Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim kenarda oturtabileceğimiz, genç, siyahi, potansiyelli, ucuz yollu uzun boylu bi santrafora ihtiyacımız var kesinlikle. Çok böyle bel bağlanacak bi oyuncu olmayacak, ya tutarsa diye yapılacak ztkda falan oynatırız. Denenmesi lazım bunun, bi yabancı sınırını ontiveroya yedireceğimize kiraya verelim şu çocuğu böyle birini alalım.

Ayrıca kamp raporu verilecek diyorlardı, chedjuyu düşünmüyormuş hoca, gider herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aysal'ın Çilek değil çalışkan arı alacağız lafına uyan adam Medel, Eboue + para verilecekmiş, tahminim Chedjouda gönderilip defans hattında kullanılacak olması. Tek sıkıntı Medel ile oluşan tan demin hava hakimiyetinde zayıf kalabileceği. Burada da aklıma Melo'nun defansa gelip Medel'in ön liberoya geçebileceği. Biliyorsunuz Prandelli İtalya Milli takımında De Rossi gibi bir ön libero'yu 3 lü defans oynatıp oyun kurdurduyordu. Benzer bir olayı Melo ile deneyebilir, hatta takımda ki en iyi hava hakimiyeti olan adam Melo, eskiden ön liberoda Melo gibi bir adamımız olmadığı için Melo'nun defansa geçmesi eleştiriliyordu ama Medel gelirse kimsenin ses çıkartabileceğini sanmıyorum, hatta yerden ve uzun diagonal pas atma ustası bir adamın geriden oyun kurması takıma çok artı katar.
  • Gökhan İnler: "2005 yazında Galatasaray idmanlarına çıkacaktım. Takımın başında Hagi vardı. Bana sahaya çıkma izni vermedi"

Futbolculuk ile hocalık ters orantılı
  • joel campbell lafi geciyor insallah olur, yabanci forvet yerine ben daha cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lokomotiv 5.5 milyon Euro'ya Oumar Niasse almış, şuan olmasa bile geçmişte adı bolca geçiyordu.
  • joel campbell gelirse çok iyi olur ,milan a da yakın diyorlar umarım galatasaraya gelir
  • Son duruma göre;
    Medel Joel Çamdel gelecek gibi görünüyor

• Campbell gelirse 4-2-3-1 nasıl oynayacağız?Campbell kanata koyalım desen kanatta bruma var belki her daim ilk 11 oynamaz bruma ama yinede kanadı otoban yapabilecek bir oyuncu.Burak'ın yerine koysak Burak sol kanata geçecek geçmiş olsun.Olmadı telles kesilir kadrodan ve yerine balta oynar,ishak-tarık-şener den birisinin alınması lazım en azından.
  • Bu arada Ronaldinho'nun sözleşmesinin iptal edildiği haberleri var.Belli olmaz hani
  • Campell alinmaz yazin bi kenara.. Bize pivot santrfor lazim campell kanat forvet madem bu oynayacak olcan brumayi ne yapacagiz.. Mesel lafi da uydurma gibi geldi normalde melonun bölgesindeacaba ddünyakupasindaki gibi stoper olarak mi dusunuyoruz

• Ronaldinho veya Eto yu almak muazzam is olur.1+1 olsa tadindan yenmez

• mkuren kullanıcısına yanıt
    iğrenç
  • Ronaldinho'nun bu transfere sıcak baktığı, Taffarel'in de kendisi için İstanbul'da ev baktığı konuşuluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şino varken R10'un bitik halini niye transfer edip yıllık bilmem kaç milyon Euro verelim ? Akıl mantık alıyor mu hiç, bu Fanatik Fotomaç sonunda Türkiye'ye getirtecek bu adamı ama hayırlısı, bizden uzak olsun yeter ki...
  • Burak-09k kullanıcısına yanıt
    Eboue daha iyi yapar!!!!1111bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Şino varken R10'un bitik halini niye transfer edip yıllık bilmem kaç milyon Euro verelim ? Akıl mantık alıyor mu hiç, bu Fanatik Fotomaç sonunda Türkiye'ye getirtecek bu adamı ama hayırlısı, bizden uzak olsun yeter ki...

Hocam gelsin ya Ronaldinho bu Gs forması altında görmek için neler vermezdim, açık ara en sevdiğim futbolcu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takima yabanci olarak sadece santrafor lazim ,campbell golcu oyuncu ancak merkez santrafor degil ,o gelirse nasil oynariz bilemiyorum.

• beyler biz fakiriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

quote:

Şino varken R10'un bitik halini niye transfer edip yıllık bilmem kaç milyon Euro verelim ? Akıl mantık alıyor mu hiç, bu Fanatik Fotomaç sonunda Türkiye'ye getirtecek bu adamı ama hayırlısı, bizden uzak olsun yeter ki...

Hocam gelsin ya Ronaldinho bu Gs forması altında görmek için neler vermezdim, açık ara en sevdiğim futbolcu

R10 gibi bir adamı bende isterim, hatta Beşiktaş'ın gündemindeyken alsınlar gider Beşiktaş stadında R10 izlerim bile dedim ama Şino varken, yabancı sınırı elimizi kolumuzu bağlarken ve yüksek yıllık ücret isterken çok zor. Bak disiplinsiz tavırlarından bahsetmedim bile :) Düşün Brezilya efsanesi kendi liginde disiplinsiz diye takımdan kovuluyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

quote:

R10 gibi bir adamı bende isterim, hatta Beşiktaş'ın gündemindeyken alsınlar gider Beşiktaş stadında R10 izlerim bile dedim ama Şino varken, yabancı sınırı elimizi kolumuzu bağlarken ve yüksek yıllık ücret isterken çok zor. Bak disiplinsiz tavırlarından bahsetmedim bile :) Düşün Brezilya efsanesi kendi liginde disiplinsiz diye takımdan kovuluyor.

drogba cl finalinde golü attı bize geldi ama ronaldinho kaç yıldır adam akıllı futbol oynamıyor galatasaray ın çöpe atacak parası yok

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.