Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.040
Cevap
31
Favori
108.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık yaşlandığımdan mıdır nedir zora gelemediğimi farkettim. eskiden olsa inat ederdim ama artık amaaan yeter diyip çıktım kaç kere uzaktan vuran bir tek sorcerer mı var? onunda 30 ok hakkı var onu nasıl arttıracağız? bonefire girsem elemanlar tekrar doğuyor yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

artık yaşlandığımdan mıdır nedir zora gelemediğimi farkettim. eskiden olsa inat ederdim ama artık amaaan yeter diyip çıktım kaç kere uzaktan vuran bir tek sorcerer mı var? onunda 30 ok hakkı var onu nasıl arttıracağız? bonefire girsem elemanlar tekrar doğuyor yahu.

No Man's Wharf bölümünde bossu kestikten sonra limanda duran büyücü ile konuştuğunda o eleman majulaya geçiyor onunla tekrar konuştuğunda bi yüzük veriyor o yüzük büyü sayını arttırıyor , büyücü kasıyorsan o yüzüğü kaçırma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

quote:

artık yaşlandığımdan mıdır nedir zora gelemediğimi farkettim. eskiden olsa inat ederdim ama artık amaaan yeter diyip çıktım kaç kere uzaktan vuran bir tek sorcerer mı var? onunda 30 ok hakkı var onu nasıl arttıracağız? bonefire girsem elemanlar tekrar doğuyor yahu.

No Man's Wharf bölümünde bossu kestikten sonra limanda duran büyücü ile konuştuğunda o eleman majulaya geçiyor onunla tekrar konuştuğunda bi yüzük veriyor o yüzük büyü sayını arttırıyor , büyücü kasıyorsan o yüzüğü kaçırma.

sağol. peki büyüyü hiçbir yere gitmeden doldurma var mı? yani mesela boss ile savaşırken büyü bitti, gidip tekme tokat mı dalmam gerekiyor?

• quote:

quote:

quote:

sağol. peki büyüyü hiçbir yere gitmeden doldurma var mı? yani mesela boss ile savaşırken büyü bitti, gidip tekme tokat mı dalmam gerekiyor?

Amber Herb bitkisini yediğin zaman artırıyorsun. Dediğim eleman onlardan da satıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Amber Herb bitkisini yediğin zaman artırıyorsun. Dediğim eleman onlardan da satıyor.

melee elemanlardan hayır gelmedi bir de büyülü şeyleri deneyelim bakalım. sağolasın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

melee elemanlardan hayır gelmedi bir de büyülü şeyleri deneyelim bakalım. sağolasın.

100lvl sağlam büyücüm vardı oyunun ilerleyen bölümlerinde büyücünün pek bi esprisi kalmıyor

• Sağlam bir kalkan ve end. istiyor oyun dar yerlerde çetin düşmanlar var.Ona göre ayarlayın statları full int. asılmayın. :D

10 gündür oynuyorum araelıksız çok beğendim harika olmuş oyun.Str fairh ikilisinden pve için memnunum pvp de ne olur bilmem.
  • beyler pvp de adama tam dalacakken bir şey yaptı benim adam yere oturdu, büyü müdür bu
  • elessar26 kullanıcısına yanıt
    onu bende öğrenmek istiyorum ama havel kalkanı bile geçiyor yere oturuyon ondan sonra vuruyo

nasıl yapılıyor
  • cidden sinir hastası oldum, 4 defa vuruyorum 2 tanesi isabet ediyor, anladık gowers protection var ama önden de vuruyorum aynı, adamların vurduğu hiç sekmiyor, pingle alakalı bir durum sanırım, bu şekilde oynanmaz bu oyun, bende mi sorun diye şu videoya baktım, sorun bende değilmiş, özellikle 4. maça bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessar26 -- 2 Temmuz 2014; 21:41:00 >

• Oyunun Ilk ejgderi kesmek için gittiğim yerdeki manzara beni benden aldı o kasvetli ve karanlık ortamdan çıktığımda yeşillik içinde vadi ve güneş beni karşıladı içim aynı çayın içindeki bisküvit gibi oldu müthiş tasarım yapmışlar sanat bu his bu sanırım artık oyunun sonuna yaklaşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elessar26 kullanıcısına yanıt
    Yere oturtma olayi parry. Tam sen vuracakken adam seni parrylemis. Genelde denk getirmek zor ozellikle ping yuksek olunca imkansiz oluyor. Ping olayi bendede cok kotu tam adama vurucam onumdeki adam arkama isinlanip backstab atiyor falan bir suru sorun :) pingsiz maca denk gelmedim diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fırtına üstaddan canlı yayın bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrkAvenger -- 4 Temmuz 2014; 21:44:39 >
  • bahtsızpistole kullanıcısına yanıt
    youtubedan izledim de zor iş cidden helal olsun adama iyi denk getirmiş, ping olayının düzelmesi imkansız galiba ama serverları arttırıp sorunu azaltabilirler de yapımcıya pahalı geliyor demekki
  • valla oyuna heyecan getirecek yeni bişeyler eklenmezse bu oyun burda kalır

ng+ ya geçip ne yapacam ng+++ olsa ne olacak

sürekli invade yapsam ne olacak oyunda bir sıralama sistemi bile yokki coop da görsün millet kaç oyuncuya yardım etmişiz yada covenantlarda kaçkere invade yapmışız invade olmuşuz kaç oyuncu ezmişiz kaç oyuncuya ezilmişiz

sürekli aynı şeyleri oynayıp ng+++++ olsun ne olacakki

dragon covenantı 1 saatte bitirdim e sonrası ne oldu demekki duellolarda iyiyiz

şimdi milletin oyununu invade yapmak en mantıklısı ama o şekildede bi sıralama olmayınca tatmin edici bişey olmuyor artık

bugün anladım oyun sıktı artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: elessar26

cidden sinir hastası oldum, 4 defa vuruyorum 2 tanesi isabet ediyor, anladık gowers protection var ama önden de vuruyorum aynı, adamların vurduğu hiç sekmiyor, pingle alakalı bir durum sanırım, bu şekilde oynanmaz bu oyun, bende mi sorun diye şu videoya baktım, sorun bende değilmiş, özellikle 4. maça bakın

Bu adamlar oyuncu ise biz neyiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar oyunu yeni satın aldım.Taktik ve tavsiyelerinizi alabilir miyim acaba ? Bide nasıl co-op oynayacağımı anlatırsanız çok güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: lukolde

Arkadaşlar oyunu yeni satın aldım.Taktik ve tavsiyelerinizi alabilir miyim acaba ? Bide nasıl co-op oynayacağımı anlatırsanız çok güzel olur

oyunda ilerlediğinizde summon sign-işaret taşları dediğimiz itemler alıcaksınız, 2 adet bunlar. oyunun çok başlarında alıyorsunuz zaten. bir tanesi küçük diğeri büyük yani normal olan. bunlarla yere işaret bırakıyorsunuz, bu şekilde karşı tarafta insan-human formundaki kişi bu işaretleri görebilir ve bunları kullanarak seni çağırabilir. aynı şey karşı taraf içinde geçerli.
  • Drangleic Castle kapı açılmıyor bug var herhalde . ne yapmam lazım bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedymaster

Drangleic Castle kapı açılmıyor bug var herhalde . ne yapmam lazım bilen var mı?

çıkan iskeletleri kapının 2 yanındaki heykellerin önünde öldürmen lazım. ikisine de birer tane ruh gidince kapı açılıcak
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.