Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (1480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu Muhammed in asist ve golu izleyebilceğimiz bir vidyo yok mu yahu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LithuM

Şu Muhammed in asist ve golu izleyebilceğimiz bir vidyo yok mu yahu ?

Youtube'a Sivasspor yazıp aratın. Arama filtresi yapıp "Bugün"ü seçin. Hemen videoyu görürsünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah dostum buldum, asisti çok iyiymiş golu göremedim sanırım penaltıdan atmıştır.

@
    -MamadouNiang-
  • Hep aynı isimler dönüp durması ve özellikle de Ruiz üzerinde durulması sanırım taraftarda transfer heyacanını yok etti.En azından benim için öyle.

• Muhtemel ruiz ile linnes gelecek.
    Başka isimler sürpriz olur artık.
    Şahsi kanaatimdir. Duyum bilgi falan değildir.

• Ben alex song ve srnayi istiyorum ama gercekci olmak gerekirse linnes noboa yeterli

..................cenk.......baba........musti..............
    ..................................ozy.....................................
    ...motta............veli.............noboa.....linnes.......
    ..................ersan...................pedro....................
    ................................tolga.......................................

• Beşiktaş, uzun süredir uğraştığı orta saha transferini sonlandırıyor. Siyah-beyazlılar bir çok aday arasından Jose Sosa'yı kadrosuna katmaya karar verdi.

Beşiktaş orta sahasını Arjantinli Jose Sosa'ya emanet edecek.

Bugüne kadar orta saha oyuncusu transferi için farkli isimlerle temasa geçen siyah beyazlilar, son olarak üç isimde karar kılmıştı. Bryan Ruiz, Jose Sosa ve genç kolombiyalı Juan Quintero için görüşmelerini sürdüren yönetim son kararını verdi.

Beşiktaş Futbol Komitesi, bonservisi Metalist Kharkiv'de bulunan Jose Sosa'nın transerini tamamlamak için Ukrayna ekibi ile yoğun bir şekilde görüşüyor. 29 yaşındaki Arjantinli futbolcu Beşiktaş'a gelmeye hazır olduğunu ifade ederken, bonservisinin alınması durumunda 3 yıllık mukaveleye imza atacak. Yönetim bu tranaferi kısa sürede tamamlamayı amaçlıyor. Sosa'nın bonservis bedeli 3.8 milyon euro.

29 yaşındaki Sosa, orta sahanın sağ ve sol kanadı ile forvet arkası pozisyonunda görev yapabiliyor. Kariyerine Arjantin'in Estudiantes kulübünde başlayan, 2007 yılında Bayern Münih'e transfer olan Sosa, 2010'da napoli forması giydi. İtalya'da bir sezon geçirdikten sonra Metalist Kharkiv'e giden Arjantinli oyuncu, geçen yılın ikinci yarısında kıralık olarak Atletico Madrid forması giydi.

Atletico Madrid'te 7 asist yapan Sosa, Metalist Kharkiv forması altında ise 4 gol, 3 asistlik performans sergiledi.

Kaymak:NtvSpor

Adamlar bonsevis bedelini bile söylemiş. Hayırlı uğurlu olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

Beşiktaş, uzun süredir uğraştığı orta saha transferini sonlandırıyor. Siyah-beyazlılar bir çok aday arasından Jose Sosa'yı kadrosuna katmaya karar verdi.

Beşiktaş orta sahasını Arjantinli Jose Sosa'ya emanet edecek.

Bugüne kadar orta saha oyuncusu transferi için farkli isimlerle temasa geçen siyah beyazlilar, son olarak üç isimde karar kılmıştı. Bryan Ruiz, Jose Sosa ve genç kolombiyalı Juan Quintero için görüşmelerini sürdüren yönetim son kararını verdi.

Beşiktaş Futbol Komitesi, bonservisi Metalist Kharkiv'de bulunan Jose Sosa'nın transerini tamamlamak için Ukrayna ekibi ile yoğun bir şekilde görüşüyor. 29 yaşındaki Arjantinli futbolcu Beşiktaş'a gelmeye hazır olduğunu ifade ederken, bonservisinin alınması durumunda 3 yıllık mukaveleye imza atacak. Yönetim bu tranaferi kısa sürede tamamlamayı amaçlıyor. Sosa'nın bonservis bedeli 3.8 milyon euro.

29 yaşındaki Sosa, orta sahanın sağ ve sol kanadı ile forvet arkası pozisyonunda görev yapabiliyor. Kariyerine Arjantin'in Estudiantes kulübünde başlayan, 2007 yılında Bayern Münih'e transfer olan Sosa, 2010'da napoli forması giydi. İtalya'da bir sezon geçirdikten sonra Metalist Kharkiv'e giden Arjantinli oyuncu, geçen yılın ikinci yarısında kıralık olarak Atletico Madrid forması giydi.

Atletico Madrid'te 7 asist yapan Sosa, Metalist Kharkiv forması altında ise 4 gol, 3 asistlik performans sergiledi.

Kaymak:NtvSpor

Adamlar bonsevis bedelini bile söylemiş. Hayırlı uğurlu olsun.

Ben şahsen Ruiz'den daha çok katkı sağlayacağını düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=OyhaE-0vx14 Bu Metalist'teki performansı

• Sosa oyun içinde çok etkili bir oyuncu ama istatistik yapamıyor.

• NTVSpor Beşiktaş sosa da karar kıldı diyo. Ben pek bilmiyorum sosayi duydum ama ruiz ve Belhanda kadar bilmiyorum nasil oyuncudur ?

• Sosa biraz daha bizim dişimize göre bir 10 numara yaşı genç sayılmaz ancak altın çağını bizde yaşamaması için sebep yok.
    Yalnız belhanda alıp sağ bek almasalardı eyvallah derdim, ancak sosa yı alıp sağ bek almazlarsa çok yanlış olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

Sosa biraz daha bizim dişimize göre bir 10 numara yaşı genç sayılmaz ancak altın çağını bizde yaşamaması için sebep yok.
    Yalnız belhanda alıp sağ bek almasalardı eyvallah derdim, ancak sosa yı alıp sağ bek almazlarsa çok yanlış olur

+ 1 9 0 3

• sosa metalist'de full kanat oynadı. ben kanat sanıyodum kendisini; ondan önceki takımlarından bilgim yoktu. şimdi yine kesin bi bilgim yok ama eski videolara hafif bi göz attım. videodan oyuncumu alınır demeyin hemen adamı izlemek için değil mevkisine bakmak için arjantinde forvet arkası başlamış sanırım. bayernde de öyle oynamış. napoli'de bi sezon 3-6-1 sisteminde forvetin arkasında marek hamsik ile yan yana oynamış. yani kesin bi bilgi olmamakla birlikte, menşei 10 numara.

bu arda zaten oyun yapımız athletico'ya benziyodu iyice athletico madrid olucaz bu gidişle
  • sosa gelirse linnesin alinmasi lazim. hatta orta seviye bir btb veya soner bile alinir. belhandaya bayagi para ayirmistik umarım bunu baska oyuncularda bolustururuz bu parayı.

• bugün donbass arena'da bomba patladı. uefa her an ukrayna ligi'ni iptal edebilir.

https://twitter.com/insidewldftball/status/503150973687447552
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhanb53

Herkes istediği oyuncunun adini yazarsa ve bu mesaja cevap verenler olursa konu amacından sapmazmi. birkac gundur beşiktaşin transfer haberleri ne durumda diye bakiyorum. Herkes istediği oyuncunun adini yazar ve tartisir olmus. Herkesin düsuncesine saygı duyuyor, bu şekildeki mesajlar için yeni başlığa davet ediyorum. Gündemdeki transfer haberlerini konusalim.

Kesinlikle haklısın, sanki yöneticiler burayı okuyorda oyuncu tartışıp, tavsiye ediyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

adminler düşünür veya düşünmez bu beni ilgilendirmez bunun bir sorun olduğunu düşünen tek kişi ben olabilirim bu da beni ilgilendirmez bir kişi isterse 100 yıldır buralarda olsun o beni ondan üstün kılmaz kılamaz benim üslubumda bir sorun yok hakaret yok yanlış bir şey yok ben aynen dediğim lafın arkasındayım. scoutculuk oynamayın, komikleşmeyin yazdım çünkü böyle olduğunu düşünüyorum ben kendi penceremden bu laflarda kötü bir şey yok. daha fazla da uzatıp kirletmeyelim ortamı hocam ben düşüncelerimi yazdım sadece tartışmak için yazmadım zaten.

Aynen öyle. Herkes video koyup, bunu alalım onu alalım diyor. Böyle saçmalık mı olur?

• Kardesim eger duzeni begenmiyorsaniz. Konuya girmezsiniz olur biter. Burda ki yillik duzeni elestirmek gibi hakkiniz yoktur sizin. Bir adam geldi mi zaten ntvspor ligtv son dakika haberleri giriyor. Gunluk takip edersiniz siteleri olur biter. Burada ki insanlarin tadini kacirmaniz gibi bir hakkiniz yoktur sizin. Burada sadece gelmesi ihtimal olan transferler konusulmaz. Bizim muhabbetimiz budur. Alterbatif alinabilecek oyuncular izlenir tartisilir. Herkes begendigi oyuncuyu soyle videosunu koyar. Burasi sadece transfer konusu degil. Guncel begenilen oyunculari takip etme ve muhabbetini yapma konusur.

Ayrica bizimle adi gecen her elemanin ilk haberini burasi yapar. Merak etmeyin birseyi kacirmazsiniz. Dunyada besikta forumu olarak bir burasi yok. A

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Kardesim eger duzeni begenmiyorsaniz. Konuya girmezsiniz olur biter. Burda ki yillik duzeni elestirmek gibi hakkiniz yoktur sizin. Bir adam geldi mi zaten ntvspor ligtv son dakika haberleri giriyor. Gunluk takip edersiniz siteleri olur biter. Burada ki insanlarin tadini kacirmaniz gibi bir hakkiniz yoktur sizin. Burada sadece gelmesi ihtimal olan transferler konusulmaz. Bizim muhabbetimiz budur. Alterbatif alinabilecek oyuncular izlenir tartisilir. Herkes begendigi oyuncuyu soyle videosunu koyar. Burasi sadece transfer konusu degil. Guncel begenilen oyunculari takip etme ve muhabbetini yapma konusur.

Ayrica bizimle adi gecen her elemanin ilk haberini burasi yapar. Merak etmeyin birseyi kacirmazsiniz. Dunyada besikta forumu olarak bir burasi yok. A

m. ne kadar ahatsız olan varmış mesajlarımızdan anasını satayım... özellikle iki gündür beni taşlayan taşlayana. boşver. uğraşamam açıkcası artık sadece okuyucuyum mesaj falan yazmıcam. konşsunlar kendileri fanatik, fotomaç haberlerini; tivitır duyumcularını.

• 
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.