Şimdi Ara

Fenerbahçe 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.595
Cevap
28
Favori
189.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D.

Transfer Merkezi ⚽ @TransferMerkez · 1 sa. 1 saat önce
    ÖZEL HABER // Fenerbahçe, Corinthians'ın 1997 doğumlu ofansif orta saha/forveti Malcom'u transfer etmek istiyor.

-----

Kâşif YAVAŞ @adatnsm · 1 sa. 1 saat önce
    Uzaktan şut, çeviklik, bitiricilik var. Tepki refleksi de üst düzey... Koşu patlaması enfes(zaten aslen Jamaikalı)... :)

Kâşif YAVAŞ @adatnsm · 53 dk. 53 dakika önce
    17 yaşındaki oyuncunun en belirgin özellikleri arasında yaratıcılık, ince pas dağıtımı, bitiricilik, teknik ve liderlik bulunuyor. +

Kâşif YAVAŞ @adatnsm · 52 dk. 52 dakika önce
    Sol ayaklı olması da cabası :)

Kâşif YAVAŞ @adatnsm · 45 dk. 45 dakika önce
    Alex'ten farkları ise; sol ayağının dışını kullanması ve patlama gücü...

Kâşif YAVAŞ @adatnsm · 44 dk. 44 dakika önce
    Birebirde harcayamayacağı adam yok. Annesini pazar toplama derdinden bir kurtaracak kadar oyuncuyu pazara gönderir... #Malcom

Kâşif YAVAŞ @adatnsm · 40 dk. 40 dakika önce
    Fenerbahçe eğer #Malcom'u bitirirse, 2 sene sonra Avrupa'yı birbirine düşürür. Kulüp tarihinin en pahalı transfer gelirini elde eder. Net!

Kâşif YAVAŞ ‏@adatnsm 27 dk.27 dakika önce
    Zor ama imkansız değil. Kalabalık bir ekipçe izlendi. Para akıtır Fenerbahçe. Breziya referansı da tertemiz Fener'in...

FM de Southampton kariyerimde aldım yedek takımda oynatırım diye adam As takımın değişilmezi oldu 2019 senesindeyim bi önceki sezon 45 gol attı toplamda ve 60m Euro Real , Barca , Milan teklif etti satmadım

• Hala anlamıyorsunuz biz porto veya arsenal gibi olmaya çalışmıyoruz adam yetiştirip satmak onların stratejisi.

Kaldı ki onlarında hali ortada hazır oyuncu alıcaksın herzaman.
    Transferde büyük takımların bakış açısı böyledir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BosMezarcı

quote:

quote:

quote:

Bahsedilen oyuncu

Brumanın gol atabilen versiyon pek bişeyi yok fiziği düşük ve tabiki bizim yönetimin alacağını sanmıyorum almasınlarda.

Ben almasını isterim.Oyuncuyu alabileceğimizi düşünmüyorum zaten Chelsea nin de ilgisi varmış.

Onlar alır yetiştirir paket servis yapar bizde öyle olmayacağı için bize hazır oyuncular lazım 23-28 yaş arası.

Yeni yabancı kuralından sonra 3-4 tane genç alıp yatırım yapmamız gerektiğini düşünüyorum.

Tamam alalımda haberde fener parayı akıtacak diyor yani bruma tarzında bi tranfer olur o kadar paralara hali hazırda oyuncu çoktur.

• keşke gelse ama alamayız bu bir ikinciside ilgilndiğimize bile inanmıyorum malesef
  • Roma salahı almamış biz kiralayalım hemen valla süper olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bahsedilen oyuncu

daha videoyu açar açmaz ilk golünde aklıma dünkü mehmet topuzun pozisyonu geldi neyi tartışıyoruz biz. Bruma Gsli taraftarlarda nasıl bir heyecan yaratıyorsa bizede lazım böyle bişey...

• bu oyuncu başka hiçbiyrede yazmıyorki zaten.
    tarttışmaya gerek yok..
    yalan çıkar buda
  • Ozan tufanı alalımda yoksa 15e bile alamayacağız yazın değeri 5e katlandı.

• yönetimden bir cacık olmaz. yabancı sınırsız olunca yani yazın yapacaktırlar transferleri...
  • Hocada dün olmayacak transfer dedi ozan tufan dışında.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Ozan tufanı alalımda yoksa 15e bile alamayacağız yazın değeri 5e katlandı.

Adamlar 10 M çekiyor nereye alıyorsun. Trabzon 7M + 2 oyuncu önermiş diye haberler çıkmış. Alsınlar turşusunu kursunlar. Avrupada ondan iyi zibilyon tane genç var.
  • Oyuncu+para ile anlaşırız gibi geliyor.

• Malcom fena değilmiş.Ama bizde Güney Amerika'dan oyuncu getirip,yetiştirip,pazarlayacak kabiliyet yok.O yüzden çocuğun ekmeğiyle oynamayalım bırakın gitsin büyük takımlara.Neymar'dan sonra Barcelona'da izleriz idda yapıp handikaplı Barcelona galibiyetine oynayınca Malcom gol gol diye bağırırız maçkolik başında.Bizim yapabileceğimiz tek şey bu Türk kulüpleri olarak.
  • quote:

Hala anlamıyorsunuz biz porto veya arsenal gibi olmaya çalışmıyoruz adam yetiştirip satmak onların stratejisi.

Büyük kulüp olduğumuzu kim söyledi sana? Küçümsediğin Arsenal da Porto da bizden büyük kulüpler.
  • quote:

Hala anlamıyorsunuz biz porto veya arsenal gibi olmaya çalışmıyoruz adam yetiştirip satmak onların stratejisi.

Arsenal in stratejisi oyuncu yetiştirip satmak değildir uzun uzun yazmak istemiyorum.
  • Bu sefer, gerçekten.... gomis bitiyor galiba...

http://imgur.com/wNMjckL

• quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Bu sefer, gerçekten.... gomis bitiyor galiba...

http://imgur.com/wNMjckL

Yorumlarını beğenirim ama rica ediyorum şu konuyu trolleme artık.
  • Transfersizlikten kuruduk menejerlik oyunu indirip biz mi transfer yapalim.

• Krasiç,stoch,holmen,kuyt,kadlec,alves,meireless,diego,emenike,sow,webo bu kadar değilmi?yoboyla sözleşmemİz yok sanıım.
    Tahminen
    Kuytla sözleşme yenilenir 1 yıl,emre ilede tabi...
    Stoch döner.
    Holmen,krasiç,belirsiz.
    Webonun bitiyor sözleşme gider o.
    Bu haliyle 4 yabancı alabiliriz.krasiç holmende giderse en fazla 6 yabancı daha alabiliriz.Bunlardan 3ü üst düzey kalan 3 de genç 19luk vs olursa çok iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Krasiç,stoch,holmen,kuyt,kadlec,alves,meireless,diego,emenike,sow,webo bu kadar değilmi?yoboyla sözleşmemİz yok sanıım.
    Tahminen
    Kuytla sözleşme yenilenir 1 yıl,emre ilede tabi...
    Stoch döner.
    Holmen,krasiç,belirsiz.
    Webonun bitiyor sözleşme gider o.
    Bu haliyle 4 yabancı alabiliriz.krasiç holmende giderse en fazla 6 yabancı daha alabiliriz.Bunlardan 3ü üst düzey kalan 3 de genç 19luk vs olursa çok iyi olur.

3-4 yabanci alinir en fazla eğer o kadar alınırsa bile öpüp başımıza koyalım
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.