Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah doğrudur. Tabi öncelikle Emmanuel Eboué ile Dany Nounkeu gönderilmesi lazım... Belki Lucas Ontivero ile Nordin Amrabat da ayrılabilir... (Kiralık vs.)

@BloodyHeel
  • Yapılmak istenen kadro bu gibi sezdim ben. 4-3-3

Kaleye Sinan Bolat çekilip Telles solada alınabilir. Veysel yerine Tarık 'da alınabilir. Sağlam yabancı stoper alınıp Chedjou gönderilebilirde. Bilemiyorum.
  • decodinho88 D kullanıcısına yanıt
    Monaco Fransa vergi sistemine dahil olmayabilir yalnız.
  • Eboue ve Dany kesinlikle gönderilmesi lazım artık. Satılırsa çok daha iyi olur. Ontivero kesinlikle sağlam bir şekilde oynayabileceği bir kulübe kiralık gönderilmeli. Eğer Joel Campbell alınırsa Amrabat kiralık gönderilebilir.

Bana sorarsanız ben Hakan Balta'nın da gönderilmesini istiyorum. Yerine daha sağlam yerli bir stoper alınabilir. Chedjou 'da satılıp yerine genç yerli bir stoper daha alınır. Bence daha iyi olur.
  • osonguler kullanıcısına yanıt
    Fransız liginde yer aldığından bağlıdır diye düşündüm hocam ama tabi farklı da olabilir doğru diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: decodinho88

Hocam içeriden alıyorsun bilgi herhalde

Sneijder olayını bilemiyorum, pek tutarlı gelmedi bana 4.5 M EUR verin yoksa giderim olayı çünkü eşi de Türkiye'de tanındı ve mutlu, hem Monaco da ahım şahım bir kulüp değil, Falcao da gidici diyorlar, lüks vergisi de çok. Sırf futbolcunun alacağı paradan ziyade Fransa'da genel olarak lüks mallarda vergiler yüksek, ki Wesley ayarında futbolcular da lüks içinde yaşıyorlar.

Campbell transferi iyi olabilir bu koşullar doğruysa

yabancı kuralını düşünerek yapılması gereken;

1- Eboue ve Dany şutlanmalı
    2- Lucas kiralanmalı

zaten 7 kalıyor, bir yabancı forvetle 8 yabancı oluyor ve sayı tutuyor

Monaco ozerk bir yapiya sahiptir. Vergiden muaftir futbolcular. Dunyanin en prestijli sehirlerinden biridir, bastan asagi lukstur. Denize kiyisi vardir, yat cennetidir. Monaco gp efsanesi vardir, vardir da vardir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Marjinalyus kullanıcısına yanıt
    Hocam Monaco'nun özerk bir bölge olduğunu ben de biliyorum, baştan aşşağı lüks de doğrudur da ben futbolcunun kendi ücretinin kesintiye uğrayabilceceğini düşündüm Fransız liginde yer aldığı için. Düşünsenize şimdi ikisi de über zengin takımlar PSG ile, ama PSG Zlatan'a senelik 8M EUR vermek için kasasından 16 M EUR çıkartıyor, ama Monaco gidip 8 M verirse haksızlık doğar, bir düzenleme vardır mutlaka diye düşünüyorum

Ben takımı için vasat diye konuştum hocam, yoksa Monaco'nun namını bilmeyen az sayıda insan vardır
  • monaco istemesine rağmen sneijder'in gitmemesi beni memnun etti. takımı seviyor olması gelecek sezon için güzel sinyaller veriyor.

Sneijder'in menajeri Albers: ''Sneijder futboldan sonra antrenörlük kurslarına giderek Galatasaray'ın teknik ekibinde yer almak istiyor.''
  • quote:

Hocam Monaco'nun özerk bir bölge olduğunu ben de biliyorum, baştan aşşağı lüks de doğrudur da ben futbolcunun kendi ücretinin kesintiye uğrayabilceceğini düşündüm Fransız liginde yer aldığı için. Düşünsenize şimdi ikisi de über zengin takımlar PSG ile, ama PSG Zlatan'a senelik 8M EUR vermek için kasasından 16 M EUR çıkartıyor, ama Monaco gidip 8 M verirse haksızlık doğar, bir düzenleme vardır mutlaka diye düşünüyorum

Ben takımı için vasat diye konuştum hocam, yoksa Monaco'nun namını bilmeyen az sayıda insan vardır

Hocam googleda bi arama yapabilirseniz bakin derim, Monaco lige ciktiginda tum takimlar itiraz etti Monaco da vergi odesin diye. Sonuc odemiyorlar.

• Galatasaray, Cardiff City forması giyen Şilili orta saha oyuncusu Gary Medel'i gündemine aldı.

BBC'nin haberine göre; sarı-kırmızılılar İngiltere Premier Lig ekiplerinden Cardiff City'nin Şilili orta saha oyuncusu Medel'i istiyor.

Habere göre; Cardiff City'nin Medel için 13 milyon euro bonservis bedeli istediği ancak Galatasaray'ın bu fiyatı indirmek için görüşmelerini sürdürdüğünü aktardı.

2014 Dünya Kupası'nda Şili formasıyla sahne alan 26 yaşındaki oyuncu, Cardiff City'den önce Catolica, Boca Juniors ve Sevilla ekiplerinde oynadı.

Kaynak: Ntvspor

Medel gelirse Melo'yla beraber karşı takımı yıldıran 2 oyuncumuz olmuş olur. Tam bir savaşçı. Takımdaki kırmızı kart sayısı artabilir dikkat

• Santrafor Stoper kesin kesin şart. Chedjou kesin gönderilmeli. Adam çok ağır balon çıktı yani ben geldiğine sevinmiştim ama çöp yani bunu herkes kabul etmeli. Neyse chedjou kaldı diyelim ki büyük ihtimal kalacak. Peki dany eboue ne olacak? Dany 2 yıllık paramı verin gideyim diyor. Santrafor olarakta abi asamoah gyan trabzona yazılmış vallahi bize gelse çok iyi bir transfer olur. mandzukic çok iyi olurdu ama kaptılar zaten bize geleceğini de sanmıyorum.
    Bilemiyorum ama Asamoah Gyan çok iyi olur. Arap liginde oynuyor hem ŞL için gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

Santrafor Stoper kesin kesin şart. Chedjou kesin gönderilmeli. Adam çok ağır balon çıktı yani ben geldiğine sevinmiştim ama çöp yani bunu herkes kabul etmeli. Neyse chedjou kaldı diyelim ki büyük ihtimal kalacak. Peki dany eboue ne olacak? Dany 2 yıllık paramı verin gideyim diyor. Santrafor olarakta abi asamoah gyan trabzona yazılmış vallahi bize gelse çok iyi bir transfer olur. mandzukic çok iyi olurdu ama kaptılar zaten bize geleceğini de sanmıyorum.
    Bilemiyorum ama Asamoah Gyan çok iyi olur. Arap liginde oynuyor hem ŞL için gelir.

Gyan gelmez. Aldığı ücret drogbadan bile fazla diye duydum. 6-7 kemiksiz alıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Santrafor Stoper kesin kesin şart. Chedjou kesin gönderilmeli. Adam çok ağır balon çıktı yani ben geldiğine sevinmiştim ama çöp yani bunu herkes kabul etmeli. Neyse chedjou kaldı diyelim ki büyük ihtimal kalacak. Peki dany eboue ne olacak? Dany 2 yıllık paramı verin gideyim diyor. Santrafor olarakta abi asamoah gyan trabzona yazılmış vallahi bize gelse çok iyi bir transfer olur. mandzukic çok iyi olurdu ama kaptılar zaten bize geleceğini de sanmıyorum.

Gyan gelmez. Aldığı ücret drogbadan bile fazla diye duydum. 6-7 kemiksiz alıyor sanırım.

10m$ kemiksiz alıyor Gyan.Ama ŞL'de oynamak için gelebilir belli olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

10m$ kemiksiz alıyor Gyan.Ama ŞL'de oynamak için gelebilir belli olmaz

Adam çoktan parayı tercih etmiş.

O yaşta o takıma gittiğine göre

Yani gelmez ,

• @Experianc Aynen öyle herkesin düşündüren maaşı zaten. Asamoah Gyan Al-Ain`den 6.720.000 Sterlin alıyormuş.Bu da 24.000.000 TL yapar yani 9 Milyon Euro nerdeyse. TrabzonSpor bu adamı alırsa varya...

Bu arada Gary Medel iddiaları var.Bu adam çok hırslı arkadaşlar.Belki Şili`nin maçlarını izlemişsinizdir.Bacağı kopsa oynayacak derecede bir stoper.(Asıl mevkisi Ön Libero.) Bir arkadaş daha bahsetmiş tam Melo ayarında bir adam onun gibi hırslı zaten lakabı da Pitbull Eğer iddialar doğruysa takasta Emmanuel Eboué,Dany Nounkeu ya da Aurélien Chedjou teklif edilebilir.Adam 26 yaşında ve bonservisi 11 Milyon Euro...

• Arsenal taraftarı olarak şunları söyleyim campbell transferi için.Wenger forvet alınmayacağını açıkladı eğer bu fikrini değiştirmezse campbell takımdan ayrılmaz gibi ama bir forvet alırsak kirayabiliriz...
  • quote:

Fransız liginde yer aldığından bağlıdır diye düşündüm hocam ama tabi farklı da olabilir doğru diyorsun

Monaco bağlı değil, diğer kulüpler bu yüzden haksızlık var diye söylemlerde bulunuyorlar.

• D. kullanıcısına yanıt
    @D. Forvet hattı çok kalabalık yalnız Alexis Sanchez, Theo Walcott, Olivier Giroud, Joel Campbell, Yaya Sanogo, Chuba Akpom ve Benik Afobe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. John Watson

Galatasaray, Cardiff City forması giyen Şilili orta saha oyuncusu Gary Medel'i gündemine aldı.

BBC'nin haberine göre; sarı-kırmızılılar İngiltere Premier Lig ekiplerinden Cardiff City'nin Şilili orta saha oyuncusu Medel'i istiyor.

Habere göre; Cardiff City'nin Medel için 13 milyon euro bonservis bedeli istediği ancak Galatasaray'ın bu fiyatı indirmek için görüşmelerini sürdürdüğünü aktardı.

2014 Dünya Kupası'nda Şili formasıyla sahne alan 26 yaşındaki oyuncu, Cardiff City'den önce Catolica, Boca Juniors ve Sevilla ekiplerinde oynadı.

Kaynak: Ntvspor

Medel gelirse Melo'yla beraber karşı takımı yıldıran 2 oyuncumuz olmuş olur. Tam bir savaşçı. Takımdaki kırmızı kart sayısı artabilir dikkat

ne yapacağız abi Medel'i, son zamanların en saçma transferi olur.

• yabancı sınırlaması olmasa medel iyi olurdu ama sınırlama var aga.

şilide 3 defansın ortasında oyun kurucu olarak oynamıştı.
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.