşırı derecede saçma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun içerikten kurtarır, mobil için bulunmaz bir rpg'dir tabiki ama 29tl fiyatlandırma gerçekten fazla. Sonuçta sıfırdan yapılıp emek verilmiş yeni bir oyun değil.
    Zaten varolan, satılmış hasılatı yapılmış bir oyunun başka platforma portlanması sonucu bu kadar maliyet çıkması mantıksız. San andreas gibi 12tl civarı olsa mantıklı olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kungfukid

29 tl ye oyun mu olur

Katılıyorum

• Neyse beyler yan çizmek gibi olmasın ama 25pp den çektim ve oyun mükemmel olmuş. Alem bakar 255pp akar yani. Ama 15 TL olsaydı alırdım yani yalan olmasın

• WP de bir önceki versiyonu 33 tl. Fakir iphoncular sizi
  • oyun güzelse verilebilir bence
  • Çok eski oyun. Bunu oynayan kalmadı. Bari XII yada XII versiyonu yayınlasalardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.