Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThunderStroke®

quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Ben duymadım ama Bilic imkanı yok Cenk'i sağ kanat oynatmaz.Ha olurda seneye sağda Cenk oynarsa kanser oluruz yine.Adam forvet bırakalım orada kalsın.Holosko bu yüzden heba oldu zaten.Gökhan Töre alınmalıdır.

Yapma hocam ya,Gökhan Töre'ye ben 1 sene daha dayanamam.Adam akıllı,yıldız ayarında bi sağ kanat almalıyız seneye.

Töre 7 etmez ama 3.5-4'e kadar verilebilir bence.Veya 1 sene daha kiralanabilir.Gökhan'ın tek sorunu istikrar.Ama bunu çözebilir.Yaşı daha 21.Bence kadroda bulunmalı.

Ben Cenk'e nazaran söyledim.Yoksa bende isterim sağlam bir kanat.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderStroke®

quote:

Ben duymadım ama Bilic imkanı yok Cenk'i sağ kanat oynatmaz.Ha olurda seneye sağda Cenk oynarsa kanser oluruz yine.Adam forvet bırakalım orada kalsın.Holosko bu yüzden heba oldu zaten.Gökhan Töre alınmalıdır.

Yapma hocam ya,Gökhan Töre'ye ben 1 sene daha dayanamam.Adam akıllı,yıldız ayarında bi sağ kanat almalıyız seneye.

Töre 7 etmez ama 3.5-4'e kadar verilebilir bence.Veya 1 sene daha kiralanabilir.Gökhan'ın tek sorunu istikrar.Ama bunu çözebilir.Yaşı daha 21.Bence kadroda bulunmalı.

Ben Cenk'e nazaran söyledim.Yoksa bende isterim sağlam bir kanat.

bi zarate fena mı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

Ona benzer dedim zaten şuan imkanı yok satmazlar.

ben kadroda hazır atiba veli ve jones gibi üç defansif isim varken sınayderlin gibi değilde natchko gibi pasör bi isim gerektiği düşüncesindeyim... he kim olur bilemem örnek verdim. şahsen 2015'de sözleşmesi biticek olan arteta bal kaymak gibi olurdu ama gelir mi

Yaşı gelmiş 32 e günü kurtaracaksan parayı basarsın gelir bence ama değmez 2-3 yıl için. Birde bizim Schneiderlin > Naço
  • quote:

quote:

quote:

Ona benzer dedim zaten şuan imkanı yok satmazlar.

ben kadroda hazır atiba veli ve jones gibi üç defansif isim varken sınayderlin gibi değilde natchko gibi pasör bi isim gerektiği düşüncesindeyim... he kim olur bilemem örnek verdim. şahsen 2015'de sözleşmesi biticek olan arteta bal kaymak gibi olurdu ama gelir mi

Yaşı gelmiş 32 e günü kurtaracaksan parayı basarsın gelir bence ama değmez 2-3 yıl için. Birde bizim Schneiderlin > Naço

abi arteta diyoruz ve şl'ye kalıcağımızıda düşün. ki bu arteta dediğimiz adama aşırı profesyonel... çağ atlatır takıma. diğer adayım luca cigarini... alınabilirse aquilani de müthiş olur.
  • Bence forvet bakalım biraz.Almeida ayrılır %90.Şöyle bulduğunu atacak bir adam alsak süper olur.Yada Drogba gibi hem yarar sağlayan hem yıldız bir forvet.
  • quote:

Bence forvet bakalım biraz.Almeida ayrılır %90.Şöyle bulduğunu atacak bir adam alsak süper olur.Yada Drogba gibi hem yarar sağlayan hem yıldız bir forvet.

benim forvet adaylarım da belli ya quaglierella ya da pandev. özellikle pandev... pandev alındığında hem en uçta he forvet arkasında oynatabiliceğimiz bi adama çünkü çok yüksek bi oyun zekasına sahip.
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Eh Arteta ya lafımız yok zaten ama EPL den sonra bence MLS e gider bence. İtalya pazarı pahalı başka pazar bul.
  • Tim Matavz Rubine transfer oldu diyolar.
  • quote:

Eh Arteta ya lafımız yok zaten ama EPL den sonra bence MLS e gider bence. İtalya pazarı pahalı başka pazar bul.

oğuzhan ok yönlü bi oyuncdu olduğundan onu merkezde düşünüp bi forvet arkası alabilme imkanımızda var. olaya böyle bakınca portföy genişliyo... sadece merkez diyosan biraz kısıtlı çok araştırdım ama 3-5 isimden öteye geçemedim
  • he bide çok beğendiğim en güçlü adaylarımdan birini söylemeyi unutmuşum... swanse'nin oyuncusu olan şu an sunderland'de kiralık oynayan sung yong ki...

http://www.transfermarkt.de/de/sung-yong-ki/profil/spieler_81796.html

o fiziğe rağmen müthiş bi tekniği var. müthiş pasörlük yapıyor. tam bi underrated.
  • quote:

quote:

oğuzhan ok yönlü bi oyuncdu olduğundan onu merkezde düşünüp bi forvet arkası alabilme imkanımızda var. olaya böyle bakınca portföy genişliyo... sadece merkez diyosan biraz kısıtlı çok araştırdım ama 3-5 isimden öteye geçemedim

Bizim ligde iş yapar.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/constantin-budescu/profil/spieler_164233.html
  • quote:

Bence forvet bakalım biraz.Almeida ayrılır %90.Şöyle bulduğunu atacak bir adam alsak süper olur.Yada Drogba gibi hem yarar sağlayan hem yıldız bir forvet.
    Yıldız derken Soldado mesela olur mu ?

Pazzini, Jonas, Pandev, Quagliarella 2015 de sözleşmeleri bitenler.Yazın sıkıntısız alınabilir bana göre.
  • quote:

quote:

quote:

Bizim ligde iş yapar.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/constantin-budescu/profil/spieler_164233.html

hocam budescu'yu bende çoktandır araştıyıroum ama şl'ye gidicek bi takımın fernandes yerine alayacağı oyuncu daha üst düzey olmalı. sung yon ki demiştim videya bak biraz, sunderland'de ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Yıldız derken Soldado mesela olur mu ?

Pazzini, Jonas, Pandev, Quagliarella 2015 de sözleşmeleri bitenler.Yazın sıkıntısız alınabilir bana göre.

pandev'i bende çok istiyorum. ama forvetten çok tam manasıyla bi 10 numara kendisi bana göre.
    6-7 m euroya almıştı Swansea bunu Sunderland'ı bilmiyorum kaça aldı ama gene min 7 dan aşağı satmaz Sunderland o paraya hollanda liginden ayağı temiz bir adam alınsa veya bundesliga dan alınsa daha iyi bence
  • quote:

6-7 m euroya almıştı Swansea bunu Sunderland'ı bilmiyorum kaça aldı ama gene min 7 dan aşağı satmaz Sunderland o paraya hollanda liginden ayağı temiz bir adam alınsa veya bundesliga dan alınsa daha iyi bence

hocam swansea sunderland'e kiralık verdi... 2015'de bitiyo sözleşmesi ve sözleşme hala swansea'de.
    Kelepir fiyata alınırmış Swansea neden bıraktı bilgin var mı?
  • quote:

Kelepir fiyata alınırmış Swansea neden bıraktı bilgin var mı?

bilmiyorum sunderland'in satın alma opsiyonu da yok. yok diye gözüküyo yani transfermarkt'da...
  • Almeida
    olcay--------oğuzhan--------töre
    jones-------fernandes
    trnsfer(jesus)---lescott--sivok---trnsfer(tarık)
    tolga

hasan ali, tarık, bursadaki şener mümkünsede yabancı kanat oyuncusu olcayın yerine veya yedeği olmalı

yedek kulübesine bakarsak
    fenerbahçede webo, alper vb.
    gsde hajrovic umut vb.

gibi oyuncular varken beşiktaş kısır ikili eneramo pektemek e kalıyor.. bana kalsa cenk yerine muhammed demir alınmalıydı.. o daha potansiyelli duruyor.. ya da dany yerine keşke elmander kiralansaydı.. Ama tabiki ilk takviye defansa olması kazım.. seneye de kesinlikle stoper alınmalı. danyi ben sevmezdim, hızlı çevik ve güçlü bir stoper ama kademe ve pozisyon alma bilgisi çok az bunu görüceksiniz sürekli adam kaçırıyor.. gerçi TRde her türlü idare eder.. fernandes ile ilgili ne sıkıntılar var bilmiyorum ama bence ne istiyosa verilmeli ortasahada özel bir oyuncu çünkü.

neyse öyle yada böyle bjk yedek kulübesini güçlendirmeli.. bilic oyuncu değişikliği yaparken kara kara düşünüyor..

atiba da tartışılmış.. bence atiba top ayağındayken güven veriyor ama topsuz alanda biraz sıkıntıları var ve kesinlikle bek oyuncusu değil.. ancak böyle oyuncular ilk 18de olmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.