Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sneijder.

quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

prandelli defansa takviye istememis.

1 orta saha ve 1 forvet istiyormus.

forvet icin, joel campbell ve mevlut ismi geciyor.
    orta saha icin, ilkay, tolgay arslan, gokhan inler isimleri.

bu arada tarik icin umut gundogan takasinin dogrulugu var, cunkj prandelli umut icin yetersiz olarak rapor vermis. transfer de yapilirsa gonderilebilir.

Defansa takviye istemediyse Tarık için Umut takasının nasıl doğruluğu var?

tarik cok maliyetli olacagi icin oyle dendi

ama eger orta sahaya takviye yapilirsa sag bekin alternatifli olmasi acisindan umut gundogan da tarik icin takasta dusunulebilir cunku hem yetersiz hem de forma sansi olmayacak.

tolgay icin 4 milyon € istemisler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Orijinalden alıntı: asparanda

Habertürke gore tarık-campbell-dorıa ile anlaşmışız

Doria imkansız.

Neremize napacaksak şu haber siteleri ve gazetelerin 5 yabancı kuralından henüz haberleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

quote:

Doria imkansız.

Neremize napacaksak şu haber siteleri ve gazetelerin 5 yabancı kuralından henüz haberleri yok.

Yabancı sınırı olmasa bile imkansız.Şuan defans oyuncusuna o kadar para veremeyiz.
  • Bilal feyenorda sinan kurt munihe ikisinden biri olsaydi super olurdu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Doria imkansız.

Yabancı sınırı olmasa bile imkansız.Şuan defans oyuncusuna o kadar para veremeyiz.

Kiralık diyorlar ama ben de ihtimal vermiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sneijder.

quote:

quote:

quote:

quote:

Doria imkansız.

Kiralık diyorlar ama ben de ihtimal vermiyorum.

Sallamasyon haber

• beyler aslında yeri değil ama bu foruma veda etmek için girdim ve yazıyorum şuanda.. ismini vermek istemediğim yıllardır forumda olan bir arkadaş kendisi yaşcada dengim sayılır bir terbiyesizlik etmiştir ergen demiştir. bende bunun üstüne admine şikayet ettim. tabiki carter'a .. carterda mesajı sildi ceza vermedi. ama ne hikmetse 10 gün önce ben aziz yıldırım ve yıldırım demirören için adamlar adam olamamışlar yazdım diye 4 gün ceza yedim ve bu arkadaş bana ergen yazdığı için hiç ceza almadı. tamamen torpil geçmedir bu haksızlıktır. bende bunun üstüne sinirlede olsa ağzıma geleni söyledim. söylemedim demiyorum söyledim cezamı da aldım ona da lafım yok ancak böyle adaletsizliğin olduğu bir forumda adam kayırmanın olduğu forumda ben artık siz değerli arkadaşlara ne yazık ki katılamayacağım.. duyumlarımdan da bu yöneticiler ve bazı arkadaşlar artık faydalanamayacaklar.. bilen bilir kaç kere yazdım. hala da sözlerimin arkasındayım. bugün kapa tarık çamdal ve mevlüt erdinç transferleri bildirilecek çok büyük aksilik olmazsa. zaten eskişehirspor sol bek için alternatif oyuncu transfer etti. açıklanması an meselesi. bir diğer duyumum joel campbell transferiydi bakınız tvlerde medyada sürekli haber çıkıyor yabancı sorunu çözüldüğü anda 1 yabancı transfer edilecek dedim. neyse önemi yok. sonuçta bazı arkadaşlar yüzünden özellikle carter ve o ismini vermek istemediğim arkadaş yüzünden bir daha futbol bölümüne mesaj atmayacağım. sohbetimden faydalanmak isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilir. ancak dediğim gibi artık bu bölüm bu arkadaşlar yüzünden benim için bitmiştir. kalın sağlıcakla...

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodyHeel

beyler aslında yeri değil ama bu foruma veda etmek için girdim ve yazıyorum şuanda.. ismini vermek istemediğim yıllardır forumda olan bir arkadaş kendisi yaşcada dengim sayılır bir terbiyesizlik etmiştir ergen demiştir. bende bunun üstüne admine şikayet ettim. tabiki carter'a .. carterda mesajı sildi ceza vermedi. ama ne hikmetse 10 gün önce ben aziz yıldırım ve yıldırım demirören için adamlar adam olamamışlar yazdım diye 4 gün ceza yedim ve bu arkadaş bana ergen yazdığı için hiç ceza almadı. tamamen torpil geçmedir bu haksızlıktır. bende bunun üstüne sinirlede olsa ağzıma geleni söyledim. söylemedim demiyorum söyledim cezamı da aldım ona da lafım yok ancak böyle adaletsizliğin olduğu bir forumda adam kayırmanın olduğu forumda ben artık siz değerli arkadaşlara ne yazık ki katılamayacağım.. duyumlarımdan da bu yöneticiler ve bazı arkadaşlar artık faydalanamayacaklar.. bilen bilir kaç kere yazdım. hala da sözlerimin arkasındayım. bugün kapa tarık çamdal ve mevlüt erdinç transferleri bildirilecek çok büyük aksilik olmazsa. zaten eskişehirspor sol bek için alternatif oyuncu transfer etti. açıklanması an meselesi. bir diğer duyumum joel campbell transferiydi bakınız tvlerde medyada sürekli haber çıkıyor yabancı sorunu çözüldüğü anda 1 yabancı transfer edilecek dedim. neyse önemi yok. sonuçta bazı arkadaşlar yüzünden özellikle carter ve o ismini vermek istemediğim arkadaş yüzünden bir daha futbol bölümüne mesaj atmayacağım. sohbetimden faydalanmak isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilir. ancak dediğim gibi artık bu bölüm bu arkadaşlar yüzünden benim için bitmiştir. kalın sağlıcakla...

Zamaninda coluk cocuk dolmus yazdim diye 4 ya da 7 gun ceza aldim ama carter a bagli bi durum oldugunu dusunmuyorum cunku bana gore iyi bir yonetici. Cezasi onaylanmamistir diger uyenin muhtemelen...

Transferde de Doria diyebilenlere baya guluyorum acikcasi. Hani ibra falan dedik , balo dedik zorladik ama bu adam hepsinden daha zor bence.Suan gittigi takimi surukleyecek bi adamdan bahdediyoruz.Koy Thiago Silva nin yanina siritmaz yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: rhombeus

Bilal feyenorda sinan kurt munihe ikisinden biri olsaydi super olurdu

Dur hocam takımı doldurduk zaten yetenekli gençlerle. Ama Sinan, Bilal 'de alınsaydı geleceğin Madrid'i olurduk be.
  • Doria 'nın alınacağını bende sanmıyorum ama olurda alınırsa adamın solunda Brezilyalı Telles önünde Brezilyalı Melo. Döktürürler be. Kaleye'de Sinan 'ı kodumudu sağ tarafada Campbell opsiyonlu kiralandımı tamamdır bu iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

Doria 'nın alınacağını bende sanmıyorum ama olurda alınırsa adamın solunda Brezilyalı Telles önünde Brezilyalı Melo. Döktürürler be. Kaleye'de Sinan 'ı kodumudu sağ tarafada Campbell opsiyonlu kiralandımı tamamdır bu iş.

o ikisini alırsak adamlar sınırı 4e çekerler artık.
  • Mevlutu alirsak umutuda tarih transferindw kullansak. Cok iyi yapmis oluruz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: relling

quote:

Doria 'nın alınacağını bende sanmıyorum ama olurda alınırsa adamın solunda Brezilyalı Telles önünde Brezilyalı Melo. Döktürürler be. Kaleye'de Sinan 'ı kodumudu sağ tarafada Campbell opsiyonlu kiralandımı tamamdır bu iş.

Zaten Campbell 'ide ilk 11 'e koyunca yabancı sayısı 6 oluyor. Telles'i kesmek zorunda kalıyorsun. Bildiğin Galatasaray 'ın önünü kesiyorlar. Çıldırmamak elde değil. Eldeki potansiyel çok yüksek ancak bu sınır denen saçmalık elimizi kolumuzu bağlıyor resmen. Herhangi bir başarısızlık sonucunda TFF 'ye sağlam sövecem.

• quote:

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: relling

quote:

Zaten Campbell 'ide ilk 11 'e koyunca yabancı sayısı 6 oluyor. Telles'i kesmek zorunda kalıyorsun. Bildiğin Galatasaray 'ın önünü kesiyorlar. Çıldırmamak elde değil. Eldeki potansiyel çok yüksek ancak bu sınır denen saçmalık elimizi kolumuzu bağlıyor resmen. Herhangi bir başarısızlık sonucunda TFF 'ye sağlam sövecem.

Hocam adamların tek derdi biziz.Adamların ağzından bir kere avrupada başarılı olalım lafı çıkmaz.Tek dertleri GALATASARAY!

• quote:

beyler aslında yeri değil ama bu foruma veda etmek için girdim ve yazıyorum şuanda.. ismini vermek istemediğim yıllardır forumda olan bir arkadaş kendisi yaşcada dengim sayılır bir terbiyesizlik etmiştir ergen demiştir. bende bunun üstüne admine şikayet ettim. tabiki carter'a .. carterda mesajı sildi ceza vermedi. ama ne hikmetse 10 gün önce ben aziz yıldırım ve yıldırım demirören için adamlar adam olamamışlar yazdım diye 4 gün ceza yedim ve bu arkadaş bana ergen yazdığı için hiç ceza almadı. tamamen torpil geçmedir bu haksızlıktır. bende bunun üstüne sinirlede olsa ağzıma geleni söyledim. söylemedim demiyorum söyledim cezamı da aldım ona da lafım yok ancak böyle adaletsizliğin olduğu bir forumda adam kayırmanın olduğu forumda ben artık siz değerli arkadaşlara ne yazık ki katılamayacağım.. duyumlarımdan da bu yöneticiler ve bazı arkadaşlar artık faydalanamayacaklar.. bilen bilir kaç kere yazdım. hala da sözlerimin arkasındayım. bugün kapa tarık çamdal ve mevlüt erdinç transferleri bildirilecek çok büyük aksilik olmazsa. zaten eskişehirspor sol bek için alternatif oyuncu transfer etti. açıklanması an meselesi. bir diğer duyumum joel campbell transferiydi bakınız tvlerde medyada sürekli haber çıkıyor yabancı sorunu çözüldüğü anda 1 yabancı transfer edilecek dedim. neyse önemi yok. sonuçta bazı arkadaşlar yüzünden özellikle carter ve o ismini vermek istemediğim arkadaş yüzünden bir daha futbol bölümüne mesaj atmayacağım. sohbetimden faydalanmak isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilir. ancak dediğim gibi artık bu bölüm bu arkadaşlar yüzünden benim için bitmiştir. kalın sağlıcakla...

Hocam Twitter açsana ordan takip edelim seni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Renkdaş özelden isim versene,kimmiş o terbiyesizlik yapan sana ? Zindan edelim ona forumu

• quote:

Ohoo hocam sizinki yine iyiymiş, geçende bir konuda ''bu aptallığa inananlarda var'' dedim ''şahsa hakaret'' ten 4 gün yedim . 2-3 tane kendini bilmez laf söyledi diye kendini üzme ve bu olaylara takılma hocam bence. Seninle düzgün muhabbet eden kişileride mahrum etmiş oluyorsun. Düzgün muhabbet edecek sayılı insan varken üstelik.

• Beyler öncelikle elimizdeki Chedjou'yu elden çıkarmadan Doria haberleri çıkması safsata. Tabii elde stoper adayları bulunduruluyordur; ama öncelikle Chedjou'yu gönderdikten sonra ciddi görüşmeler başlar. O yüzden inandırıcı gelmiyor bana.
  • Tarık solda da oynayabiliyordu değil mi ?

Mevlüt, Tarık ve Joel alındı diyelim ki :) Hani hayal bu ya full alternatifli harika bir kadro oluşmuş olacak tam nokta atışı 3 transfer.

Kalede Muslera, savunma yerli, solda Tarık ;

Muslera
    Veysel - Semih - Koray - Tarık
    Melo - Selçuk
    Joel - Sneijder - Bruma
    Burak

Kalede Sinan, savunmada solda Telles, sağda Tarık;

Sinan
    Tarık - Semih - Koray - Telles
    Melo - Selçuk
    Joel - Sneijder - Bruma
    Burak

Kalede Sinan, savunma çift yabancı

Sinan
    Tarık - Semih - Chedjeu - Telles
    Melo - Selçuk
    Olcan - Sneıjder - Bruma
    Burak

Ve daha birçok varyasyonla oynayabiliriz. En mantıklısı Joel,Bruma, Olcay üçlüsünü ve Telles,Chedjeu,Hakan,Tarık 4lüsünü değişken kullanmak. Burak eksikliği cezalı, sakat(allahgöstermesin) gibi durumlarda da Mevlüt, Umut tercihleri bizi rahat rahat götürür.

Çok geniş, çok alternatifli genç gelecek vadeden bir takım, yıllardır aradığımız bir kadro anlayışı.

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.