Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (1201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ObamaBarack1453

Arkadaşlar feyonord maçını nasıl izleyeceğiz? hangi kanal veriyor maçı?

Hocam emin değilim ama sanırım lig tv deydi maç .
  • Mac hollanda kanalı NOS tan verilecekmiş..NOS un google markette de uygulaması mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtalpan

Mac hollanda kanalı NOS tan verilecekmiş..NOS un google markette de uygulaması mevcut

Appstore nos yazınca geliyor direk. Bulunsun belki dışarda izleyemeyiz. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObamaBarack1453

Arkadaşlar feyonord maçını nasıl izleyeceğiz? hangi kanal veriyor maçı?

lig tv. digitürk kullanmıyorsanız digiplayden 20 TL'ye alıp izleyebiliyorsunuz.
  • Bir fenerbahçeli olarak besiktasin 10 numara kiralamasi gerektiğini düşünüyorum

• Bilic istekli konusuyor fakat pek iyi durmuyor somurtkan ve sinirli gibi. boyle garip bi hal var adamda bana mi oyle geldi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

Bilic istekli konusuyor fakat pek iyi durmuyor somurtkan ve sinirli gibi. boyle garip bi hal var adamda bana mi oyle geldi acaba

Zaten basın toplantılarında hep öyle.Zorla çıkarmışlar gibi duruyor.Belki de çok sevmiyordur basın toplantılarını.
  • Bana da salak salak sorular sorsalar bende sevmezdim basin alciklamalarini. Su bilicin karekterini cok seviyorum birde biraz daha cesaretli olsa 70 den once degisiklik yapabilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtalpan

Mac hollanda kanalı NOS tan verilecekmiş..NOS un google markette de uygulaması mevcut

2. maci, yani Istanbul'daki maci NOS verecek. Bu maci NOS vermiyor.
  • İdman Tv'ye güvenmiştik o da vermiyor dışarıda izleyeceğiz galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Bora.

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

bence bu sezon Sergen gelmesin zaten bu Bilic'in son senesi şampiyon yaparsa kalır yapamazsa gider. gittiği zaman Sergen'e tam yetki vereceksin bütün futbolu ona devredeceksin mis gibi olur.

Katılıyorum bu senede Bilic ile devam edilmeli.Sene sonunda ki duruma göre gidebilir Bilic.Geçen sene büyük bir fark yaratmadı td olarak.Bu senede 3. olursak Bilic ile devam etmenin bir mantığı yok.Genç oyuncular konusunda da katkısı yok.Hatta tam tersine kullanmıyor gençleri.

Sergen antep'te kanıtladı kendini.Bence başarılı olabilir.

Oldu olacak ilhani pascali hatta birakin ozdilek gultiken zago cordoba senol birol metin feyyaz oguz cetin guintiden birini td ye getirelim.

Nasil olsa sampiyonluk cepte he mi?

Hey allahim ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

quote:

quote:

bence bu sezon Sergen gelmesin zaten bu Bilic'in son senesi şampiyon yaparsa kalır yapamazsa gider. gittiği zaman Sergen'e tam yetki vereceksin bütün futbolu ona devredeceksin mis gibi olur.

Katılıyorum bu senede Bilic ile devam edilmeli.Sene sonunda ki duruma göre gidebilir Bilic.Geçen sene büyük bir fark yaratmadı td olarak.Bu senede 3. olursak Bilic ile devam etmenin bir mantığı yok.Genç oyuncular konusunda da katkısı yok.Hatta tam tersine kullanmıyor gençleri.

Oldu olacak ilhani pascali hatta birakin ozdilek gultiken zago cordoba senol birol metin feyyaz oguz cetin guintiden birini td ye getirelim.

Hey allahim ya...

Yazdığım mesajdan bunları çıkardıysan diyecek bir şeyim yok.

• Ayrica holmen mesajimi neden eksiliyorsunuz ki

Velinin veya atibanin yoklugunda necibi gormek istiyorsaniz tamam ama sakin buraya "nöcöplö ölmöyör yööö! " diye sizlanmayin sonra...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

quote:

quote:

Hey allahim ya...

Yazdığım mesajdan bunları çıkardıysan diyecek bir şeyim yok.

Yav hocam sergenin basarili olacagini mi dusunuyorsunuz siz ciddi ciddi adam kiytiriktan 4 mac ust uste kazandi sonralari dususe gecti. Sergen kesinlikle uzun vadede basarili olacak biri degil bjkde. Oyuncular sergeni takmaz. Mustafa resit akcay ornegini hep beraber gordunuz. Adam avrupada tur atlatti. Devamini getiremedi. defedildi.

• hocam mesajda yazdıklarının aksini düşünen eksiler bu kadar basit bunun nedenini sorgulayamazsınız. insanların ağzını eğmeniz de pek doğru değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

hocam mesajda yazdıklarının aksini düşünen eksiler bu kadar basit bunun nedenini sorgulayamazsınız. insanların ağzını eğmeniz de pek doğru değil.

Peki veli ve atibadan baska defansif ortasahamiz var mi? Onlardan biri sakatlansa yerine kim oynayacak?

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Medya fenerin olduğu için eldeki çöpleri böyle atmaya çalışıyorlar , kafa karıştırıyor çakallar<
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

hocam mesajda yazdıklarının aksini düşünen eksiler bu kadar basit bunun nedenini sorgulayamazsınız. insanların ağzını eğmeniz de pek doğru değil.

Peki veli ve atibadan baska defansif ortasahamiz var mi? Onlardan biri sakatlansa yerine kim oynayacak?

• Biz zaten transfer yapılsın orta sahaya diyoruz ama holmen nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

Biz zaten transfer yapılsın orta sahaya diyoruz ama holmen nedir ?

...
  • 
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.