Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (1474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LG OPTIMUS

@Er_Aytek 2 dk.
    DİKKKAAT ! KAÇ BEŞİKTAŞLI KARDEŞİM ONLİNE ?? GÜZEL HABERİM VAR..

Bu adamı tek geçerim

Tamamem sağdan soldan duyduklarını süsleyip millete söyleyen veledin biri .

ki inşallah sallıyodur. Ruizi istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocket154

Ne kagawaymış be arkadaş
    Biz burada konuşuyoruz ama FO bu konuşmaları görmüyor kendi kendimizi umutlandirmayalim

FO için haftaya kalmayacak yakında

açıkladıkları transfer bütçesi ortada, giden kontratlar oldu.
    transfer beklentim var 1 tane demba ba ayarında.

geçen sene 2 kiralık transfer en iyi 2 transfer olmuştu.
    bu sene de en az 1 kiralık denenmesi gerekiyor ama halen beceremediler..

• noboa'yy bilmeyen arkada?lar için biraz özetleyebilirim. kendisini iki kez sadece kendisine dikkat ederek izledim. bi merkez orta saha... ortadan ve geriden takymy gerekti?inde uzun gerekti?inde kysa paslarla yöneten bi yapysy var. özellikle uzun havadan paslaryny çok be?endim. arada çok ince paslar atyp takymy birden pozisyona soktu?u da oluyor geriden... öyle çok pyrpyr , rakibi yoran bi yapysy yok ama fizik gücü baya yüksek. ikili mücadelelerde genelde omuzu koyup rakibin dengesini bozan; güçlü birisi, zaten heybetli bi yapysy da var hafiften. kendisini birilerine benzeticek olursak; biraz daha gerard, lampard, balack, ?yvan?ytayger, xabi tarzynda.. tabi bu isimlerden 1-2 tyk altta ama oyun yapysy bu isimlerle özde?le?tirilebilir.

gelirse o?uzhan ile birlikte oynamasy daha do?ru olur. o?uzhan olmady?ynda takymy feyenord maçlarynda ki gibi çift forvet oynatyp noboa'y merkezde oynatmak olur do?rusu... veli-atiba-noboa belki bizden daha güçlü takymlara kar?y veya deplasmandaki derbilerde kurulabilir ama anadolu takymlaryna, bizden düü?ük seviyedeki takymlara kar?y pek bize uygun olmaz. veli-atiba-noboa orta sahasy çok güçlü, topa sahip olan, topla oynama yüzdesi yüksek bi orta saha olur ama 3. bölgede hafif bi kysyrlyk olucaktyr. çünkü diyorum; noboa bi merkez oyuncusu merkeze daha yatkyn.

gerçi dinamo geçen sezonun büyük kysmynda denisov-yusupov-noboa üçlüsüyle oynady. bu orta saha atiba-veli-noboa üçlüsüne benzer bi orta saha. deenisov tam bi önlibero, yusupov ise çift yönlüü ama fazla yetenekli olmayan pres gücü yüksek veli benzeri bi isim. o?uzhan gibi bi isim yok yani o üçlüde. böyle de oynanabilir farketmez. ama dinamo da sezonun tümünde böyle oynamady, ara ara 4-4-2 yapty, ara ara 10 numaraya voronin veya kokorin konulup noboa merkeze çekildi. oynanycak olan maça göre ayarlanyr o durum ama ?unu kastettim; veli-atiba-noboa gibi bi orta sahayla da oynanyr yani adamlar sezonun %70'ini böyle oynady.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

noboa'yy bilmeyen arkada?lar için biraz özetleyebilirim. kendisini iki kez sadece kendisine dikkat ederek izledim. bi merkez orta saha... ortadan ve geriden takymy gerekti?inde uzun gerekti?inde kysa paslarla yöneten bi yapysy var. özellikle uzun havadan paslaryny çok be?endim. arada çok ince paslar atyp takymy birden pozisyona soktu?u da oluyor geriden... öyle çok pyrpyr , rakibi yoran bi yapysy yok ama fizik gücü baya yüksek. ikili mücadelelerde genelde omuzu koyup rakibin dengesini bozan; güçlü birisi, zaten heybetli bi yapysy da var hafiften. kendisini birilerine benzeticek olursak; biraz daha gerard, lampard, balack, ?yvan?ytayger, xabi tarzynda.. tabi bu isimlerden 1-2 tyk altta ama oyun yapysy bu isimlerle özde?le?tirilebilir.

gelirse o?uzhan ile birlikte oynamasy daha do?ru olur. o?uzhan olmady?ynda takymy feyenord maçlarynda ki gibi çift forvet oynatyp noboa'y merkezde oynatmak olur do?rusu... veli-atiba-noboa belki bizden daha güçlü takymlara kar?y veya deplasmandaki derbilerde kurulabilir ama anadolu takymlaryna, bizden düü?ük seviyedeki takymlara kar?y pek bize uygun olmaz. veli-atiba-noboa orta sahasy çok güçlü, topa sahip olan, topla oynama yüzdesi yüksek bi orta saha olur ama 3. bölgede hafif bi kysyrlyk olucaktyr. çünkü diyorum; noboa bi merkez oyuncusu merkeze daha yatkyn.

gerçi dinamo geçen sezonun büyük kysmynda denisov-yusupov-noboa üçlüsüyle oynady. bu orta saha atiba-veli-noboa üçlüsüne benzer bi orta saha. deenisov tam bi önlibero, yusupov ise çift yönlüü ama fazla yetenekli olmayan pres gücü yüksek veli benzeri bi isim. o?uzhan gibi bi isim yok yani o üçlüde. böyle de oynanabilir farketmez. ama dinamo da sezonun tümünde böyle oynamady, ara ara 4-4-2 yapty, ara ara 10 numaraya voronin veya kokorin konulup noboa merkeze çekildi. oynanycak olan maça göre ayarlanyr o durum ama ?unu kastettim; veli-atiba-noboa gibi bi orta sahayla da oynanyr yani adamlar sezonun %70'ini böyle oynady.
    quote:

Orijinalden alinti: Lawagolem

noboa'yy bilmeyen arkada?lar için biraz özetleyebilirim. kendisini iki kez sadece kendisine dikkat ederek izledim. bi merkez orta saha... ortadan ve geriden takymy gerekti?inde uzun gerekti?inde kysa paslarla yöneten bi yapysy var. özellikle uzun havadan paslaryny çok be?endim. arada çok ince paslar atyp takymy birden pozisyona soktu?u da oluyor geriden... öyle çok pyrpyr , rakibi yoran bi yapysy yok ama fizik gücü baya yüksek. ikili mücadelelerde genelde omuzu koyup rakibin dengesini bozan; güçlü birisi, zaten heybetli bi yapysy da var hafiften. kendisini birilerine benzeticek olursak; biraz daha gerard, lampard, balack, ?yvan?ytayger, xabi tarzynda.. tabi bu isimlerden 1-2 tyk altta ama oyun yapysy bu isimlerle özde?le?tirilebilir.

abi bu ne yazarken ve önizlemeden okurken her?ey normaldy mesajy gönderince harfler acayiple?ti. anla?ylyyodur umarym.

• o diilde şu jimmy durmaz da 2m ye olimpiakos a gitmiş ya
    adamı 3 büyükler istediğinde kapıyı 4m den açan cavcav yunanlar isteyinde 2m ye fit olmuş
  • Umarım sosa olmaz ruiz'i tercih ederim o adama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 10 numara transferimiz açıklansın artık ya bilelim on numaramız kim

• Erdal Tolunoğulları:''Linnes'te belli bir aşamaya geldik büyük ihtimalle transfer gerçekleşecek.Ruiz'de ise Fulham 7m€ istiyor orta yolu anlaşacağımızı düşünüyorum Ruiz'le 4 yıllık imzalamak istiyoruz.''

Twitterda Beşiktaş Brigade adlı hesap Erdal Torunoğulları adından yazmış

• Arsenal maçından sonra herşey belli olacak.Maçtan 5 gün sonra transfer sezonu bitiyor zaten, maçtan sonra kim gelecekse belli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagty

o diilde şu jimmy durmaz da 2m ye olimpiakos a gitmiş ya
    adamı 3 büyükler istediğinde kapıyı 4m den açan cavcav yunanlar isteyinde 2m ye fit olmuş

Ondan sonra da kalkıp 3 büyüklere "Bizans" yakıştırması yaparlar

• BJK nin ihtiyacı 10 numaramı bunu sorgulamak lazım bence gelen adam oğuzhandan iyimi olacak? Gelen adam kimin yerinde oynayacak oğuzhanmı? Velimi? Atibamı?

Bence BJK nin ihtiyacı hatta çok acil ihtiyacı Sağ back ve mümkünse daha kaliteli defans oyuncuları, Sağ back diye alınan serdar bence bjknin topçusu değil zaten bilicte artık 3. seçenek gibi görüyor mecburen kadroda, acil Sağ back alınması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozfidelio

BJK nin ihtiyacı 10 numaramı bunu sorgulamak lazım bence gelen adam oğuzhandan iyimi olacak? Gelen adam kimin yerinde oynayacak oğuzhanmı? Velimi? Atibamı?

Bence BJK nin ihtiyacı hatta çok acil ihtiyacı Sağ back ve mümkünse daha kaliteli defans oyuncuları, Sağ back diye alınan serdar bence bjknin topçusu değil zaten bilicte artık 3. seçenek gibi görüyor mecburen kadroda, acil Sağ back alınması lazım.

Her şeye eyvallah da bu back nedir yahu?Bek diye yazmak çok mu zor?Ya da back diye yazınca daha havalı mı oluyor?Dilimize özenelim lütfen,özenti olmayalım.

• temesa kullanıcısına yanıt
    Hocam edebiyat dersini bırakda konuya odaklan sen bek yaz ben anlarım merak etme.
  • Malum yaz tatilinde olduğumuz için ders vermeye hiç niyetim yok.Son cümlemi tekrar okursan ne demek istediğimi anlayacağını umuyorum.Ve bu konularda oldukça hassas olduğumu belirtmek istiyorum.
  • Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Kosta Rikalı Bryan Ruiz için geçtiğimiz günlerde Werder Bremen ile anlaştığı ve imzaların atılmak üzere olduğu iddia ediliyordu.

Fakat bugün Almanya'nın önemli gazetelerinden Bild'in haberine göre Werder Bremen bu transferden vazgeçti. Sebebi ise Werder Bremen'nin yaşadığı maddi sıkıntılardan dolayı kulübün kemer sıkma politikası.

Werder Bremen'in sportif direktörü Thomas Gauge'ın açıklamalarının paylaşıldığı haberde, "Yaşadığımız mali sıkıntılardan dolayı artık başka oyuncu transfer etmeyeceğiz" sözleri ile Bryan Ruiz transferinden vazgeçtiklerini belirtti. Alman ekibinin bir diğer yöneticisi olan Robin Dutt yine Bild gazetesine yaptığı açıklamada "Dün paramız yoktu, bugün de paramız yok ve muhtemelen yarın da paramız olmayacak " açıklaması yaparak Beşiktaşlıları sevindirdi.

LİG TV

• o3 kullanıcısına yanıt
    Kiralık konusuna katılıyorum hocam

• Su ozye yazik 10 numara gelince forma sansi dusucek halbuki o parayla atibanin 1 tik ustu bi adam ve cl gormus tecrubeli sagbek alinsa ne guzep olurdu.

• temesa kullanıcısına yanıt
    Senin hassasiyetlerin beni zerre ilgilendirmez yalnız belirteyimde.
  • Ernst sportif direktör söylentileri var ?

Yani sırf disiplinli,çok seviliyor diye Ernst olursa hata olur yani.Asıl kriter sevilmesi ,ağabey ! olması olmamalı !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozfidelio

BJK nin ihtiyacı 10 numaramı bunu sorgulamak lazım bence gelen adam oğuzhandan iyimi olacak? Gelen adam kimin yerinde oynayacak oğuzhanmı? Velimi? Atibamı?

Oğuzhan sakatlandiginda oynayacak tek bir ofansif oyuncu yok. Atibayı geçen sene forvet arkası oynatmak zorunda kaldığımız dönemler dahi oldu. Takımda pas yapacak, hücuma destek verecek 10 numara şart. Oguzhanin bu durumda ne olacağı umrumda değil. Çalışsın kapsin formayi, kimsenin yeri garanti degil. Fiziğini geliştirmezse, kendine dikkat etmezse zaten istediği notaya gelemez.

Defansa takviye tamamen mantık dışı, sağbek dışında en iyi olduğumuz yer defans zaten. Illa adam alınacaksa Olcayın kanadı kan ağlıyor oraya takviye yapılmalı.

• 
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.