Şimdi Ara

Btwin bisikletleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
1
Favori
4.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç haftadır bisiklet araştırması yapıyorum ve sağolsun sitede bulunan birkaç arkadaş bu konuda yardımcı oldu . Geçen gün Ankara DECATHLON a gittiğimde btwin original 5 şehir bisikletini gördüm ve çok beğendim . kadrosu ve dış görünümü çok ilgimi çekti . Bisiklet konusunda bilgili olan arkadaşlardan ricam bu fiyatlarda bu bisiklet ne kadar başarılı ve bunun yerine düşünebileceğim başka bisikletlerde var mı ?

• veteriner18 V kullanıcısına yanıt
    1 aydır şehirbisikleti arıyordım. 17 aylık oğlumu arkama atıp gezmek için . estetik olarak dağ bisikletinde karar kıldım. profesyonel değilim. ama birçok markaya baktıktan sonra adanada dün Rockrider 5.2 Spor Dağ bisikleti aldım. 2 gündür oğlumla geziyorum. yarının ne getireçeğini bilemem ama bugün iyi ki aldım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben_cako

1 aydır şehirbisikleti arıyordım. 17 aylık oğlumu arkama atıp gezmek için . estetik olarak dağ bisikletinde karar kıldım. profesyonel değilim. ama birçok markaya baktıktan sonra adanada dün Rockrider 5.2 Spor Dağ bisikleti aldım. 2 gündür oğlumla geziyorum. yarının ne getireçeğini bilemem ama bugün iyi ki aldım diyorum

koltuk olarak ne aldınız
  • bende şehir bisikletini çok beğendim ancak karma bisiklet olarak nitelendirilen bir bisiklet olduğunu belirtti arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum salcano da çok güven vermiyor aslında hayırlısı... size iyi gezmeler diliyorum
  • diğer markalardan da tavsiyesi olan varsa çok sevinirim ....
  • Hocam ben hepsiburada dan salcano 21vs modelini aldım. Geçen senelerin ürünleri olduğunu düşündüğüm bu bisikletleri uygun fiyatlı satıyorlar. Bisiklete gelince ; bisiklet şehir kullanımı için yeterli bir bisiklet. Ön amortisörü kaldırımlardan inip çıkarken çok işe yarıyor. Bu konuda ilk etapta şüphelerim vardı. Decathlondan da çamurluk alıp taktım. Bu bisikleti almasam. Kron tourer veya sedona 301 almayı düşünüyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kymelria kullanıcısına yanıt
    mağazada satılan hamaks war . internetteki diğer markalarla aynı fiyat sayılır . 140 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamay_aytam

Hocam ben hepsiburada dan salcano 21vs modelini aldım. Geçen senelerin ürünleri olduğunu düşündüğüm bu bisikletleri uygun fiyatlı satıyorlar. Bisiklete gelince ; bisiklet şehir kullanımı için yeterli bir bisiklet. Ön amortisörü kaldırımlardan inip çıkarken çok işe yarıyor. Bu konuda ilk etapta şüphelerim vardı. Decathlondan da çamurluk alıp taktım. Bu bisikleti almasam. Kron tourer veya sedona 301 almayı düşünüyordum.

bende hepsiburada dan 21vr modelini aldım Hangi çamurluğu aldınız acaba link atabilir misiniz ?

• Arkadaşım O Eli Bi İndir! kullanıcısına yanıt
    www.decathlon.com.tr/28-Sehir-Bisikleti-Camurlugu,PR-12463.html
    Aldigim camurluk bu.

• kron tx 150 v veya hd sizce nasıl ?
  • Bende btwin i araştırmaya başladım bugün forumdan bir arkadaş tavsiye etti.Şu ana kadar sorun görmedim decathlonda çok kurumsal bir yapıda gibi gözüüküyor.Bi skıntı olmazsa B'twin triban 5 almayı planlıyorum.
  • HERKESE SLM ARKADAŞLAR BİR ŞEHİR BİSİKLETİ ALMAK İSTİYORUM KRON TX 500 HİDROLİK DİSK FREN İLE BTWİN HOPRİDER 520H ŞEHİR BİSİKLETİ ARASINDA KALDIM GÜNLÜK ŞEHİR İÇİ TRAFİNDE GİDİŞ GELİŞ 50 KM MESAFE YAPABİLECEĞİM BENİ YOLDA BIRAKMAYACAK SAĞLAM VE SERİ BİR BİSİKLETE İHTİYACIM VAR BTWİN ÖZELLİKLERİ VE DONAMININ SHIMONO OLMASI ÖN TEKERLEK GÖBEK DİNAMOLU OLMASI BANA CAZİP GELİYOR BU İKİ BİSİKLETİ KULLANAN ARKADAŞLARIN BANA YARDIMCI OLMASINI İSTİYORUM GÖRÜŞ VE YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdurrahman KAMIŞ -- 6 Eylül 2014; 13:07:39 >
  • http://www.decathlon.com.tr/triban-3-yol-bisikleti-id_8239800.html

Ben bunumerak ediyorum varmı kullanıcısı deneyimlerini paylaşacak
  • Konu baya sapmıs.Onune gelen kendi konusunu yazmıs.Konu icinde konu .. İlginc.Btwine gelecek olursak pek fazla bilgim yok ama Decathlon kurumsal hizmet veren bir sirket herseyden once.Ayrıca cogu bisiklet modelinde ömür boyu kadro garantisi veriyor diye biliyorum.Bu gercekten cok onemli.Eger vites sistemi sizi karsılarsa bence alın.Sonucta cocugunuzla gezeceginize gore yavas gezeceksiniz.Size skıntı yapacagını sanmıyorum.Bu benim gorusum dogru olur veya olmaz siz yinede arastırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alecto

http://www.decathlon.com.tr/triban-3-yol-bisikleti-id_8239800.html

Haftada bir decathlon'a uğrayıp 30 dk falan çaktırmadan geziyorum içeride.
    Benim de kafama fazlasıyla yatmış durumda. Bütçemi toparladıktan sonra bir tane edineceğim.

Bu tip bir bisiklet için iyi bir başlangıç modeli gibi geldi bana.
    Vites geçişleri de falan fena değil.
    Ben fren konusunda biraz zorlandım. Zira disk fren kullanıyorum uzun süredir, haliyle V Fren garip geliyor ama frenleri de iyi yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alecto

http://www.decathlon.com.tr/triban-3-yol-bisikleti-id_8239800.html

4 haftadır kullanıyorum şu ana kadar ki izlenimlerim olumlu yönde. Olumsuz bi yönüne şu ana kadar rastlamadım diyebilirim bi lastikler biraz dandiğe benziyo. Bisikletin görünüşü güzel sade ve şık bir bisiklet. Vites sistemi güzel sessiz ve sorunsuz, fren sistemi de güzeldi ama bir kaza geçirdim arka jant hafiften yamuldu bu yüzden arka frende az bişey sorunum var. Lastikler pek sağlamlık hissi vermiyo çünkü 3 defa diken girdi en sonunda zefal lastik zırhı aldım. Bunun dışında bisikelti çok hor kullandım ama bir sorun çıkmadı. Hızlanması güzel ve bayırlarda kolay kolay yormuyo. tavsiye ederim bu fiyata bulunmaz bir bisiklet

• TILT 700 KATLANIR BİSİKLET B'TWIN
    aldım. Çok memnunum

http://www.decathlon.com.tr/tilt-700-katlanir-bisiklet-id_8300175.html

doğa bisiklet Samsun mağazasına baktım. fiyatta 50 tl yüzünden almadım. iyi ki almamışım. biceco modeli yan ürünüymüş dahonun.

tilt 700 göbekten 3 vitesli ve yokuşlarda makul.
    hem de bagajıma çok rahat sığdı.
    katlaması çok pratik ve hızlı daha ne olsun.
     Btwin bisikletleri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.