Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.815
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Andrés Iniesta

Sene sonu Drogba giderse (gitsin) yerine Dzeko gelsin, tam bize göre forvet, Burak'la süper 2li olurlar

Dzeko'yu ben de çok istiyorum, İzzet'le iyi anlaşırlar.. Assist yönüyle de avantajlı, Burak ona o Burağ'a, Sneijder-Selçuk ikisine, kanatlar ikisine çalışır leblebi gibi patır patır gol atarız
  • milan sneijder için 15 milyon poundu gözden çıkarmış seedorf çok istiyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balotelli gelecek!
  • Balotelli bizim için büyük bir kumar.Bonservisine minumum 20 milyon euro vermemiz lazım.2017 yılına kadar sözleşmesi var.Tutmazsa çok büyük sıkıntı yaşarız.Onun yerine daha garanti birini almamız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

milan sneijder için 15 milyon poundu gözden çıkarmış seedorf çok istiyormuş

Honda var Kaka var. Hadi birazcik da El sharaawy var. Dokunmasinlar kucuk oglana

• quote:

Orijinalden alıntı: YEK

Balotelli bizim için büyük bir kumar.Bonservisine minumum 20 milyon euro vermemiz lazım.2017 yılına kadar sözleşmesi var.Tutmazsa çok büyük sıkıntı yaşarız.Onun yerine daha garanti birini almamız lazım.

Sneijder 6 ay oynamayıp geldi, Drogba Çin'den geldi, Burak ve Selçuk 3 büyüklerde kendini ispatlamadan bize geldi, Eboue geldiğinde bitikti, Muslera istikrarsız bir kaleciydi, Ujfalusi çöp denildi, Ribery Anelka'nın bonusu vs...

Bunların hepsi bir kumardı, tuttu. Bizim gibi takımların Barcelona, Madrid, Man.Utd olmadığı için kumar oynayarak, risk alarak transfer yapması gerekiyor. Mata'yı alırsak katkı sağlar ama bonservisine 45 milyon paund çekilir. Forvet olarak İbrahimovici alırsak ligi söküp atar ama yıllık maaşı 14-15 milyon dolar mı euro mu ne.

Yani Balotelli o paraları vermeye değecek, o riske girilebilecek bir kumar. Yaşı da genç olduğu için beklediğini alamasan bile ismi sayesinde 10'dan aşağı satmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

quote:

Orijinalden alıntı: hcno

milan sneijder için 15 milyon poundu gözden çıkarmış seedorf çok istiyormuş

Honda var Kaka var. Hadi birazcik da El sharaawy var. Dokunmasinlar kucuk oglana

Taarabt, Kaka, Robinho, Birsa, Honda, Saponara falan hep o mevkinin adamları. Aç gözlülüğün alemi yok Seedorf, çok lazımsa o mevkide çıkıp kendin oyna bu Milan takımında sırıtmazsın

• Ibrakadabra gelse yıkılır buralari

• Beyler konuyla alakasız olucak ama yeni kobu açmak istemedim..

Bjk maçı biletleri ne zaman satışa çıkar? Yada biletler ne kadar zaman önceden satışa çıkıyor bilgisi olan varmı

• Marjinalyus kullanıcısına yanıt
    Çoğu insan futbolun daha doğrusu paranın döndüğü yerlerde ticaret yapıldığını unutuyor.Buna bağlı olarak ticarette de her zaman kar edilmeyeceğinin.Yukarıda yazan oyunculara ne güzel değinmişsin.Beğenilmeyen formsuz Sneijder için Manu,Milan ne kadar efor sarfetti.Eğer Manu serbest kalma tutarını ödeseydi kısa vadede hatırı sayılır bir kar elde edilebilirdi.Benzer şekilde sezonu kapamış Bruma'yı bile elinizin tersi ile itseniz talibi vardır.Muslera bu sene Dünya Kupasında patlama yapsın,bu adam astronomik fiyatlara gider.Melo bidondu ama bir çok şampiyonlukta pay sahibi.Elbette risk alırken de körü körüne atlamak profesyonellik adına yanlış.Çok iyi analizler yapılarak getirisi-götürüsü hesaplanmalı.Yatırım yapılması düşünülen şeyden maksimum faydanılmalı.Yani kıssadan hisse futbol da bir ticaret alanı ve yukarıda belirttiğim gibi her zaman kar edilecek diye birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

quote:

Balotelli bizim için büyük bir kumar.Bonservisine minumum 20 milyon euro vermemiz lazım.2017 yılına kadar sözleşmesi var.Tutmazsa çok büyük sıkıntı yaşarız.Onun yerine daha garanti birini almamız lazım.

Sneijder 6 ay oynamayıp geldi, Drogba Çin'den geldi, Burak ve Selçuk 3 büyüklerde kendini ispatlamadan bize geldi, Eboue geldiğinde bitikti, Muslera istikrarsız bir kaleciydi, Ujfalusi çöp denildi, Ribery Anelka'nın bonusu vs...

Bunların hepsi bir kumardı, tuttu. Bizim gibi takımların Barcelona, Madrid, Man.Utd olmadığı için kumar oynayarak, risk alarak transfer yapması gerekiyor. Mata'yı alırsak katkı sağlar ama bonservisine 45 milyon paund çekilir. Forvet olarak İbrahimovici alırsak ligi söküp atar ama yıllık maaşı 14-15 milyon dolar mı euro mu ne.

Yani Balotelli o paraları vermeye değecek, o riske girilebilecek bir kumar. Yaşı da genç olduğu için beklediğini alamasan bile ismi sayesinde 10'dan aşağı satmazsın

Haklısın ama Balotelli büyük bir kumar bizim için.Yazdığın oyuncuların maliyeti Balotelli'ye göre daha az tutmasa bile fazla zararımız olmayacaktı.Balotelli için 20 milyon euro bonservis ve yıllık 5 m euro dan 4 yıllık sözleşme yapsak 40 m euro maliyetinde bir transfer olacak.Avrupa futbolunu çok fazla takip edemediğim için bu maliyette bir transfer için Balotelli yerine daha iyi bir alternatif forvet bulunabilir mi bilmiyorum.

Belki de ben çok garantici olduğum için çok riskli geliyor bana Balotelli'nin transferi.Melo'nun alınmasının da çok büyük risk olduğunu düşünüyordum yerine Obi Mikel'in gelmesini istiyordum belli bir standardı olduğu için ancak Melo konusunda yanıldım.Melo şuan takımın en iyisi ve performansı ile şuan mevkisinde en iyi 5 oyuncudan birisi ve Brezilya milli takımında oynamayı da sonuna kadar hak ediyor.Umarım Balotelli transferi gerçekleşirse yine yanılan ben olurum

• yazın balotelli gelicek ah buraya yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORSION

quote:

Orijinalden alıntı: Andrés Iniesta

Sene sonu Drogba giderse (gitsin) yerine Dzeko gelsin, tam bize göre forvet, Burak'la süper 2li olurlar

Dzeko'yu ben de çok istiyorum, İzzet'le iyi anlaşırlar.. Assist yönüyle de avantajlı, Burak ona o Burağ'a, Sneijder-Selçuk ikisine, kanatlar ikisine çalışır leblebi gibi patır patır gol atarız

dzekonun gelmesini bende isterim keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: SinCity123

Newcastledeki Cisseyi forvete 10m+ snaider e el saraviyi orta sahaya birde vidici defansa alsa avrupada büyük söz sahibi olur

10+Sneijder'e El Shaarawy diyor la.

10+Sneijder=El Sharaawy

Ohaaaaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmesi gerekenler: Dzeko -Countreo -Vidiç

Gitmesi Gerekenler: Eboue -Chedju- Drogba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkuren

Gelmesi gerekenler: Dzeko -Countreo -Vidiç

Countreo solbek, Eboue sağbek yalnız.
  • quote:

quote:

Countreo solbek, Eboue sağbek yalnız.

adamlar isme bakıyor abi, hangi bolgede oynadiklari onemli degil, yeter ki tanidik olsun :)
  • quote:

• quote:

Coaeantraaeoahooo sahte forvet hocam.Bence de Dzeko'nun arkasında Sneijder'dan daha çok iş yapar.Kesinlikle almalıyız Şınayder balonunun yerine.

Adamsın Coaenaatareahoo adam.
  • Sagna'dan bahsediyorlar bu ara.Doğruysa kaçıncı sağbek olacak bu yav :S
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.