Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.815
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Robben için Ibra için sabahlara kadar burda beklesek muhabbet etsek kötü mü olurdu başgan
  • Takippp
  • Kimse yazmamış Vidic gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiden 2. sayfa olmuş.

Tecrübeli iki isim ve bir-iki tane genç işimizi görür.
  • Genç menç bulup yetiştirmek lazım.. O seviyeye bizim getirmemiz lazım artık şu topçuları.. Yeter artık agüero stili forvet istiyorum matias suarez vardı bi ara anderlecht te onun stili benziyordu biraz agüero ya..
  • Wilfred Bony gelsin

• David Villa -Quantreo -Cardozo....

• Yağız Burak ‏@Senfo10 Korumalı Tweetler
    Drogba devri kapanıyor, MLS'den bir takımla anlaşmış.
  • Doria-Benzema-Matuidi-Menez Gelecek buraya yazmıştı dersiniz. Menez ve Matuidi bonservisleri elinde zaten. Devre arası yeteri kadar yatırım yaptık. Sezon sonu forma reklamları bitiyor. Buradan sağlam gelir olacak ayrıca VIP Koltuklar ve Localar satılacak bu ara Sermaye artırımı derken Ciddi gelirlerimiz olacak. Doria ve Benzema 35 Milyon civarına alırız diye düşünüyorum Menez-Matuidi serbest transfer.
  • Takip
  • Bu sene bu forum İbo yu getirecek!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mak74

Doria-Benzema-Matuidi-Menez Gelecek buraya yazmıştı dersiniz. Menez ve Matuidi bonservisleri elinde zaten. Devre arası yeteri kadar yatırım yaptık. Sezon sonu forma reklamları bitiyor. Buradan sağlam gelir olacak ayrıca VIP Koltuklar ve Localar satılacak bu ara Sermaye artırımı derken Ciddi gelirlerimiz olacak. Doria ve Benzema 35 Milyon civarına alırız diye düşünüyorum Menez-Matuidi serbest transfer.

Bunların hepsi gelecek ve takımdan hangi altı yabancı ayrılacak??
  • Takip edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

quote:

Orijinalden alıntı: mak74

Doria-Benzema-Matuidi-Menez Gelecek buraya yazmıştı dersiniz. Menez ve Matuidi bonservisleri elinde zaten. Devre arası yeteri kadar yatırım yaptık. Sezon sonu forma reklamları bitiyor. Buradan sağlam gelir olacak ayrıca VIP Koltuklar ve Localar satılacak bu ara Sermaye artırımı derken Ciddi gelirlerimiz olacak. Doria ve Benzema 35 Milyon civarına alırız diye düşünüyorum Menez-Matuidi serbest transfer.

Bunların hepsi gelecek ve takımdan hangi altı yabancı ayrılacak??

5-0-3 Kuralı kalır mı sence Bu sene Azize değişmesini istemedi değişmedi 17 Kulübe karşı tek başına adam kazandı. TFF'yi Azize yönetiyor Kiğılı ne açıklama yaptı önümüzdeki sezon yabancı kararı serbest olmalı. Bu ne demek Azize paşa serbest olmasını istiyor o zaman serbest olacak.

• Ilk duyumu da ben yazayım.

Drogba MLS'den bir takımla anlamış.

• O İbra buraya gelecek.

• Bonservisi elinde olan isimler için >http://www.transfermarkt.com.tr/tr/spieler/vertragsende/basics_gesamt_2014.html. Bence fırsat transferi doğmazsa bonservisi olan oyuncuları zor alırız max 15m euro civarı çıkar olursa da.Fransa'dan sene sonu için konuşulan isimler var deniliyordu.Büyük bir ihtimal Menez ve Ibra.Italya'dan da genç forvet Gabbiadini ile ilgileniyorduk.Balo işi imkansıza yakın o kadar bonservis ödeyemeyiz maaş neyse de.Bakalım kimleri alacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Bonservisi elinde olan isimler için >http://www.transfermarkt.com.tr/tr/spieler/vertragsende/basics_gesamt_2014.html. Bence fırsat transferi doğmazsa bonservisi olan oyuncuları zor alırız max 15m euro civarı çıkar olursa da.Fransa'dan sene sonu için konuşulan isimler var deniliyordu.Büyük bir ihtimal Menez ve Ibra.Italya'dan da genç forvet Gabbiadini ile ilgileniyorduk.Balo işi imkansıza yakın o kadar bonservis ödeyemeyiz maaş neyse de.Bakalım kimleri alacağız.

Oha Diouf serbest kalıyorsa kesin almalıyız. Çok sağlam forvet çok isterim gelmesini

• quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

Yeni sezonda beklentim Soldado tipinde bir forvet Olmadı İbra

Soldado tipi çok forvet var da neden Soldado örneğini verdin anlamadım. Adama gol attırmak için ayağına çarptırman lazım resmen, gol atmamak için çabalıyor

Aynısını yazmak istemiştim. Soldado falan uzak olsun bizden

• quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

Ilk duyumu da ben yazayım.

Drogba MLS'den bir takımla anlamış.

Yanlis anlamistir o, kafaya takma..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.