Şimdi Ara

Hp 1315 Bitmeyen Kartuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Hp 1315 için bitmeyen kartuşu bir türlü halledemedim.

Orayı burayı arıyorum sadece canon için uyumlu diyorlar. Pek anlamıyorum yazıcı işinden fakat bu modele uygulayanlarda var videolarda.

Şimdi sorularım

1 - Kitler fark ediyormu markadan markaya ? ( Ben etmeyeceğini düşünüyorum, Neticede mürekkep tüpleri, hortum, kartuşu del içine sok. farklı bişey göremedim.Fakat net bilgim yok )

2 - Boş kit alırsak hangi mürekkebi almalıyız ki içini dolduralım. ( HP 1315. Siyah 27 Renkli 28 )

3 - Beni hiç uğraştırmayıp Buyur hazırı var fiyatıda şu sadece montajını yap kullan diyecek birisi var mı ?

Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler şimdiden. Eğer bu işi yapan bi yer ve hazır kit bulamazsam en sonunda kendim bu kiti yapmayı düşünüyorum zor olmasa gerek

( Öğrendiğim kadarıyla sanırım Hp vivera uyumlu mürekkepler kullanılabiliyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bRs* -- 6 Şubat 2014; 16:30:32 >

• merhaba bendede aynı yazıcı var.
    naptın ? çok para orijinal kartuş..
    bende bitmeyen veya uygun kaliteli kartuş arıyorum
    teşekkür ederim
  • boolat kullanıcısına yanıt
    Kardeş bu cihaza bitmeyen kartuşu sorunsuz taktım. Fakat cihaz bu sistemi desteklemiyor. Kartuşların çekiminde sorun var kartuş ya çok akıtıyor yazıcının içine akıyor olduğu gibi yada hiç çekmiyor. En güzeli sağlam orjinal kartuş al. Birde OCP den orjinal mürekkeplerini al fiyatı Gayet uygun. Sana sitelerinde canlı destekle uyumlu kartuşu gösterirler.En az 50 kere doldurursun kartuşları o mürekkeple. Bittikçe şırıngayla 1.5 2 ml civarı doldur kullan. Benim yazıcı arızalı şuan tamir ettirip kullanmayı düşünüyorum tabi tamiri olursa.
  • sağol cevap için...
    olmassa yeni yazıcı alıyım...
    4 ayrı kartuş olanlardan daha hesaplı gelir gibime geliyor... bu durumda önereceğiniz bi yazıcı varmı?
    200 lira maksimum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.