Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahayri

Şahsen benim istediğim kadro şu şekilde.

Chedjou, Eboue, Dany satılmalı/gönderilmeli. Emre Çolak, Ontivero kiralık gönderilmeli.

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

hücum hattı bugatti defans hattı tofaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -banderas

quote:

Chedjou, Eboue, Dany satılmalı/gönderilmeli. Emre Çolak, Ontivero kiralık gönderilmeli.

Bu sınırla bu kadar hocam.

Kaldı ki bu defans ligi çok rahat görürür. Kurada sağlam gruba düşmezsek gruplardan da çıkar. Sağlam grup çıkarsa 3. olur avrupada finali görürüz.

• Forvete yabanci yazmayin beyler yabanci forvet almazlar bu cimriler, :) burak a umut a talim ha gelirse mevlut gelir kalecimiz yabanciyken cok zor yabanci forvet

• Yabanci forveti oynatmasi zor filan deil eger tarik olursa zaman zaman telles'in yerine oynar,yada yabanci forvet yabancinin yerine oyuna girer,yeterki alinsin

• quote:

Orijinalden alıntı: man in the dark

Yabanci forveti oynatmasi zor filan deil eger tarik olursa zaman zaman telles'in yerine oynar,yada yabanci forvet yabancinin yerine oyuna girer,yeterki alinsin

Tarik'a 5M verdikten sonra hangi butceyle yabanci forvet alacaksin? Bir de bu var.

• Yabancı forvet elzem değil, Mevlüt alınırsa.
  • Boşa yabancı forvet transferi beklemeyin. Olursa ekstra olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun kadroda degil oyuncularin mental eksikligindeydi gecen sene. Bu sene daha ac bir kadro var teknik direktor de dahil. Grnc oyuncular kendini gostermek isteyecek. Selcuk ve burak eski haline donmeye calisacak vs. Umarim gecen seneki doygun dusunce tamamen silinmistir. Yoksa Bony de gelse Benteke de gelse bi boka yaramaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -banderas

quote:

Bu sınırla bu kadar hocam.

Kaldı ki bu defans ligi çok rahat görürür. Kurada sağlam gruba düşmezsek gruplardan da çıkar. Sağlam grup çıkarsa 3. olur avrupada finali görürüz.

hocam zaten lig takımlarının tümü bize karşı kontra atak oynuyor bu yavaş defansla amrabat gibilere gün doğar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Allah sizin gibi taraftara beyin versin. Azıcık mantığını kullanan 20 kişi var anca. Yabancı sınırı olmuş 5+3. Hala yok Campbell, Medel, Osvaldo, Benteke, Bony diye yırtınan var.

Genelde yorumlarını beğenirim. Ancak eleştirirken önce insanların yorumlarını iyice analiz etmeni öneririm.

Hazırlık maçlarında Burak 'ın oynadığı oyunu gördük. Eğer bu maçlarda olduğu gibi (her ne kadar erken olsada) ve geçen sezon ki isteksizlik-bitiricilik özürlülüğü haliyle oynamaya devam ederse şampiyonluk beklemeyin, ŞL 'yi zaten unutun.

Telles'in defansif anlamda kendini geliştirmesi gerekiyor, yani Tarık veya İshak alındığı takdirde öyle "ahım şahım bir oyuncu, kesemeyiz" diyebileceğimiz bir oyuncu değil Telles. Genç ve oldukça yetenekli ancak bu sınırda eğer yabancı bir forvet oynatmamız gerekiyorsa kesilebilecek en mantıklı isimdir Telles.

Kalede Muslera-Sinan değişimli oynatılabilir. Sinan 'da oldukça kaliteli bir kalecidir, seneye yabancı sınırı denen saçmalık kaldırıldığında Muslera devamlı 11 'de oynatılacaktır zaten. Sinan kiralık olarak bu yüzden getirildi bence.

Bunlar benim düşüncelerim, ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilemeyiz. Dediğim gibi tek forvet düzeninde Burak oynarsa bu sene şampiyonluk çok zor. (Tabi patlama yaşamassa)

• Ahayri kullanıcısına yanıt
    Çok güzel özetlemişsin arkadaşım, aynı fikirdeyim. Yazdıkların kimsenin kabul etmek istemediği acı gerçekler.
  • Bir kaç yerde okudum Eskisehir baskani Tarik icin Galatasaray mecbur alacak elleri mahkum lafindan sonra Ünal Aysal transferden vaz geçmis diyorlar. Doğruluğu varmi.

•  Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

Arkadaşlar en iyi ihtimalle durum bu. Transfer yapılırsa bir Sağ bek alınır ve birde yerli yabancı bir forvet. Sola Hakanı yazmayı unutmuşum, birde monte edilecek gençlerimiz var. Sinanın olduğu maçlarda Chedjeu oynar veya Telles kesilip Chedjeu veya Bruma - Amrabat olabilir. Garip varyasyonlar izleyeceğiz yine inşallah kadro istikrarı yakalarız, en önemlisi o bence geçen sene bundan kaybettik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUSCUM4283

Bir kaç yerde okudum Eskisehir baskani Tarik icin Galatasaray mecbur alacak elleri mahkum lafindan sonra Ünal Aysal transferden vaz geçmis diyorlar. Doğruluğu varmi.

Tarik transferi poker oyununa dondu blofler havada ucusuyo ama bence gelecek eskisehir baskiya dayanamiycak

• İleri uç çok fazla canımı sıkıyor be Bari 6+2 olaydı ulan tüpçü bir ülke her alanda ancak bu kadar kötü yönetilirdi valla.
  • ek : Forvete de aslında fm tabiriyle wonderkid bir oyuncu alsak tutarsa tutar tutmazsa seneye fbnin avrupaya gitmesiyle büyük ihtimal sınır kalkar bir adam alırız.
  • quote:

quote:

Allah sizin gibi taraftara beyin versin. Azıcık mantığını kullanan 20 kişi var anca. Yabancı sınırı olmuş 5+3. Hala yok Campbell, Medel, Osvaldo, Benteke, Bony diye yırtınan var.

Genelde yorumlarını beğenirim. Ancak eleştirirken önce insanların yorumlarını iyice analiz etmeni öneririm.

Hazırlık maçlarında Burak 'ın oynadığı oyunu gördük. Eğer bu maçlarda olduğu gibi (her ne kadar erken olsada) ve geçen sezon ki isteksizlik-bitiricilik özürlülüğü haliyle oynamaya devam ederse şampiyonluk beklemeyin, ŞL 'yi zaten unutun.

Telles'in defansif anlamda kendini geliştirmesi gerekiyor, yani Tarık veya İshak alındığı takdirde öyle "ahım şahım bir oyuncu, kesemeyiz" diyebileceğimiz bir oyuncu değil Telles. Genç ve oldukça yetenekli ancak bu sınırda eğer yabancı bir forvet oynatmamız gerekiyorsa kesilebilecek en mantıklı isimdir Telles.

Kalede Muslera-Sinan değişimli oynatılabilir. Sinan 'da oldukça kaliteli bir kalecidir, seneye yabancı sınırı denen saçmalık kaldırıldığında Muslera devamlı 11 'de oynatılacaktır zaten. Sinan kiralık olarak bu yüzden getirildi bence.

Bunlar benim düşüncelerim, ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilemeyiz. Dediğim gibi tek forvet düzeninde Burak oynarsa bu sene şampiyonluk çok zor. (Tabi patlama yaşamassa)

Forvet almazsak işimiz zor. tamam Burak bu yerli statüsünde iyi ama napıo edip bir forveti monte etmemiz lazım, yabancı olarak kimi keseriz bilmiyorum ama geçen sene ligde defanstan çok ilerideki beceriksizliğimizden dolayı ligden olduk. Bu kadroyla girersek işimiz gerçekten çok zor. Şampiyon ligini hiç söylemiyorum bile. En azından Drogba her kafa topunu alırdı, sayesinde Juventus'tan 4 puan aldık. Bu sene öyle bir jokerimiz de yok ileride. Son dakikalarda Burak'a ne zaman topu şişirsek kesin faul yapıyor karşıdakine veya topu süremiyor ataktan oluyoruz.

• Usta herkes istiyor Balotelli, Bony vs. gelsin. Ama şu lanet federasyon yüzünden olmuyor. Ben istemiyor muyum sağ kanada Campbell sol kanada Bruma önlerine Dzeko falan? Bu yabancı sınırında bu kadar. Kaldı ki kadromuz da oldukça yeterli lig için. Avrupa için yeterli değil ona katilirim.

Oyunculara gelirsek Telles şu an yeterli mi? Tartışılır savunma yüzünden. Ancak bu adama TR için az sayilmayacak 6.5 milyon euro yatırdık. Bu adamı oynatmazsak nasıl defansif yönünü geliştirecek? Ya da Bruma. Oynatmadigimiz sürece yeteneklerini nasıl geliştirecek? Arkasındaki ile uyumunu nasıl sağlayacak? Keza Koray Günter vs. için de aynı şeyler söz konusu.

Bana kalırsa artık takımı tamamlayacak futbolculara yönelmek gerek. Yani yedekte ses çıkarmayan yabancılara. Mesela Niasse ile ilgilenecektik. Ligi tanıyan, genç afedersin hayvan gibi forvet. Ya da boşta olan Almeida. Kim ne derse desin senede 1 1,5 civarına gelseydi 10 numara yedek olurdu. Umut'un ilk sezonu gibi bize 12 13 gollük katkı verse zaten daha iyisi istenmez. Ha gerektiği zaman çift forvete de dönerdin.

Melo Sneijder Selçuk ve Burak önderliğinde önümüzdeki en az 3 senenin takımı kuruldu. Yabancı sınırı kalkarsa bu takıma takviyeler yapılır gerekli yerlere o zaman daha da iyi kadromuz olur.

• Hocam mention silinmiş sanırım üstteki mesajı sana yazdım.

• quote:

Usta herkes istiyor Balotelli, Bony vs. gelsin. Ama şu lanet federasyon yüzünden olmuyor. Ben istemiyor muyum sağ kanada Campbell sol kanada Bruma önlerine Dzeko falan? Bu yabancı sınırında bu kadar. Kaldı ki kadromuz da oldukça yeterli lig için. Avrupa için yeterli değil ona katilirim.

Oyunculara gelirsek Telles şu an yeterli mi? Tartışılır savunma yüzünden. Ancak bu adama TR için az sayilmayacak 6.5 milyon euro yatırdık. Bu adamı oynatmazsak nasıl defansif yönünü geliştirecek? Ya da Bruma. Oynatmadigimiz sürece yeteneklerini nasıl geliştirecek? Arkasındaki ile uyumunu nasıl sağlayacak? Keza Koray Günter vs. için de aynı şeyler söz konusu.

Bana kalırsa artık takımı tamamlayacak futbolculara yönelmek gerek. Yani yedekte ses çıkarmayan yabancılara. Mesela Niasse ile ilgilenecektik. Ligi tanıyan, genç afedersin hayvan gibi forvet. Ya da boşta olan Almeida. Kim ne derse desin senede 1 1,5 civarına gelseydi 10 numara yedek olurdu. Umut'un ilk sezonu gibi bize 12 13 gollük katkı verse zaten daha iyisi istenmez. Ha gerektiği zaman çift forvete de dönerdin.

Melo Sneijder Selçuk ve Burak önderliğinde önümüzdeki en az 3 senenin takımı kuruldu. Yabancı sınırı kalkarsa bu takıma takviyeler yapılır gerekli yerlere o zaman daha da iyi kadromuz olur.

Şahsen ben Prandelli'nin hamlelerini merakla bekliyorum. Bakalım neler göreceğiz önümüzdeki günlerde. Şu forma sponsoru konusu ve 3. forma kesinleşse baride hafiften bir şeyler sonuçlanmış olmuş olsa.

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.