Şimdi Ara

Apple, o uygulamayı App Store'dan kaldırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple, o uygulamayı App Store'dan kaldırdı

App Store’u sıkı denetimler ile kontrol eden Apple, son zamanda ekonomi dünyasında tartışma konusu olan siber para birimiyle ilgili uygulamayı App Store’dan kaldırdı.

Son zamanlarda kimi ülkelerde yasaklanan ve ekonomistler arasında tartışmalara neden olan Bitcoin’le ilgili App Store’dan yer alan uygulamalardan biri olan Blockchain, Apple tarafından App Store’dan kaldırıldı.

Kullanıcılara siber para birimi Bitcoin’i transferine izin veren Blockchain’in kaldırılmasıyla ilgili olarak geliştiricisi Blockchain.info’yı bilgilendiren Apple, uygulamanın çözülmeyen sorunlar nedeniyle kaldırıldığını belirtti.

Londra merkezli olan Blockchain.info’nun CEO’su Nicolas Cary ise uygulamanın iki senedir App Store’da olmasına rağmen bugün silinmesinin manidar olduğunu söyledi.

Hatırlanacağı gibi Apple, yakın zamanda da Gliph isimli ve tıpkı Blockchain gibi Bitcoin transferine imkan sunan uygulamanın geliştiricisine uyarı göndererek uygulamadaki transfer mekanizmasının kaldırılmasını talep etmişti. Geçtiğimiz yıl ise Coinbase isimli, Bitcoin al / sat işlemlerine imkan sunan uygulama App Store’dan kaldırılmıştı.

Apple’ın App Store İnceleme Yönetmeliği’ne göre herhangi bir uygulamanın, yayınlandığı ya da yayınlanacağı ülkenin yasalarına aykırı herhangi bir öğe içermemesi gerekiyor. Bu kural gereği Bitcoin’in son zamanlarda bazı ülkelerce yasaklanmaya başlaması Apple’ı harekete geçirmiş gibi görünüyor.

• Apple farkı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanlama manidar.

• Yasaya aykırı bir olay varsa doğru yapmışlar.
  • Bitcoin belkide bizi tüketen ve köleleştiren bankacılık sistemine darbe vuracak ? bu yüzden kaldırımış olabilir.Gerçekten enteresan,iki senedir duran uygulama Bitcoin yükselişi ile beraber kaldırılıyor.
  • Donanımhaber de Mynet başlıklarına başlamış.
  • Abdullah Gül ziyaretiyle bir ilişkisi olabilir mi bu kaldırmanın düşünmedik değil...

• "Lale çılgınlığı" araştırmanızı öneririm. Bu da onun gibi patlayacak

• Başlık sakat
    haberi okumayanlar yanlış anlıyor haliyle...

• Marjinal paralel elma lobisinin işleri, zamanlama manidar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle başlıklar atmamanızı rica ediyorum , biz her halükarda girip bakacaz zaten başka türlü sitenin kalitesi düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Donanımhaber de Mynet başlıklarına başlamış.

bunu yazmak için girdim...
  • Düzgün başlık atın.

Burası magazin sitesi değil.

Kendi kendinize seviyeyi düşürmenin alemi yok.

• Bu nasıl başlık ya magazin habelerine mi girdim yalnışıkla diye siteye baktım bir an donanımhabere hiç yakışmıyor

• öldüm şu "zamanlama manidar" kısmına...daha bunun arkasında faiz lobisi,çeteler,ABD,israil ve hatta cemaat uzantılı paralel yapı vardır...apple ceo su ankaradaydı ya..burada sıkıyı yemiştir kaldırın o app yi diye...zamanlama manidar cidden :)

• Bu ne saçma başlıktır, editörleri de bloklamanın vakti geldi herhalde
  • Başlık ve forum zıtlığı aşikar -
    Böyle UCUZ oyunlar DH ye göre değil, LÜTFEN TEKRARLAMAYINIZ !

• Arkadaşlar öncelikle bitcoin'in magazinle hiçbir alakası yok. Bilginiz olmayan konularda lütfen editörleri suçlamayınız. Adı üstünde sanal para bitcoin internet ortamıyla alakalı ve buda donanımhaber.com'u ilgilendiren bir haber. Ayrıca çin'İn battlefıeld'ı yasaklaması haberine yorum yapan kişilerde vardır içinizde. Bitcoin'in ağırlıklı olarak e-ticaret ve online alışverişte kullanıldığını da söylemek lazım. Bunun neresinden magazin yapılıyor gibi bir ifadeyi çıkarttığınızı anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Donanımhaber de Mynet başlıklarına başlamış.

yakında Apple kaldırdı şeklinde olacak başlıklar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru karar. Uckagit bir sacmalik bu Bitcoin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.