Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.040
Cevap
31
Favori
108.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyunu Aral'dan almayı düşünüyorum fiyat uygun geldi baya, ama bu oyunu kutulu olarak aldığımızda Steam'de aktif edebilecek miyiz? Çünkü Steam'deki oyun koleksiyonuma eklenmesini istiyorum ben bu oyunun yoksa key alacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Steam olmadan çalışmaz zaten oyun yeni nesilde çıkanların çoğu gibi merak etmeyin, istemesek de eklemek zorundayız.
  • Konsol versiyonundaki grafikler cok kotu ds1 den bile kotu. Ilk defa oyunu pcye almayi dusunuyorum. Bir kac ay once bize gosterilen gameplay videolarindaki gorsellik umarim pc de olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Beyler oyunu Aral'dan almayı düşünüyorum fiyat uygun geldi baya, ama bu oyunu kutulu olarak aldığımızda Steam'de aktif edebilecek miyiz? Çünkü Steam'deki oyun koleksiyonuma eklenmesini istiyorum ben bu oyunun yoksa key alacam

Bende merak ediyordum bunu. Aral'a sordum, eklenecekmiş.

"Merhaba,

Oyunu Steam'de aktif edebilirsiniz.

İyi günler dileriz."
  • Steam den alınınca digital artwork, müzik ve silah lar var steam de ,acaba kutulu versiyonu alınca bunlara da sahip olucaz mı ?
  • en uygun fiyata nerden alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeMaNMeliH

Steam den alınınca digital artwork, müzik ve silah lar var steam de ,acaba kutulu versiyonu alınca bunlara da sahip olucaz mı ?

Evet.
  • Teşekkürler keşke Türkçe altyazı ile çıksa mükemmel bir oyun, cevap için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeMaNMeliH

Teşekkürler keşke Türkçe altyazı ile çıksa mükemmel bir oyun, cevap için teşekkürler

Önemli değil.Başka bir sorun olursa seve seve yardımcı olurum.

Bu arada bu oyunun ilki çok problemli çıktı pc platformuna.Klavye ile oynanmazken teknik hatalarıda vardı.Bunlar düzeltildi ama demek istediğim Dark Souls ekibnin extra dil seçeneğini düşündüklerini pek sanmıyorum.Öncelikleri oyunu en iyi şekilde harzılamak olucaktır.Oyun çıktıktan sonra türk çeviri ekipleri tarafından çeviri yapılırsa yada resmi olarak From Solfware ile irtibata geçerlerse Türkçe çeviri çıkar.Aksi halde bir oyunda dil desteği bulunması için o ülkede hatrı sayılır bir satışı veya güncel oyuncusu olması lazım.Kaldıki Türkiye'de halen bu oyunu kötüleyen ve karalayan oyundan anlamayan insanlar var.

Şahsi görüşüm kesinlikle Türkçe seçeneğin gelmesi.Oyunda insanları yönlendiren diyaloglar ve verilen ceveplar olduğundan ingilizce bilmek gerekiyor.Azda olsa yazılanları anlamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: elessar26

en uygun fiyata nerden alabilirim?

Kutulu olarak 63 lira Aral'ın sitesinde. CdKeysHere 15$'a olacak diyor fakat daha eklenmedi sitelerine. Yabancı sitelerde 23€ civarı.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-dark-souls-2-cd-key-compare-prices/
  • Amazonda falan kutulu haline baktım 50 dolar aral nasıl bu fiyattan satıyor , online modların falan çalışmama ihtimali varmı acaba sakata gelmiyelim sonra?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavgirin -- 19 Mart 2014; 20:35:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavgirin

Amazonda falan kutulu haline baktım 50 dolar aral nasıl bu fiyattan satıyor , online modların falan çalışmama ihtimali varmı acaba sakata gelmiyelim sonra?

From Software'in kararı bu. Rusya gibi bize özel fiyat koymuşlar. Online olmama gibi bir ihtimal yok Steam'e ekleneceğinden.
  • Şu ana kadar çıkanlar arasında izleyebileceğiniz muhtemelen en iyi DS2 videosu.
    iki pursuer'e karşı sadece yumruk. (ng+5!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironhide -- 30 Mart 2014; 0:28:16 >
  • 100 TL gözden çıkarmıştım ama 63 TL iyi fiyat.
    TR'ye özel fiyat varsa steamtrades'ten de bulunur yakın fiyata.(bkz. Aral kazanmasın diye atılan taklalar)
  • oyunu çok seviyorum.
    ilk oyunu 200 saat civarı oynadım.
    eşe dosta önerdim.
    dark souls 2 yi direk steamden almıştım çıktığında.
    ama bugün pc versiyonunun da konsolla aynı olduğu ortaya çıkınca kandırılmışlık duygusu iyicene tavan yaptı
    tiksindim from software den resmen.
    gameplayi aynı olabilir, oyunun kendisi de muazzam olabilir.
    grafik önemli değil yeaaa da denebilir.
    ama from un bu yaptığı düzenbazlıktır.
    steam de preorderla alınmış ve kütüphaneye eklenmiş oyunun iadesi mevcut muydu?
    bu adamlara para yedirmektense onlinesız korsanını oynamayı tercih edebilirim.
  • Reppu kullanıcısına yanıt
    PC versiyonu konsolla aynı değil ki? Bugün grafik ayarları sızdırıldı ve birçok PC'ye özel ayar var. Bence E3'teki gibi olacak grafikler

• Pc versiyonu grafikleri bence gayet yeterli olmuş 1080p de izleyin
  • kontroller birinci oyundaki gibi konsoldan kopyala yapıştır olacak mı böyle olursa indirmeye değmez.

• Never Forget
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reppu

/>

Never Forget

Hud silinip başka oyun dense inanırım o derece grafik farkı vara aralarında

Çok fazla takip edemedim , yapımcılar bir açıklama yaptı mı neden grafikte bu kadar geri gidildiği hakkında ? Çok fazla tepki olmuştur muhtemel.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.