Şimdi Ara

odea bank tan 2500tl ye kadar Vatan bilgisyaradan masrafsız kredi.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
17
Favori
136.651
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mağazalar burada yazıyor. Saatlere dikkat edin.

http://www.vatanbilgisayar.com/landingPage/odeabank-2500tl.aspx
  • başka bankalarda bu şekilde 0 faiz kampanya var mı arkadaşlar,vatanın fiyatlar pahalı
  • sayaras kullanıcısına yanıt
    hocam çarşıdaki seyhan şubesi akşam 6 gece 10 arası, carrefour ordaki şube ise sabah 10 akşam 10 arası odea ile hizmet veriyor
  • bugün tablet almak için gittiğim topkapı vatanda bu kampanya hakkında az da olsa bilgilendirildim... fakat hafta sonu indirimiyle beraber bu kampanyadan yararlanmamı önerdiler... fakat bendeniz bu kampanyadan yararlandığımda illa 12 taksit mi yapmak zorundayım, 2-3 taksit yapamaz mıyım acaba?
    ayrıca bugün vatana gittiğimde benimle ilgilenen vatan bilgisayar görevlisi ekstrada indirim sağladıklarından bahsetti. onu tam anlamadım işte... hediye çeki gibi bir şey mi veriyorlar acaba...? teşekkür ederim...
  • Adana Seyhan Vatan Bilgisayarda olduğum için sorularınızı kısaca cevaplamaya çalışayım . Kredi kullandırma durumu şu şekilde :

Vatan boşluk TC Kimlik no yazıp 8444 e mesaj atıyorsunuz . Size gelen onay mesajından sonra , en az 750 tlsini vatan bilgisayarda kullanmak kaydı ile 2500 tl ye kadar 12 ay vadeli 0 faiz , 0 dosya masrafı ile kredi kullanıyorsunuz.

Soru : 3000 tl onaylandı . 0 faiz ile kullanabilir miyim ?
    Cevap : Hayır . 2500 tl ye kadar 0 faiz ile kullanırsınız. 2500 tl nin üzerinde ki tutarlarda kredi kullanırsanız dosya masrafı ve faiz ödersiniz .

Soru : 2500 tl onaylandı. Hepsiyle alışveriş yapmak zorunda mıyım ?
    Cevap : Hayır. Örnek veriyorum 1500 tl sini kullanıp 12 taksitte ödeyebilirsiniz. Dilerseniz diğer kısmı nakit olarak bankadan alabilirsiniz . Dilersenizde sadece 1500 tl kullanırısınız.

Soru : Odeabanka özek indirimler var mı?
    Cevap : Evet sadece Odeabanka özel indirimlerimizde oluyor . Mesela bazı cihazlarda %25 iken indirim oranı , Aynı ürüne ödemeyi Odeabank ile yaptığınız zaman %30 oluyor . Tabii ki her üründe olmuyor ama çoğu üründe oluyor.

Bazı arkadaşlar kredili mevduat hesabı açıyorlar falan demişler. Yok öyle birşey . Size anında hazır kredi yazan bir kart veriyorlar onunla pos cihazından parayı çektiyorsunuz. Tek çekim olarak gerçekleşiyor işlem siz bankaya 12 ay taksitle ödüyorsunuz.

Sormak istediğiniz birşey varsa yarın ben bankacı arkadaşlara bizzat sorarım .
  • bankaya ödemeleri yine verilen o kartla ATM lerden mi yapıyoruz bilgisi olan varmı ?
  • Bankaya ödemeleri size verdikleri kredi hesabına eft yaparak gerçekleştireceksiniz, bu işlemi size verdikleri banka kartını internet bankacılığına açtırıp internet üzerinden de yapabilirsiniz.

Dün Konya Vatan'dan ben de bu şekilde bir telefon aldım arkadaşlar, işlemler gayet kolay halloldu sıkıntı yaşamadık. sorularınız varsa cevaplayabilirim.
  • ryan cohen R kullanıcısına yanıt
    Kredi kartına %30 indirim geçerli değil mi artık, sadece bu odea bank yöntemiyle mi %30 indirim yapılıyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Kredi kartına %30 indirim geçerli değil mi artık, sadece bu odea bank yöntemiyle mi %30 indirim yapılıyo ?

Devam ediyor o kampanya. Demek istediğim kartlara %30 kampanya var ise odeabank ile alındığında %35 veya %40 a kadar çıkabilir. Ama dediğim gibi her üründe geçerli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryan cohen

quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Devam ediyor o kampanya. Demek istediğim kartlara %30 kampanya var ise odeabank ile alındığında %35 veya %40 a kadar çıkabilir. Ama dediğim gibi her üründe geçerli değil

Anladım, teşekkürler. Haftasonu bilgisayar toplamayı düşünüyorum da, alacağım parçaların linkini size versem, kontrol etme şansınız var mı odeabank'a extra indirim oluyo mu diye ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 12 Şubat 2014; 21:53:19 >
  • Odeabank ile alindiginda daha önce ekstra %5 indirim olayı vardı. Devam ediyormu acaba??

• Basteryus kullanıcısına yanıt
    Şu anda belli bir indirim olmadığından kontrol edemem malesef . Cumartesi sabah bize bilgisi geliyor etiketlerini ona göre düzenliyoruz ...
  • 3000 tl onaylanmıs ama hangı vatanlardan alısverıs yapabılırız ???
    her vatanda odea bankın yerı varmıdır ?
  • Hangi illerde olduğu vatan ın internet sitesinde yazıyor .

• quote:

Hangi illerde olduğu vatan ın internet sitesinde yazıyor .

evet gordum sımdı

ozaman bır yenı soru daha

ben sımdı telefon alıcam Herhalde yıne 12 ye bolerler dimi ???
    hafta sonu alalım bır tane ıphone :)
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    Hangi ürünü aldığın hiç önemli değil . O kartla vatanda tek çekimde ödeme yapıyorsunuz . Taksit olayını banka hallettiği için oraya 12 taksitle ödeme yapıyorsunuz .
  • quote:

Hangi ürünü aldığın hiç önemli değil . O kartla vatanda tek çekimde ödeme yapıyorsunuz . Taksit olayını banka hallettiği için oraya 12 taksitle ödeme yapıyorsunuz .

tessekurler hocam
  • Bana 3 bin tl çıktı bunun masrafı felan varmı bana 1500 yetiyo aslında ne yapmam gerekir
  • 3 tane kredi kartım var ödemeleri birgün geciktirmedim genelde de tamamına yakın tutarı öderim ama bize olumsuz cevap geldi. Kimlik ile şubeye başvuru yapacakmişim

• senpaituyun kullanıcısına yanıt
    Cep telefonunuz ve kimliğiniz ile odeabank şubesi olan bir vatan bilgisayara gitmeniz yeterli . 1500 tl yeterli ise sadece o kadarını kullanabilirisiniz . 2500 tl ye kadar 12 ay 0 faiz 0 masraf . Daha üst miktara ya da daha fazla taksit miktarına faiz ve dosya masrafı işliyor .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.