Şimdi Ara

Canın iyice sıkılıyor ve kendini boşlukta hissediyorsan 10 dk.lık müthiş bir video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
11
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hırs ve düşmanlığın, eşit şekilde mücadeleyle birleştiği bir yapım.Sondaki harika müzik içinde Jarosław Wójcik-Paths of Hate yazmanız yeterli olacaktır.Linki vereyim ben yinede şarkının :http://www.youtube.com/watch?v=8VeGF74Y6a4

Edit:Polonya yapımıdır.Tamamen.30 ödül almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 5 Şubat 2014; 0:12:38 >

• konusu ne
  • Sevmem ki böyle şeyleri saol yinede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taharet Musluğu

konusu ne

Üstte verdim hocam.Fakat hırs ve düşmanlık, uçak savaşıyla ancak anlatılabilir.Böylesine kusursuz... Kesinlikle izlemeni tavsiye ederim.Memento'dan sonra bir göz atarken buldum foruma.10 dk. boşa gitmemiş olur en azından.

Hocam öncelikle gayet kişilikli karakterler var.Ayrıca asyalı şeysi değil.Polonya yapımı.
    @Kisilikli adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 5 Şubat 2014; 0:12:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

quote:

Orijinalden alıntı: Taharet Musluğu

konusu ne

Üstte verdim hocam.Fakat hırs ve düşmanlık, uçak savaşıyla ancak anlatılabilir.Böylesine kusursuz... Kesinlikle izlemeni tavsiye ederim.Memento'dan sonra bir göz atarken buldum foruma.10 dk. boşa gitmemiş olur en azından.

Hocam öncelikle gayet kişilikli karakterler var.Ayrıca asyalı şeysi değil.Polonya yapımı.
    @Kisilikli adam

yatağa geçtiğimde telefondan izlerim sağol
  • İzleyince editlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • can sıkıntısı ve boşluk hissini geçiriyor mu video ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

can sıkıntısı ve boşluk hissini geçiriyor mu video ?

Bu aralar aklım yerinde değil çok fazla.Dediğim gibi Memento'yu izledikten sonra tesadüf eseri buldum ve şunu söyleyebilirim.Kalkıp bir şeyler yapma hissi veriyor.Şarkıyıda izledikten sonra dinlemenizi şiddetle öneririm.
  • 2. Dünya savaşında Alman ve İngiliz pilotun savaşmasını anlatıyor video.Tabi uçaklar ıle.Nişangahında dik çizgiler olan alman bf109.Yuvarlağın ortasında nokta olan ingiliz spittifre uçağı.Yine burnu sarı olan alman diğeri ingiliz.Harika bir videodur

Edit:Bf-109 e-7 modeli 1941 model bu
     Canın iyice sıkılıyor ve kendini boşlukta hissediyorsan 10 dk.lık müthiş bir video

Buda İngiliz spitfire.Muhtemelen 1943 sonrası model

2. dünya savaşı uçakları ile ılgili blog takip etmek isterseniz bi arkadaşımın bloğu var harıkadır.Genel olarak alman(luftwaffe) paylaşım yapar
    http://uberjager.blogspot.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayox06 -- 5 Şubat 2014; 0:30:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

2. Dünya savaşında Alman ve İngiliz pilotun savaşmasını anlatıyor video.Tabi uçaklar ıle.Nişangahında dik çizgiler olan alman bf109.Yuvarlağın ortasında nokta olan ingiliz spittifre uçağı.Yine burnu sarı olan alman diğeri ingiliz.Harika bir videodur

Hocam savaş aletlerine ilgin mi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaGamesRulez

quote:

2. Dünya savaşında Alman ve İngiliz pilotun savaşmasını anlatıyor video.Tabi uçaklar ıle.Nişangahında dik çizgiler olan alman bf109.Yuvarlağın ortasında nokta olan ingiliz spittifre uçağı.Yine burnu sarı olan alman diğeri ingiliz.Harika bir videodur

Hocam savaş aletlerine ilgin mi var

2. dünya savaşı aletlerine daha fazla
  • quote:

Kesinlikle öyle hocam.Bu arada bilgiler için çok teşekkürler Savaşlara genel anlamda ilgim var benimde.Fakat sen bunları genel bilgilerinle söyleyebiliyorsan, helal olsun.Ayrıca kullandığı silahtan Alman olduğunu anlamıştım Bizimde az tuz bilgimiz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 5 Şubat 2014; 0:34:46 >

• bu kadar basit bir şey mi yoksa anlamadığım bir şeyler mi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: DDixon

bu kadar basit bir şey mi yoksa anlamadığım bir şeyler mi var.

Evet.Bence var.Hırs, düşmanlık, karşıdakini bitirme duygusu.Tüm bunlar eşit mücadele ve müthiş ötesi bir şarkıyla birleşince böyle bir video çıkıyor ortaya.
  • quote:

quote:

Kesinlikle öyle hocam.Bu arada bilgiler için çok teşekkürler Savaşlara genel anlamda ilgim var benimde.Fakat sen bunları genel bilgilerinle söyleyebiliyorsan, helal olsun.Ayrıca kullandığı silahtan Alman olduğunu anlamıştım Bizimde az tuz bilgimiz var.

Mesajı editledim o halıne de bı bak.Kafamdan yazdım evet.bf-109 e-7 modelını resımde gordum ama.E modeli olduğunu bılıyordumda sayıyı bılmıyordum

• Süpermiş saol kardeşim benim

• mükemmeldi
  • tayox06 kullanıcısına yanıt
    Zero0o kullanıcısına yanıt
    Peki videoyu biliyorsan, ordaki pilotlardan birisi silah çıkarıyordu.O silah Almana mı ait? Sanırım nazi dönemlerindeki bir silahtı ama hatırlayamadım şimdi modelini. Burnu sarı olanın çıkardığına dikkat etmemiştim, ayrıca uçaklarıda bilmiyordum.Bir daha izliyicem videoyu şimdi.Senin sayende

Beğendiyseniz ne mutlu bana beyler.Ayrıca şarkının linkide var konu başında.
    @Zero0o@Anus Destroyer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 5 Şubat 2014; 0:41:08 >
  • quote:

Peki videoyu biliyorsan, ordaki pilotlardan birisi silah çıkarıyordu.O silah Almana mı ait? Sanırım nazi dönemlerindeki bir silahtı ama hatırlayamadım şimdi modelini. Burnu sarı olanın çıkardığına dikkat etmemiştim, ayrıca uçaklarıda bilmiyordum.Bir daha izliyicem videoyu şimdi.Senin sayende

@Zero0o@Anus Destroyer

http://tr.wikipedia.org/wiki/Luger_P08
    Sanırım bundan bahsediyosun.2. dünya savaşının en meşhur tabancasıdır.Almanlar versay anlaşmasında kı sınırlandırmalardan silahın kalıbresını 7.7 üretiyorlardı sanırım.Ama namlu sokulup 13 mm oluyordu heralde sayılardan emin değilim.

• quote:

quote:

@Zero0o@Anus Destroyer

http://tr.wikipedia.org/wiki/Luger_P08
    Sanırım bundan bahsediyosun.2. dünya savaşının en meşhur tabancasıdır.Almanlar versay anlaşmasında kı sınırlandırmalardan silahın kalıbresını 7.7 üretiyorlardı sanırım.Ama namlu sokulup 13 mm oluyordu heralde sayılardan emin değilim.

Bu tabii ya.Tamam hatırladım ismini şimdi.Hocam izninle arkadaşlığa ekliyorum.Kolay kolay adam eklemem ben.Sanırsam 2. kişi olacaksın.Bana böyle bilgili biri lazım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.