Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merakım paraya tahammül etmeyen, sadece başarıyı düşünen hiç mi bir futbolcu yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

Beyler bence bizim takıma Shaqiri gelmez de gelse bile onun yerine biz kanatlardan birini oyun kurucu işi yapan oyunculardan seçmeliyiz. Reus tipinde bir oyuncu yani. Şimdi Maxime Lestienne'e baktım. Transfermarkt Al-Arabi almış diyor. Maçkolikte Club Brugge'de 3 maç yapmış diyor. Bizim ihtiyacımız olan oyuncu bu tip aslında yabanvı sınırı kalksa sağ kenara Lestienne santrafora da tek forvet oynayabilecek bir adam alsak Burak'ı satıp o zaman çok akıllıca bir iş yapmış oluruz.

Çözdüm olayı. Al-Arabi 10 milyon euroya transfer etmiş. Genoa da Al-Arabi'den bir sezonluğuna 20 milyon satın alma opsiyonuyla kiralamış. Son zamanlarda çok genç oyuncu duyuyorum böyle Katar'a giden. Katar bile gençlere yatırım yapmaya başlamış sanırım.

• myres kullanıcısına yanıt
    Herkes bu sporu para için yapıyor.Para için futbol oynamak ayıp bir şey değil.Sonuçta herkes daha iyi imkanlarda yaşamak ve sevdiklerini yaşatmak ister.

Benim kızdığım para için bukalemun gibi şekil değiştirenlere.Eto'o v.b. gibi.

Bak Ronaldo'ya.Adam dünyanın parasını kazanıyor.Real Madrid'e gitmek istiyorum dedi.Adam oraya gitti.Arda Galatasaray'da paranın lafını bile etmedi.Hoş sonunda adam hain oldu, balon oldu yetmedi sevgilisine küfür ettiler.
  • Arda'nın kişiliğine laf edenler kendisine baksın.

• Futbol endüstri olarak ne kadar genişlerse, bizim özlemini duyduğumuz okan,suat,ergün,hakan,hagi,arif'li amatör ruhu taşıyan futbol günleri o kadar geride kalacak...Her alanda eğitimi yada üretimi değil, tüketimi tercih ettiğimiz için, Türkiye'de futbol ne kadar globalleşirse bizim bu gelişmelere ayak uyduramayan mentalitemiz o kadar ayyuka çıkacak...Türk olarak övündüğümüz star futbolcuların yabancı ülkelerde yetişmiş olması, hatta onların milli takımını tercih etmesi herşeyi açıklıyor...Erkan zengini isveç milli takımında izleyince komik hissettim kendimi.... :) Yazık ülkeme...Biz Avrupalı olmayı beceremiyoruz arkadaş...galatasaraylı olarak böyle hissediyorsam diğer takımların taraftarları ne hissediyordur acaba....
  • Selçuk milli tkaımdada gördük. Adama bişeyler olmuş .Sanki oynamak istemiyorda zorla oynuyormuş gibi.Bu sene bize hayır yok bu adamdan. Derdi ney birde anlasak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: Rand al Thor

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

Es-es çok çakal. Takasta istediği adamlar genç ve potansiyeli olan adamlar. Bizden bedavaya alıp 1-2 sene sonra min.5-6'dan üç büyüklere satacaklar akıllarınca. Özellikle Umut'un üzerinde durulursa çok büyük oyuncu olabilir. Keza Furkan'da potansiyelli oyuncudur. Ben olsam resti çekerim alın Tarık'ı da Erkan'ı da başınıza çalın der alakayı keserim. Kıytırık Yasin'e bile 2.5 milyon euro istiyor Erciyes. Anadolu kulüpleri kafayı yemiş resmen.

Kıytırık amrabat'a 8,Kıytırık chedjou'ya 8 milyon vermesini biliyoruz iş Türk oyuncuya geldimi bedava mı verecekler ?

Kıytırık Chedjou dediğin adam Fransa liginin en iyi defans oyuncusu seçildi. Allahım kimlerle muhatap oluyoruz şu forumda sabır ver yarabbim.

Chedjou'nun iyi bir stoper olduğunu mu düşünüyorsun ?

Evet iyi stoper, gol de atıyor, sürekli oynaması lazım iyice adapte olması için, hepinizin hayran kaldığı semih geçen sezon kaç maç yaktı bizi, chedjounun bariz birkaç hatası vardı sadece üstelik sürekli de oynatmadı Mancini rotasyon ayağına. Chedjouya bir sezon daha şans verilmeli.

Chedjou'nun ortalama üstü forvetlere karşı oynadığı maçları aç izle geçen sezon.Bu sene çok ah vah ederiz kendisiyle.

Açıp izlememe gerek yok Galatasaray'ın izlemediğim maçı yok zaten.

Chedjou'nun müdahaleleri yerinde, hava toplarında iyi gidip gol de atıyor. Tek eksiği konsantrasyon ama onunda en büyük sebebi devamlı oynamamak. Yabancı sınırı yüzünden adamı geçen sene efektif kullanamadık. 34 maçın hepsinde oynasaydı performansı giderek yükselirdi. Üstelik bazı maçlarda yanında Dany gibi bir saatli bombayla oynamakta kolay değil. Dany'nin yaptıkları bütün takımın moralini bozuyordu. Chedjou'yu bu sene izleyip öyle yorum yapmak daha mantıklı.

Umarım izlenimlerin değişmiştir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

Es-es çok çakal. Takasta istediği adamlar genç ve potansiyeli olan adamlar. Bizden bedavaya alıp 1-2 sene sonra min.5-6'dan üç büyüklere satacaklar akıllarınca. Özellikle Umut'un üzerinde durulursa çok büyük oyuncu olabilir. Keza Furkan'da potansiyelli oyuncudur. Ben olsam resti çekerim alın Tarık'ı da Erkan'ı da başınıza çalın der alakayı keserim. Kıytırık Yasin'e bile 2.5 milyon euro istiyor Erciyes. Anadolu kulüpleri kafayı yemiş resmen.

Kıytırık amrabat'a 8,Kıytırık chedjou'ya 8 milyon vermesini biliyoruz iş Türk oyuncuya geldimi bedava mı verecekler ?

Kıytırık Chedjou dediğin adam Fransa liginin en iyi defans oyuncusu seçildi. Allahım kimlerle muhatap oluyoruz şu forumda sabır ver yarabbim.

Chedjou'nun iyi bir stoper olduğunu mu düşünüyorsun ?

Evet iyi stoper, gol de atıyor, sürekli oynaması lazım iyice adapte olması için, hepinizin hayran kaldığı semih geçen sezon kaç maç yaktı bizi, chedjounun bariz birkaç hatası vardı sadece üstelik sürekli de oynatmadı Mancini rotasyon ayağına. Chedjouya bir sezon daha şans verilmeli.

Chedjou'nun ortalama üstü forvetlere karşı oynadığı maçları aç izle geçen sezon.Bu sene çok ah vah ederiz kendisiyle.

Açıp izlememe gerek yok Galatasaray'ın izlemediğim maçı yok zaten.

Chedjou'nun müdahaleleri yerinde, hava toplarında iyi gidip gol de atıyor. Tek eksiği konsantrasyon ama onunda en büyük sebebi devamlı oynamamak. Yabancı sınırı yüzünden adamı geçen sene efektif kullanamadık. 34 maçın hepsinde oynasaydı performansı giderek yükselirdi. Üstelik bazı maçlarda yanında Dany gibi bir saatli bombayla oynamakta kolay değil. Dany'nin yaptıkları bütün takımın moralini bozuyordu. Chedjou'yu bu sene izleyip öyle yorum yapmak daha mantıklı.

Umarım izlenimlerin değişmiştir.

Şu an gayet iyi gidiyor,beni yanılttığına çok sevindim.

• Biz kötüyüz ama fb ve bjkninde bizden hiçbir farkı yok.Rezil oynuyor bütün takımlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucktus

Biz kötüyüz ama fb ve bjkninde bizden hiçbir farkı yok.Rezil oynuyor bütün takımlar.

çok doğru. zaten futbolumuz geriye doğru gidiyordu, bu sezon çok daha kötü durumda. umarım sezon başı olduğu için böyledir.

ayrıca bizim taraftarda da bir umutsuzluk havası var, dünkü maçta daha 65. dakikada oyuncuları yuhluyorlardı. onu yapacaksan, destek olmayacaksan o maça gelme, önünde takım ne kadar kötü oynarsa oynasın 35 dakika var sonuçta. ingiltere almanya liglerine bakıyorum da adamlara imrenmemek elde değil. bence öyle taraftara çok bile o oyun.
  • konu yukarı çıkmışken yazayım
    muhammed demir ve tolgay arslana devre arası imza attırmak şart. böyle fırsat arasak bulamayız

gerçi bunları alsak ne olur selçuk burak sakat/cezalı olmadığı sürece kesecek bir güç yok floryada
  • Arkadaşlar bizim bölümde genel tartışma konusu neden yok?Bir şey konuşmak için konumu açacağız illa?
  • Hocam bu konunun ismini Galatasaray 2014/2015 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu olarak değiştirsek güzel olmaz mı?

@carter

BİLGİ - Galatasaray, dünkü maçın ardından berabere kalmasından dolayı 500.000 € (1.430.000 ₺ kasasına koydu.)

Kazansak 1 milyon euro alacakmışız.Yazık oldu.
  • Yeni bir konu açarsak daha iyi olur diye düşünüyorum. Burası iş yapmıyor artık.
  • 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.