Şimdi Ara

LG G2 Kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
21.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 3 aydır LG G2 kullanıyorum telefonda hiç bir şekilde donma,kasma ya da rahatsızlık verici birşey yoktu. Ama son 1 haftadır telefon kasılıyor. Ana ekrana dönünce ufak bi kasma oluyor rehbere numara gireceğim zaman kasılıyor. İnternette gezinirken sayfayı aşağı yukarı yaparken bile yeri geldi mi kasılıyor. Hafızayı da öyle fazla doldurmadım. 16 gb modeli var bende bana kalan zati 10 gb, onun da 1.5 gb lık kısmını doldurdum. Kaldı ki daha önce 3-4 gb lık bi alan doluydu o zamanlar bile kasma falan yoktu. Böyle bir sorun yaşayan arkadaş var mı ? Sizce neden kasılıyor telefon ? Dediğim gibi böyle bi sıkıntı yoktu son 1 haftadır başladı.

• Yüklediğiniz uygulamalardan kaynaklanıyordur. Detaylardan kaynak tüketimlerine bakın özellikle cpu ve rami meşgul eden bir şeyler vardır.
  • RAM: 921 MB Kullanılıyor
    933 MB boş

RAM durumu böyle vallaha anlamadım bende birşey :/
  • Virüs taraması yaptınız mı
  • DT Swiss kullanıcısına yanıt
    Evet yaptım temiz çıktı
  • Snapdragon BateryGuru programını kullanıyorum onun etkisi var mıdır sizce ? İşime de yarıyor bu program pil tasarrufu konusunda.
  • jose_bosingwa kullanıcısına yanıt
    Silmeyi deneyin bakalım ne olacak, o tür programlar ben gereksiz buluyorum şahsen
  • Batteryguruyu da sildim ama ddeğişen birşey yok fabrika ayarlarina geri dönmem gerekecek sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jose_bosingwa

Batteryguruyu da sildim ama ddeğişen birşey yok fabrika ayarlarina geri dönmem gerekecek sanırım

Plastik ya ondan kasıyordur Şaka bi yana hocam factory reset yapın daha kapsamlı olur sizin içinhttp://www.youtube.com/watch?v=3ogBvzbPikc bu linkte yapılışı var
  • Factory reset dediğin fabrika ayarlarina dönme mi oluyor ?

• quote:

Factory reset dediğin fabrika ayarlarina dönme mi oluyor ?

evet hocam ama ayarlardan yaptığından daha kapsamlı oluyo
  • quote:

Arkadaşlar 3 aydır LG G2 kullanıyorum telefonda hiç bir şekilde donma,kasma ya da rahatsızlık verici birşey yoktu. Ama son 1 haftadır telefon kasılıyor. Ana ekrana dönünce ufak bi kasma oluyor rehbere numara gireceğim zaman kasılıyor. İnternette gezinirken sayfayı aşağı yukarı yaparken bile yeri geldi mi kasılıyor. Hafızayı da öyle fazla doldurmadım. 16 gb modeli var bende bana kalan zati 10 gb, onun da 1.5 gb lık kısmını doldurdum. Kaldı ki daha önce 3-4 gb lık bi alan doluydu o zamanlar bile kasma falan yoktu. Böyle bir sorun yaşayan arkadaş var mı ? Sizce neden kasılıyor telefon ? Dediğim gibi böyle bi sıkıntı yoktu son 1 haftadır başladı.

merhaba hocam sen bu telefonu nasıl kasmayı başardın .. kesinlikle bir hatalı program var... ben bu telefona ne yüklediysemde herhangi bir yavaslama kasma yasamadım... yüklü olan programlar ve uygulamalar şöyle .... go louncer ex ... win 8 temaları ... win 7 teması ... toucher ... go kilitleyiciler ... go temalar .... asphalt 8 .. real reacing 3 ... dead of tigger 1-2 ... fifa 14 .. sosyal medya vs... sen nasıl başardın anlamadım ama ilk önce fabrika ayarlarına geri yükle... kesinlikle bir kullanıcı hatası olarak görüyorum çünkü daha önce böyle değildi dedin en son kurduğun uygulamaları bir kontrol et ... geçmiş olsun diyelim..
  • yukselg Y kullanıcısına yanıt
    he birde boş alanım 2,18 gb
  • Androidin bu olayını sevmiyorum, kıytırık programlar bile sisteme müdahale edebiliyor haberiniz olmadan, call recorder adlı programdan çekmiş biri olarak tecrübe edindim :)

• Bende 3 aydir kullaniyorum ve bende de internette kasmaya basladi

• Reliq kullanıcısına yanıt
    Apple 'in başarısının bir sebebide sabit cihaz olduğundan... Android de öyle bir şans yok maalesef...

@jose_bosingwa
    Aletin gerçektende maşaallahı var ama bende şaşırdım bu işe. Bu sıkıntınızın başladığı tarihteki yüklediğiniz uygulamayı iyi düşünün derim ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Androidin bu olayını sevmiyorum, kıytırık programlar bile sisteme müdahale edebiliyor haberiniz olmadan, call recorder adlı programdan çekmiş biri olarak tecrübe edindim :)

hocam ayıp olmassa ne çektiğinizi sorabilirmiyim bende bir ara o programı kullanıordumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

quote:

Androidin bu olayını sevmiyorum, kıytırık programlar bile sisteme müdahale edebiliyor haberiniz olmadan, call recorder adlı programdan çekmiş biri olarak tecrübe edindim :)

hocam ayıp olmassa ne çektiğinizi sorabilirmiyim bende bir ara o programı kullanıordumda

G2 de problem yaratıyor, bu program yüzünden 2 sefer format attım 1 haftalık telefona. Video çözünürlüğünü değiştirince video cekemiyorsunuz kamerayı bozuyor ve google sesli konuşma server'a bağlanmiyor. Bunlar benim tespit ettiklerim, kimbilir başka neleri bozuyor. Telefonu geri iade edip lphone almayı bile düşündüm, sonradan programlari tek tek kurup neyin bozduğunu öğrendim ve bastım tek yıldızı.

• Record My call iyi iş yapıyor, senelerdir kullanırım :)

Dezavantajı en fazla karşı tarafın kısık ses gelmesiydi onuda yavaş yavaş düzeltiyorlar..

X10, Xperia S ve Lg G2 sırasıyla kullandığım telefonlar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

quote:

G2 de problem yaratıyor, bu program yüzünden 2 sefer format attım 1 haftalık telefona. Video çözünürlüğünü değiştirince video cekemiyorsunuz kamerayı bozuyor ve google sesli konuşma server'a bağlanmiyor. Bunlar benim tespit ettiklerim, kimbilir başka neleri bozuyor. Telefonu geri iade edip lphone almayı bile düşündüm, sonradan programlari tek tek kurup neyin bozduğunu öğrendim ve bastım tek yıldızı.

çok kötüymüş hocam zamanında s2 de kullanmıştım sorun çıkmamıştıda ondan sordum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.