Şimdi Ara

Fenerbahçe 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.596
Cevap
28
Favori
189.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar doğrudur bilemem ama transfermarkt'de robbenle ilgili transfer olasılığı çıkmış düşündürücü alman tabanlı bir site Aziz'in de böyle bir şeye ihtiyacı var açıkcası Bayern'in de kadro şişik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n4s1l1m

Ne kadar doğrudur bilemem ama transfermarkt'de robbenle ilgili transfer olasılığı çıkmış düşündürücü alman tabanlı bir site Aziz'in de böyle bir şeye ihtiyacı var açıkcası Bayern'in de kadro şişik.

Bayernin kadro sisik bu yuzden robben gelebilir diyorsun yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n4s1l1m

Ne kadar doğrudur bilemem ama transfermarkt'de robbenle ilgili transfer olasılığı çıkmış düşündürücü alman tabanlı bir site Aziz'in de böyle bir şeye ihtiyacı var açıkcası Bayern'in de kadro şişik.

Hocam kulübün mali durumu kötü,transfer olmayacak dendi,Ayrca istenilen adam Roben sen inanıyor musun
  • Umut fakirin ekmeği :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laudrup diyor danimarka basını....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Laudrup diyor danimarka basını....

Danimarka basını da bizim basın gibiyse İsmail kartal hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Laudrup diyor danimarka basını....

Futbolcuların vay haline

• ismail kartal falan olursa artık hoş olmaz cidden. oldu olacak sadi tekelioğlunu getirin. hüseyin kalparı falan getirin.
  • murat yakın spartak ile 2 de 2 yapmış aslında potansiyeli yuksek basel lede çok iyidi
  • İsmail Kartalin yeni teknik dirktorumuz oldugu bugun resmen aciklanacak
    Feneronline
  • Bu saatten kim gelse fark olmaz, yabancı hoca ligi tanımadığı için getirilemezdi, iyi yabancı hocalar aziz faktöründen dolayı zaten gelmez. Ligi tanıyan 3-5 kişinin içinde en doğru tercih kartal ama ben kartaldan onurlu bir duruş göstermesini istifasını beklerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Bu saatten kim gelse fark olmaz, yabancı hoca ligi tanımadığı için getirilemezdi, iyi yabancı hocalar aziz faktöründen dolayı zaten gelmez. Ligi tanıyan 3-5 kişinin içinde en doğru tercih kartal ama ben kartaldan onurlu bir duruş göstermesini istifasını beklerdim.

Ne alaka Ersun Yanal ile gelmediki onunla gitsin Aykut hoca gittiğinde beklemedin mi bu duruşu?
  • @SEDATKAYA_1: Fenerbahçe Yönetiminde Hikmet Karaman ismi geçmiş.. Olmayacak iş değil.. Bence doğru isim

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Bu saatten kim gelse fark olmaz, yabancı hoca ligi tanımadığı için getirilemezdi, iyi yabancı hocalar aziz faktöründen dolayı zaten gelmez. Ligi tanıyan 3-5 kişinin içinde en doğru tercih kartal ama ben kartaldan onurlu bir duruş göstermesini istifasını beklerdim.

Ne alaka Ersun Yanal ile gelmediki onunla gitsin Aykut hoca gittiğinde beklemedin mi bu duruşu?

Ersun hoca ile gelmedi ama gerek futbolcu gerekse başkan tarafından yapılan çirkin muamele taraftarın bile midesini bulandırırken, Kartal hocanın beklemesi bana garip geliyor. Yarın bir gün aynı durumun başına geleceğini bilmiyor mu? Eğer gelirse ne diye gelecek takımın başına, neye güvenerek, Emre ve Volkana mı?
    Kartal takım içindeki bu çeteyi bile bile nasıl gelecek başa, kabul ederek mi yoksa bu kişileri kadro dışı bırakarak mı?

Bence Aykut' a hoca filan demiyorum, kusura bakma.

• @yakupsevindik: Selim Kosif Samandira'dan sorumlu yonetici olacak..

• @AYemeniciler: Kuyt'ın yardımcı hoca olacağı haberleri kesinlikle doğru değil
    @AYemeniciler: Teknik Direktör'ün ismi yarın Sportif AŞ ve Yönetim Kurulu'nun ortak toplantısı sonrası açıklanacak.
    @AYemeniciler: İsmail Kartal bugünkü Yönetim Kurulu toplantısına da davet edildi.Kesin olan birşey varsa İsmail Hoca teknik kadroda yeni dönemde de olacak.

• h karaman nedir yahuuuuuuuu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Bence Hikmet Karaman gelecek.

Acaba?

• Bizim bilgisayarlı dahi başkan hocanın transfer taleplerini de karşı çıkmış anlaşılan.
  • Saat 16da basın toplantısı düzenlenecek td açıklanacak.Büyük ihtimalle ismail kartal....Bakalım takımı nasıl oynatacak sistemi nasıl olacak?

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.