Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.815
Cevap
56
Favori
335.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

Burak Yılmaz 57 gol pozisyonuna girmiş 16 gol atmış yani %28 başarı yakalamış bu alanda Süper Lig`de 20. sıradaymış

Listenin Tamami var mi

Galatasaray Stats paylaştı ,Sneijder 5.,Olcan 12.,Bruno mazenga 1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

@ender ahmet
    hocam güzel özetlemişsin, olcanla beraber ilk 11 transferini kapattık zaten biz.alınacak yabancı forvet stoper yedek amaçlı olacak. ilk 11 için ne 5+3 de ne sistemde yer var
    chedjou satılmazsa yabancı stoper alınma ihtimalide yok bu arada.

yalnız transferden önce eldekileri göndermekte aşırı beceriksiz kaldı yönetim,2. kamptan öncede en az 4 5 kişi kadro dışı kalacak,yaklaşık 15 kişi gönderilmeli.

yedek almanın mantığı yok bence.çünkü yabancı stoper oynaması için ilk 11 oynayan 5 as yabancıdan birini kesmek gerekiyor.

amrabatın takımda tutulması mantıklı.çünkü bruma nın yedeği.bruma çıkar amrabat girer.yada sakatlık olursa vs.

+3 teki yabancılar as yabancıların mevkilerinde olmalı.

chedju şu anda çöp durumunda.+3 e koysanda çöp. misal maçta öndesin ikinci yarı kimi çıkarıp cedjuyu oyuna sokacaksın.yerli stoper çıkaramayaksın.kötüde oynasalar.

şino yu çıkarıp 3 stoperle mi oynayacaksın?

bence 6+0+4 daha iyi bir kuraldı. 5+3 te as yabancıyı çıkarmak zorundasın.

dany ve chedhu çöpoğluçöp oldular.

• Ama sezon bitmeden boşta kalan taş stoperler vardı alınabilecek. Lescott, alex, vidic gibi bunlar tecrübeli oyuncular. 1 sene de olsa defansı götürebilecek adamlar. Ne bileyim denenebilirdi en azından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Podolski goygoyu dönüyor keşke olsa hazır tatile Türkiye'ye gelmişken Florya'ya yolu düşse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Podolski goygoyu dönüyor keşke olsa hazır tatile Türkiye'ye gelmişken Florya'ya yolu düşse

Lahmacun yerken foto çekilmiş."Sırf lahmacun için bile Türkiye'de oynarım" demiş öyle yazılar geçiyor
  • bize yedek kalmayı sorun etmeyecek bir yabancı golcü lazım degıl mı ? bu cocuk tam bıze gore bıtırıcılıkte burak'ı katlama potansıyelı var. ayrica sporting'in alt yapısı ne kadar kalıtelı tek hatalı pas yok efsanevı organize atak yapıyorlar.

• Su eboue,dany,ontivero cizildi ama yollanamiyor haberlerini gordukce sinir oluyorum,artik verin fesih bedelini,defolup gitsinler!!

• quote:

Orijinalden alıntı: #BEENTRILL

bize yedek kalmayı sorun etmeyecek bir yabancı golcü lazım degıl mı ? bu cocuk tam bıze gore bıtırıcılıkte burak'ı katlama potansıyelı var. ayrica sporting'in alt yapısı ne kadar kalıtelı tek hatalı pas yok efsanevı organize atak yapıyorlar.

Iyi bir oyuncu yaş kaç ismine alınsa iyi olur ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

Orijinalden alıntı: #BEENTRILL

bize yedek kalmayı sorun etmeyecek bir yabancı golcü lazım degıl mı ? bu cocuk tam bıze gore bıtırıcılıkte burak'ı katlama potansıyelı var. ayrica sporting'in alt yapısı ne kadar kalıtelı tek hatalı pas yok efsanevı organize atak yapıyorlar.

Iyi bir oyuncu yaş kaç ismine alınsa iyi olur ;)

adi : alberto coelho betinho
    1993 dogumlu boyu 1.80
    sportingde ıkı tane ıyı forvet oldugu ıcın a takımda sans bulamıyor genelde sporting b de oynuyor

• quote:

Burak Yılmaz 57 gol pozisyonuna girmiş 16 gol atmış yani %28 başarı yakalamış bu alanda Süper Lig`de 20. sıradaymış

Ilk 20nin listesi var mi hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuno Gomes

quote:

Yok hocam Galatasaray Stats paylaştı diğer bildiklerim , Sneijder 5.,Olcan 12.,Bruno Mazenga 1.
  • Joel Campbell bugün Monaco - Arsenal maçında ilk11de yok, yedeklerde de yok mu? Birkaç sitede baktım göremedim ??
  • Hajirovic galatasaraydan ayrilmasinin kendisi icin geri adim atmak oldugunu ama oynamak istedigi icin ayrildigini soylemis para olayi hikaye yani yabanci siniri yuzunden zarara girmeyiz umarim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nuno Gomes

quote:

Yok hocam Galatasaray Stats paylaştı diğer bildiklerim , Sneijder 5.,Olcan 12.,Bruno Mazenga 1.

Anladım hocam Sağol

• Doria ile gorusuluyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

Joel Campbell bugün Monaco - Arsenal maçında ilk11de yok, yedeklerde de yok mu? Birkaç sitede baktım göremedim ??

campbell yedeklerde de yok dostum ,zaten Arsenal`ın şu anki kadrosu bir kaç oyuncu dışında as kadro diyebiliriz bana göre Campbell bu sene zor oynar Giroud,Özil,Cazorla,Chamberlain,Alexis olan hücüm hattında oynası çok zor ayrıca sakatlıktan gelen walcott ve son maçta 4 gol atan Sanogo var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

Joel Campbell bugün Monaco - Arsenal maçında ilk11de yok, yedeklerde de yok mu? Birkaç sitede baktım göremedim ??

campbell yedeklerde de yok dostum ,zaten Arsenal`ın şu anki kadrosu bir kaç oyuncu dışında as kadro diyebiliriz bana göre Campbell bu sene zor oynar Giroud,Özil,Cazorla,Chamberlain,Alexis olan hücüm hattında oynası çok zor ayrıca sakatlıktan gelen walcott ve son maçta 4 gol atan Sanogo var

Hocam bencede öyle ancak dünkü maçtan sonra çoğu haber sitesi, wenger campbell takımda kalacak dedi. Şimdi okadar isim varken oynaması güç gözüküyor dün 4 gol atan Sonago'da var üstelik saydığın isimler dışında.

Ayrıca kadroda olmamasının sebebi maçı dün yapmış olmaları herhalde 40küsür kişilik bir Arsenal kadrosu var maşallah Wenger 40tane adamın arasından bir tane Campbell i bize çok görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

Doria ile gorusuluyormus

Muslera

Veysel - Doria - Semih - Tarik

Selcuk - Melo

Olcan - Sneijder - Bruma (Telles ile degismeli)

Burak

Chedjou'yu bir mucize olurda elden cikarabilirsek bu adam alinabiliyorsa alinmali. Takip ettigim bir oyuncu ve alinirsa Semih - Koray - Doria uclusu ile 10 yil kafamiz rahat olur.
    Su kadrodaki tek soru isareti Burak olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

Doria ile gorusuluyormus

Muslera

Veysel - Doria - Semih - Tarik

Selcuk - Melo

Olcan - Sneijder - Bruma (Telles ile degismeli)

Burak

Chedjou'yu bir mucize olurda elden cikarabilirsek bu adam alinabiliyorsa alinmali. Takip ettigim bir oyuncu ve alinirsa Semih - Koray - Doria uclusu ile 10 yil kafamiz rahat olur.
    Su kadrodaki tek soru isareti Burak olur.

Böyle bir kadro kurmak için 10 m euro Doria, 3 m Tarık , 13 m euro bonservis bedeli ödeyeceğiz üstelik 6.5 m euro verdiğimiz telles yedek mi olacak? Bana hiç mantıklı gelmiyor ilk 11 için yabancı transferi.

• 5.000.000 € - 5.500.000 € arası bir rakam ödemiş Trabzonspor Cardozo için. Yani öyle söyleniyor. Bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.