Şimdi Ara

Fenerbahçe 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.596
Cevap
28
Favori
189.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Düşük_Baglanti

Aykutun pisliklerini hala temizlemeye çalışıyoruz.Baroniden başlayan sancı hala bitmek bilmedi.

Ne nankör adamsınız be.

Aykutun bir pisliği Romada

Diğer pislikleride As kadroyu oluşturuyor.

tabi sizin gibi adamlar hep olumsuz görür nasıl laf atsam diye düşünür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

quote:

Aykutun pisliklerini hala temizlemeye çalışıyoruz.Baroniden başlayan sancı hala bitmek bilmedi.

Ne nankör adamsınız be.

pislik dediğiniz AYKUT KOCAMAN, FENERBAHÇE tarihini oluşturanlardan, tarih yazanlardan..

teknik direktör olduktan sorada aynı tarihi yazanlardan...
    FENERBAHÇE'mizi şampiyon eden bir adam gibi adamdır o!
    neredeyse 30 senedir alamadığımız türkiye kupasını üst üste 2 sene almış adamdır o!
    FENERBAHÇE'yle uğraşılırken, suçlamalarken yapılırken başındaki adamdır o!
    ve bu tarihin en kötü yıllarında takımını bırakmayan efsanedir o!
    simsiyah saçıyla gelip, saçlarını FENERBAHÇE için bembeyaz yapan, tüm çileleri bizimle birlikte içinde dışında yaşayan adam gibi adamdır o!
  • Egemenin kıkırdak durumu ciddi deniyor.3.5 ay topa dokunmadı.Kampın başından beri de takımdan ayrı çalışıyor.Serdar gidince yerine bir transfer yapılabilir gibi duruyor ki yapılmalı şu vaziyette.Bekire güvenilmez.Kadlec zaten ilk 11de çıkamaz yabancı.Hiç deneyimi olmayan gençleri kadroya koyamazsın.Stopere maliyeti az orta vade idare edecek,sırıtmadan tecrübesiyle oynayacak bir yerli gerekiyor.

Daha önce de yazdım Gökhan zan dan daha iyi bir isim gelmiyor aklıma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Dostum doğru yazmışsında yanlış adamı alıntılamışsın önce sakince bir okusaydın...
  • Ümit Kurt,İbrahim Toroman,Serdar Aziz,Ömer Toprak,Uğur Demirok,Serdar Taşçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Dostum doğru yazmışsında yanlış adamı alıntılamışsın önce sakince bir okusaydın...

yoo doğru okudum ve doğru insanı alıntıladım..
    ben o arkadaş doğru yazmış ona destek olsun die onuda alıntıladım...
    gayet sakinim yani..
  • .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

quote:

quote:

Ne nankör adamsınız be.

pislik dediğiniz AYKUT KOCAMAN, FENERBAHÇE tarihini oluşturanlardan, tarih yazanlardan..

neredeyse 30 senedir alamadığımız türkiye kupasını üst üste 2 sene almış adamdır o!
    simsiyah saçıyla gelip, saçlarını FENERBAHÇE için bembeyaz yapan, tüm çileleri bizimle birlikte içinde dışında yaşayan adam gibi adamdır o!

Aynı zamanda 3 temmuz sürecinde Fenerbahçe'yi parça parça etmeye çalışıp yönetime adam sokmaya çalışanların, Fenerbahçe'yi kendi ellerine geçirmeye çalışmak için her yolu deneyen bir adamın hazırlık maçında oynayıp 3 senedir kendisi dahil herkesi yerle bir edenlerle eğlenen adamdır Aykut Kocaman. Benim gözümde o ortamda olmasıyla birlikte Aykut Kocaman denen adam bitmiştir. Buyrun tepe tepe kullanın övün efsanenizi. Benim için efsane ve aslolan çubukludur bireyler değil. Benim için efsane ne Alex'tir ne de Aziz Yıldırım. Benim efsanem o 3 yıllık süreçte dik bir şekilde durup her türlü zorluğa göğüs geren, yönetime köstek değil destek olmaya çalışan, hukuksuzluk karşısında kilometrelerce yürüyen üstünde çubuklu olan taraftardır. Kişiler gelir geçer. Herkes yaptıklarıyla hatırlanır. Şüphesiz Aykut Kocaman bu takıma hem futbolculuğunda hem antrenörlüğünde çok emek vermiştir. Ancak yaptığı tek bir hareketle tüm o dik duruşunu yitirdi benim gözümde. Kocaman gururumuz diye bağırırken Koaman umutlarımızı yıktı kendisi. Söyleyeceklerim bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaN-

quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

quote:

quote:

Ne nankör adamsınız be.

Aynı zamanda 3 temmuz sürecinde Fenerbahçe'yi parça parça etmeye çalışıp yönetime adam sokmaya çalışanların, Fenerbahçe'yi kendi ellerine geçirmeye çalışmak için her yolu deneyen bir adamın hazırlık maçında oynayıp 3 senedir kendisi dahil herkesi yerle bir edenlerle eğlenen adamdır Aykut Kocaman. Benim gözümde o ortamda olmasıyla birlikte Aykut Kocaman denen adam bitmiştir. Buyrun tepe tepe kullanın övün efsanenizi. Benim için efsane ve aslolan çubukludur bireyler değil. Benim için efsane ne Alex'tir ne de Aziz Yıldırım. Benim efsanem o 3 yıllık süreçte dik bir şekilde durup her türlü zorluğa göğüs geren, yönetime köstek değil destek olmaya çalışan, hukuksuzluk karşısında kilometrelerce yürüyen üstünde çubuklu olan taraftardır. Kişiler gelir geçer. Herkes yaptıklarıyla hatırlanır. Şüphesiz Aykut Kocaman bu takıma hem futbolculuğunda hem antrenörlüğünde çok emek vermiştir. Ancak yaptığı tek bir hareketle tüm o dik duruşunu yitirdi benim gözümde. Kocaman gururumuz diye bağırırken Koaman umutlarımızı yıktı kendisi. Söyleyeceklerim bu kadar.

kocaman umutlarımızı ne yaptıda yıktı afedersin?
    görende takımı bıraktı gitti sanar.
    bende formamıı gidip köprüde yürüyenlerden, caddede bağıranlardanım..bireyler geçicidir diyosun..bizimkiler geçiciydi evet ama o ve onlar takımın başında kalıp takımn dağılmasını engelleyip, bugunlerimize gelmemize sebep oldu..
    rıdvanlar, lefterler, alexler, aykutlar kolay yetişmiyor. lütfen bireylerede biraz saygı..
    yöneten onlar biz sadece burdan konuşanlarız
  • Bir daveti kabul etti diye.

adamın 3 senedeki başarısını,çektiği çileleri hiçe sayamazsın.

Muhtemelen o davetide Rıdvan Dilmen için kabul etmiştir.

Sev/Sevme ama bu adama SAYGI duy. bu adam senin EFSANELERİNDEN biri.

Şu an bu adam sayesinde ligde bu kadar rahatsın. onun yerlilere yaptığı yatırımlar sayesinde bu kadar rahatsın. rakibin ilk 11 e hangi yerliyi koyacam diye düşünürken kafa yorarken senin kemik kadron yerlilerden oluşuyor. FT gibi arkasında en kaz bırakıp gitmedi bu adam sevme ama SAYGI duy.

Olmadı aç eskişehir maçını izle tekrar adamın halini gör ne halde yönetti takımı bi empati yap onu anlamaya çalış

• crywolf34 kullanıcısına yanıt
    Hep maliyetli isimler bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adı sık sık İngiliz Premier Lig ekipleri ve Arap takımları ile geçen Sow, "Eğer çok olağanüstü bir gelişme olmazsa Fenerbahçe'de kalacağım" açıklamasını yaptı. Kulübün menfaatlerinin her şeyin ötesinde olduğunu vurgulayan Senegalli yıldız, "F.Bahçe ile sözleşmem sürüyor. Bu durumda bana çok iyi bir teklif de gelse 'gidiyorum' diyemem. Buna yönetimimiz ve teknik heyet karar verir. Kaldı ki şu anda öyle bir teklif de almadım. Aklımda ayrılma fikri yok" şeklinde konuştu.

SOW gitmezse iyiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Holmen gidiyor.Baronide türkiyede kalmak istiyormuş oda gider inş.....

Manuda rekor kıracak bu yaz :) 300 400 milyon euro harcayacaklar gibi duruyor.Çıldırdılar resmen,Herşeyi istiyorlar

Manchester United çıldırdı.Bu kez de Reus!!!!

Manchester United, Barcelona ve Bayern Münih'in istediği Marco Reus için harekata kalktı. Borussia Dortmund'un yeni kontrat teklifini kabul etmeyen yıldız futbolcunun serbest kalma bedeki 35 milyon avro.

• Başkan Aziz Yıldırım onaylarsa Mustafa Pektemek Fenerbahçe'ye; Baroni Beşiktaş'a!
    Feneronline Medya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caspar

Başkan Aziz Yıldırım onaylarsa Mustafa Pektemek Fenerbahçe'ye; Baroni Beşiktaş'a!
    Feneronline Medya

Yalan haber.Mustafa yarın ilk 11'de resmi maça çıkacak.Baroni için böyle bi' adam ve-ril-mez
  • Taarin T kullanıcısına yanıt
    Baroni için hiçbir adam verilmez.Ama kusura bakma hocam işin içinde Fikret orman olunca acaba demiyor da değilim
  • quote:

Bir daveti kabul etti diye.

adamın 3 senedeki başarısını,çektiği çileleri hiçe sayamazsın.

Muhtemelen o davetide Rıdvan Dilmen için kabul etmiştir.

Sev/Sevme ama bu adama SAYGI duy. bu adam senin EFSANELERİNDEN biri.

Şu an bu adam sayesinde ligde bu kadar rahatsın. onun yerlilere yaptığı yatırımlar sayesinde bu kadar rahatsın. rakibin ilk 11 e hangi yerliyi koyacam diye düşünürken kafa yorarken senin kemik kadron yerlilerden oluşuyor. FT gibi arkasında en kaz bırakıp gitmedi bu adam sevme ama SAYGI duy.

Olmadı aç eskişehir maçını izle tekrar adamın halini gör ne halde yönetti takımı bi empati yap onu anlamaya çalış

İkinize de tek tek cevap vereyim.

Öncelikle şu SAYGI konusuna gelelim Aykut Kocaman'ı antrenörlük döneminde ne olursa olsun destek oldum. Çünkü bu kulübe hizmet veriyordu. Gittiği zaman da hatasıyla sevabıyla eyvallah dedim. Benim gözümde saygı duyulacak bir insandı çünkü bir dava adamı olmuş öyle de bırakmıştı. Ancak son yaptığı şey davasına ihanettir. Sevmek ve saygı duymak farklı kavramlardır. Aykut Hoca'yı hala severim ama yaptığı bu hareketten sonra saygı duymam duyamam.
    Öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki 3 temmuz sürecinde tek kuruş para almadan cebinden para vererek bu kulüpte çalıştı bu adam. Ne alakası var takımın başında durmasıyla ?
    Onun yerine Fenerbahçeli başka bir hoca örneğin Ersun Yanal olsaydı o durmayacak mıydı takımın başında.? Veya Fenerbahçelisini geçtim karakteri düzgün herhangi bir hoca olsa durmayıp gidecek miydi Hayır. Kaldı ki sezon içinde kaç kez istifa ettiğini yöneticilerin, hapisten çıktıktan sonra başkanın onu ikna edip geri döndürdüğünü herkes biliyor. Yani sonuna kadar takımın arkasında durdu bırakıp gitmedi lafları palavra. Gidiyordu. Belli bir yerden sonra artık bunaldı ve istifa etti demektir bu. Eskişehir maçında yapılan hata da bir patlama oldu alınan sonuçların üstüne. Takımın dağılmasını engelledi lafları da komik. Lugano, Niang, Santos, Emenike ayrıldı bu takımdan. Yani takımın en kilit 4 oyuncusu. Son senesinde de kaptan Alex ile tartıştı. Hadi Alex olayı taktiksel bir meseleydi. Ekstra sayalım onu. Ya diğerleri.? Daha ne olursa bir takım dağılmış sayılıyor ilk 11'in hepsi gidince mi.? Bırakın artık şu duygu sömürüsü olaylarını da gerçeğe dönün. Yok gözleri dolmuş yok sesi titremiş. Kendine güvenen, takımına güvenen adamın sesi titremez. Hangi basın toplantısında 3 sene boyunca ağzından " Biz şampiyon olacağız" lafını duydunuz ? Sürekli 3 temmuz süreci ile başlayan açıklamalar bahaneler vsvs. Madem bu 3 temmuz süreci diline bu kadar pelesenk oldu, bizleri bu kadar yıktı geçti; o 3 temmuzu planlayan adamlarla aynı ortamda senin ne işin var ? Yok Rıdvan rica etmiş falanmış filanmış. 5 yaşında çocuk mu bu rica üstüne taraftarların tepki göstereceğini bile bile o maça çıkacak ? Madem o kadar dik duruşluydu neden bir dik duruş daha gösteremedi.?
    Yerlilere yaptığı yatırım konusuna gelince. Taktiksel konulara dikkatini çektiyse hiç girmedim ama madem açtın konuyu 3-5 kelam edeyim.
    Fenerbahçe dediğin kulüp 1-0 'a yatacak kadar vasıfsız bir takım değildir. Bunu ne oyuncular ne taraftarlar kabullenir. Avrupa'da bu sistem güç/kalite doğrusunda kabul edilebilir. Ancak ligde Gençlerbirliği'ne karşı bu yapılıyorsa bu işte bir terslik var demektir. Yapılan transferlerden şuan kulüpte olan yerli oyuncular Topal, Caner, Serdar Kesimal, Hasan Ali, Emre ve Egemen. Bunlardan Serdar satılsın diye 40 takla atıyoruz. Hasan Ali kulübeden çıkamıyor, Emre'yi Aykut Kocaman yolladı kavga ettiler Başkan geri aldı. Caner geçen sezon Ersun hoca döneminde parladı yoksa sol açık olarak kulübe oyuncusu konumundaydı. Burada Caner gitsin diyen onlarca kişi vardı. Yani Aykut hocanın sisteminden şuan tam randımanla oynayan Topal ve sakatlık yaşasa da Egemen var. Hadi senin için git-gel yaptırılan Emre'yi de koyalım buraya. Elde var 3 oyuncu. Salih konusunu da hesaba katarsak geçen sene kulübeden çıkamasa da orada da büyük bir başarı var doğrudur. 3 sezon kulüpte kalıp onlarca oyuncu almış bir antrenörden başarılı 3-4 yerli transferi var. Bunları fiyatlardan bağımsız söylüyorum verilen ücretlere girersek işin boyutu farklı ;
    Rakibin 11'e koyacağı yerlileri düşünmesi bizim başarımız değil Türk futbolunun başarısızlığı. Hasan Ali gibi yedek kulübesinden çıkamayan adama sırf yerli diye 3.75 milyon vermek transfer aptallığıdır. Bu da bireyin başarısı veya başarısızlığı değil ülkenin Türk futbolunun sistem sorunudur.Yabancılardan ve alınan vasıfsız yerlilerden edilen zararı buraya koymuyorum bile listeye burdan bakın ;http://www.transfermarkt.com.tr/fenerbahce-istanbul/alletransfers/verein/36

Sen şimdi açıp Eskişehir maçını izle. Ben o sezon yeterince işkence yaşadım.
  • Nadir Çiftçi ile ilgili kaçıncı haberi yaptılar hala kulüp yalanlamadı ingiliz basını transfere kesin gibi bakıyor.Son karar Bizim kulübe kalmış.
    22 yaşındaki bonservisi için 1 m önerdiğimiz oyuncuya 2.5 istiyor kulübü.

Aynı zamanda baroni ile Bursaspor'dan Enes Ünal'ın takası için uğraşılıyor.
    Kaynak: fotomaç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redhawk94

Nadir Çiftçi ile ilgili kaçıncı haberi yaptılar hala kulüp yalanlamadı ingiliz basını transfere kesin gibi bakıyor.Son karar Bizim kulübe kalmış.
    22 yaşındaki bonservisi için 1 m önerdiğimiz oyuncuya 2.5 istiyor kulübü.

Aynı zamanda baroni ile Bursaspor'dan Enes Ünal'ın takası için uğraşılıyor.
    Kaynak: fotomaç

Baroni ve enes takası mı? Fotomaç yine yanlış yerlerinden atmış
  • pato gelsin
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.