Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.040
Cevap
31
Favori
108.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratgun

oyunda greatbow yok mu great arrow satıyolar ama. Elimde +4 dragonrider bow var. poison veya ateş ile düşman tanımaz. Pvp ye giremedim pek girdiklerimdede hep dövdüler :D
    Birde explorer açtım dex gidecektim sonra strli silahlar hoşuma gitti 40str 30dex yaptım kalanı vit. end. vigora 117 lvl. Bir pyromancy boş durmasın diye 1 tane slot açtım 10 atn. ile.
    En son ancient dragonla konuştum fırtınanın rehberi izleyerek ilerledim.

greatbow ironkeep teki alonne knight ların ok atanlarından düşebiliyo çok düşük bi ihtimal. old iron king i ng+ da yada bonfire ascetics yakarak kesersen onun souluylada ornifex e yaptırabiliyosun
  • Arkadaşlar pc ps3 ve xbox oyuncuları farklı serverlerdemi online oluyor yoksa aynımı? Bilginiz varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumak

quote:

oyunda greatbow yok mu great arrow satıyolar ama. Elimde +4 dragonrider bow var. poison veya ateş ile düşman tanımaz. Pvp ye giremedim pek girdiklerimdede hep dövdüler :D
    Birde explorer açtım dex gidecektim sonra strli silahlar hoşuma gitti 40str 30dex yaptım kalanı vit. end. vigora 117 lvl. Bir pyromancy boş durmasın diye 1 tane slot açtım 10 atn. ile.

greatbow ironkeep teki alonne knight ların ok atanlarından düşebiliyo çok düşük bi ihtimal. old iron king i ng+ da yada bonfire ascetics yakarak kesersen onun souluylada ornifex e yaptırabiliyosun

Çok saol şu iron king i deneyeyim.

• quote:

quote:

quote:

Çok saol şu iron king i deneyeyim.

birşey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Arkadaşlar pc ps3 ve xbox oyuncuları farklı serverlerdemi online oluyor yoksa aynımı? Bilginiz varmı?

farklı serverlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogue_ass

kardeşim gamepadle oynamak için ilk önce xbox360 ce emulatörünü indirmen gerekiyor. onuda steam dosyasında Steam/SteamApps/Common/Dark soul2/game in içine çıkartman gerekiyor. yani ben öyle çözdüm.

steam id : Dashaq

Bunla uğraşmadan direk gamepadı takıp oynayamıyormuyuz arkadaşlar?Bu olayı biraz açıklayabilirmisiniz?

• oynayabiliyorsun arkadaşın bahsettiği 5-10 liralık gamepadler için logitech f serisinden yada ps , xbox gamepad i varsa direk görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

oynayabiliyorsun arkadaşın bahsettiği 5-10 liralık gamepadler için logitech f serisinden yada ps , xbox gamepad i varsa direk görür

Hocam hazır buldum seni bir kaç soru sorayım. Ps gamepadı derken playstation gamepadımı demek istedin? Bende ps3 var ama onun kolunlada bir sürü emilatör falan istiyor pc de. Biraz açıklama yapabilirmisin

• onu demek istedim de şuan sen öyle diyince bende bi şüpheye düştüm belki ps gamepadleri için gerekebilir logitech ve xbox gamepadleri için kesin eminimde ps hiç denememiştim
  • Oyunu steam denmi yoksa kutulu versiyonunumu almamı tavsiye edersiniz arkadaşlar arada 10 lira gibi fark var. Yani sonradan dlc satın almak online olmak falan gibi birşeyler fark edermi?
  • quote:

Oyunu steam denmi yoksa kutulu versiyonunumu almamı tavsiye edersiniz arkadaşlar arada 10 lira gibi fark var. Yani sonradan dlc satın almak online olmak falan gibi birşeyler fark edermi?

arada hiç bi fark yok. oyun zaten nonsteam bi oyun. her halükarda steam e ekliyeceksiniz oyunu. dlc ikisi içinde aynı satın alırsanız oynayabiliyosunuz
  • Cahilliğime verin arkadaşlar işyerindeki pc den steamdan satın alsam evdeki pc den oyunu indirebilirim değilmi? Birde satın alırken işyerindeki pc ye steam kurmaya gerek varmı? Direk sitesinden alabilirmiyim

• quote:

Cahilliğime verin arkadaşlar işyerindeki pc den steamdan satın alsam evdeki pc den oyunu indirebilirim değilmi? Birde satın alırken işyerindeki pc ye steam kurmaya gerek varmı? Direk sitesinden alabilirmiyim

estağfurullah cahillik başka bişeydir birşey hakkında bilgi sahibi olmamak başka birşey.
    web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. dilerseniz steam programını kurarakta alabilirsiniz(web sitesinden satın almanız daha pratik olur)
    hatta dilerseniz steam programını kurup iş yerinden satın alıp oyunu indirip oyunun yedeğini alıp evdeki steam programına yükleyebilirsiniz bile. steam programını kurup oturum açtığınız herhangi bir pc den oyununuzu oynayabilirsiniz. tabi pc de kurulu değilse indirip yüklemek kaydıyla.
    oyun kütüphanenizde her daim görünecektir. eğer pc de yüklü değilse oyna demeniz yeterli. kendikendisine indirir kurar ve bitince açar. ancak save dosyaları bilgisayarda saklandığından dropbox onedrive hatta flashbellek yardımıyla savenizi yanınızda bulundurabilirsiniz

• quote:

quote:

Cahilliğime verin arkadaşlar işyerindeki pc den steamdan satın alsam evdeki pc den oyunu indirebilirim değilmi? Birde satın alırken işyerindeki pc ye steam kurmaya gerek varmı? Direk sitesinden alabilirmiyim

estağfurullah cahillik başka bişeydir birşey hakkında bilgi sahibi olmamak başka birşey.
    web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. dilerseniz steam programını kurarakta alabilirsiniz(web sitesinden satın almanız daha pratik olur)
    hatta dilerseniz steam programını kurup iş yerinden satın alıp oyunu indirip oyunun yedeğini alıp evdeki steam programına yükleyebilirsiniz bile. steam programını kurup oturum açtığınız herhangi bir pc den oyununuzu oynayabilirsiniz. tabi pc de kurulu değilse indirip yüklemek kaydıyla.
    oyun kütüphanenizde her daim görünecektir. eğer pc de yüklü değilse oyna demeniz yeterli. kendikendisine indirir kurar ve bitince açar. ancak save dosyaları bilgisayarda saklandığından dropbox onedrive hatta flashbellek yardımıyla savenizi yanınızda bulundurabilirsiniz

Çok teşekkürler hocam

• birşey değil dostum. iyi oyunlar iyi forumlar
  • Neyse oyunu satın aldım . İlk defa orjinal oynayacağım sırf dark soul serisinin online olayı harika olduğu için. Arkadaşlar oyunda bossların kapılarında genelde yerde işaret bırakıp bekleyenler var. Bunlar yardım almak içinmi yardım etmek içinmi bekliyor. Birde daha çok online için satın aldığım için en çok online fazla ve zevkli olan covenant hangisi? Bu iki soruya cevap verirseniz memnun olurum

• quote:

Neyse oyunu satın aldım . İlk defa orjinal oynayacağım sırf dark soul serisinin online olayı harika olduğu için. Arkadaşlar oyunda bossların kapılarında genelde yerde işaret bırakıp bekleyenler var. Bunlar yardım almak içinmi yardım etmek içinmi bekliyor. Birde daha çok online için satın aldığım için en çok online fazla ve zevkli olan covenant hangisi? Bu iki soruya cevap verirseniz memnun olurum

yerde gördüğün beyaz yada altın sarısı her imza sana yardım etmek için bekliyor. ama kendisininde bu işten çıkarı var eğer yardım edebilirse. ya hollowluktan insanlığa dönüşür yada convenantının ödülü neyse onu alır.
    sende online dan kastın başkalarına yarım etmekse sunlight convenantına girip sunbro olabilirsin. imzan altın sarısı olur.leveli daha düşük yada daha yükseklerde seni görebilir çağırmak için. aksi taktirde limitli miktarda soul memory ve level aralığına kadar görebilirler.
    sunlight convenantı bunu esnetir.
    amacın diğer oyuncularla dövüşmekse dragon convenantını tavsiye ederim. en temiz dövüşler bu convenatta olur.dövüşler mutlaka 1e1 olur
    yada bloodbrothers convenantına girip kırmızı summonla çok enteresan pvp lere girebilirsin. ama kesinlikle durumların eşit olduğunu söyleyemeyeceğim :)
    artık 3 e 1 mi dersin yoksa zaten başka redphantomla dövüşen elemana denk gelip 2 ye 1 mi dersin. kendi bölgesini korumak için savaşan greyphantom laramı denk gelirsin yoksa seed of a tree giant kullanan kurnazların dünyasında yaratıkların saldırısınamı uğrarsın bilinmez :)

• Geçmiş sayfalarda arkadaşlar onlinde kimsenin olmamasından yakınıyordu ama dün oyunda bayağı millet vardı. Oyun ps4 dede geleceği için bu oyuna rağbet bitmez merak etmeyin. Güncelliğini korur.

• Invade eden biri item bıraktı yere hala kaybolmadı alıp başıma iş gelsin istemiyorum kurtulmanın yolu var mı bundan bilen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.