Şimdi Ara

Samsung, Unpacked davetiyelerini göndermeye başladı, Galaxy S5 yolda olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung, Unpacked davetiyelerini göndermeye başladı, Galaxy S5 yolda olabilir

Genelde Unpacked amiral gemi lansman etkinliklerinin davetiyesini lansmana az bir süre kala dağıtan Samsung, bu kez daha erken davrandı ve yaklaşık 20 gün önceden davetiyeleri dağıtmaya başladı.

Firmanın bu yıl ki ilk Unpacked etkinliği 24 Şubat 2014 tarihinde yani MWC 2014 etkinliğinin ilk gününde gerçekleşecek. Aynı gün Nokia'nın da Windows Phone 8.1 cihazlarının lansmanı olacak. Nokia sabah saatlerinde lansmanı gerçekleştirecekken, Samsung ise gece saat 20.00'de sahne alacak.

Etkinlik davetiyesinde göze çarpan ayrıntı ise 5 rakamının ön plana çıkarılıyor oluşu. Galaxy S4 için 4 rakamını  ön plana çıkaran Samsung'un bu tasarım ile Galaxy S5 amiral gemi modelinin işaretini veriyor olması yüksek ihtimal. 

Ancak Samsung'un ayrı lansmanlar ile Galaxy S amiral gemilerini tanıtıyor oluşu kafalarda soru işaretleri oluşturuyor. Bazı kaynaklar ilk Tizen cihazının veya Full HD ekranlı Windows Phone cihazının da tanıtılabileceğini belirtiyor. 

Samsung Galaxy S5 modelinde 5.2 inçlik 2560x1440 piksel çözünürlükte ekran, 64-bitlik Exynos işlemci, 3GB RAM, 2900mAH batarya, 16MP/21MP çözünürlükte arka kamera gibi özelliklerin yer alacağı tahmin ediliyor. 

• 9999 ppi yeni leğen geliyo hazırlanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhç_78 -- 4 Şubat 2014; 8:27:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhç_78

Yeni leğen geliyo hazırlanın

ne leğeni ya ne saçmalıyorsunuz adamlar plastik yapıyor iyi yapıyor bari bir yeri ezildiğinde canımız çok yanmıyor. dışı kaliteli olunca bir kere yere düştümü artık orası sizi ilgilendiren tek yer olur. bu cihazlarda çok güzel teknolojiler var onları bir kenara bırakıp leğen,plastik demek saçmalamaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene herkes çok güçlü girecek pazara. Lg kendini geliştirdi, Htc daha ciddi bir rakip ki Sony'de telefonu hızlı yapmanın yolunu bulmuş. Samsung önlemini almıştır. Yine performans olarak piyasanın en üst işlemcisini görebiliriz, kendinden bir sonra ki nesille başa çıkacak kadar ama bunlardan çok pil daha önemli hale geldi. S4 sayfayı g2den 1 saniye erken açsa nolur açmasa nolur ?
    Bu konuda yine zirvede olacaktır ama pil ve yazılım işini halletmeliler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Bu sene herkes çok güçlü girecek pazara. Lg kendini geliştirdi, Htc daha ciddi bir rakip ki Sony'de telefonu hızlı yapmanın yolunu bulmuş. Samsung önlemini almıştır. Yine performans olarak piyasanın en üst işlemcisini görebiliriz, kendinden bir sonra ki nesille başa çıkacak kadar ama bunlardan çok pil daha önemli hale geldi. S4 sayfayı g2den 1 saniye erken açsa nolur açmasa nolur ?
    Bu konuda yine zirvede olacaktır ama pil ve yazılım işini halletmeliler.

Gm kendini geliştirmedi mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Gm geliştirdi ama var olacağı pazar belli elite çıksa emin ol satışları f/p düzeyinden ileri gitmez. Ayrıca miui'nin şirketi var onlarda yurt dışına Açılsa var olabilirler ama küresel hedefleri yok adamlar her cuma günü güncelleme veriyorlar telefonlarına, yenilikler stabilizasyonlar...

• Davetiyenin arkaplanı deri görünümlü hazırlanmış. Gelecek olan telefonun arka kapağı note 3 teki gibi olacak büyük ihtimalle.

• Malzeme kalitesi artırsın. Otomasyonu azaltsın.Biraz daha fiyat performans olsun üst seviye telefonları. Ayrıca amerika Kore versiyonlarıda Exynos olsun. Ram ler eşit olsun. Güncellemeleri tam ve stabil versin. O zaman bu firmayı yeniden sevebilirim. Şu an Hatay ın Dörtyol ilçesinde 2 tane Samsung Şubesi var. Böyle kuş uçmaz kervan geçmez bir yere kadar gelmişler. Hemen hemen herkesin elinde Samsung var. Rakipleri bu senede zorlanacak görürsünüz. General Mobile Discovery ve Çinli üreticiler Avrupa ya açılınca dengelerin değişmesi beklenebilir. Yoksa Samsung ta bu kadar reklam şube lansman marka bilinirliği varken diğerlerinin işi zor.

• Bilmem farkında mısınsız GM discovery kendi yapmadı başka şirketten alıp fabrikada üretimini yaptı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

Malzeme kalitesi artırsın. Otomasyonu azaltsın.Biraz daha fiyat performans olsun üst seviye telefonları. Ayrıca amerika Kore versiyonlarıda Exynos olsun. Ram ler eşit olsun. Güncellemeleri tam ve stabil versin. O zaman bu firmayı yeniden sevebilirim. Şu an Hatay ın Dörtyol ilçesinde 2 tane Samsung Şubesi var. Böyle kuş uçmaz kervan geçmez bir yere kadar gelmişler. Hemen hemen herkesin elinde Samsung var. Rakipleri bu senede zorlanacak görürsünüz. General Mobile Discovery ve Çinli üreticiler Avrupa ya açılınca dengelerin değişmesi beklenebilir. Yoksa Samsung ta bu kadar reklam şube lansman marka bilinirliği varken diğerlerinin işi zor.

Zamanında nokia aynı durumdaydı millete uyduruk telefonları iteliyordu millet sırf adından dolayı alıyordu şimdi nokia ne hallerde 5-6 seneye samsung da nokia gibi akıllı telefon bölümünü satar bu gidişle daha şimdiden 10'dan fazla kişiyi samsung almaktan son anda vazgeçirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

Malzeme kalitesi artırsın. Otomasyonu azaltsın.Biraz daha fiyat performans olsun üst seviye telefonları. Ayrıca amerika Kore versiyonlarıda Exynos olsun. Ram ler eşit olsun. Güncellemeleri tam ve stabil versin. O zaman bu firmayı yeniden sevebilirim. Şu an Hatay ın Dörtyol ilçesinde 2 tane Samsung Şubesi var. Böyle kuş uçmaz kervan geçmez bir yere kadar gelmişler. Hemen hemen herkesin elinde Samsung var. Rakipleri bu senede zorlanacak görürsünüz. General Mobile Discovery ve Çinli üreticiler Avrupa ya açılınca dengelerin değişmesi beklenebilir. Yoksa Samsung ta bu kadar reklam şube lansman marka bilinirliği varken diğerlerinin işi zor.

Zamanında nokia aynı durumdaydı millete uyduruk telefonları iteliyordu millet sırf adından dolayı alıyordu şimdi nokia ne hallerde 5-6 seneye samsung da nokia gibi akıllı telefon bölümünü satar bu gidişle daha şimdiden 10'dan fazla kişiyi samsung almaktan son anda vazgeçirdim

Başkan bende aynısını yapıyorum. General Mobile Discovery yi tavsiye ediyorum. Discovery Elite yada 2 yi bekliyorum. Dörtyol gibi bir yerde Samsung Şubesi görmek baya şaşırtıcı. Ufacık bir ilçe ve gelişme 0. Binaların çoğalması ve doğalgaz ı saymazsan. İş yine yok. İstanbul'u arıyorum. 5 sene sonra geldim ilçe yine aynı. İstanbul a en kısa zamanda gitmek istiyorum. Kısmet ise. Kısaca Samsung heryerde. O yüzden Lg, Htc, Sony biraz zorlanacak. Gmd ve Çinliler belirleyici olarak görünüyor.

• Şu xioami mi3 gelse alacağım bir tane de kahrolası iyi telefonların hiçbirini göndermiyorlar

• @Mehmetaltair

Çinliler kendi ülkelerine çalışıyor. Replika adi telefonu sevmese bizim millet böyle olmaz. Geleceğini hiç sanmıyorum zor biraz.

• Maalesef hep kazıklanmaya mahkumuz

• @Mehmedaltair
    Teknolojiye karşı değilim.
    Geri dönüşüm artsın istiyorum.
    Seri üretim yapan çevreyi kirleten şahıs yada şahısları sevmiyorum.
    Az ve öz olsun yeterli bence.

• yakında birkaç uzak doğulu arkadaş detaylı incelemesini yapar ve yayınlar. Lansmanların zaten pek bi önemi yok.

• mertgonul kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kardeşim..

Adam 2000 tl üstü para verip metal kasa telefon alıyor sonra onu zarar görmesin diye plastik kılıfla kaplıyor :D :D

Eee?? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu birader :D
  • Herşey iyi hoşta o ekrana o işlemciye o batarya olmamış

• Batarya yeni bir teknoloji ile 3450 mah ile ayni seyiyeye esit olacakmis. Bekleyip görelim, umarim öyle olur.

• ''ne leğeni ya ne saçmalıyorsunuz adamlar plastik yapıyor iyi yapıyor bari bir yeri ezildiğinde canımız çok yanmıyor. dışı kaliteli olunca bir kere yere düştümü artık orası sizi ilgilendiren tek yer olur. bu cihazlarda çok güzel teknolojiler var onları bir kenara bırakıp leğen,plastik demek saçmalamaktır.''

Yarım metreden düşüp ekranı gümleyen telefonlar samsung değil sanki...Az daha dayanıklı olsaydı 550 liram cebimde kalırdı...Sıradaki telefonum kesinlikle kalın çerçeveli ve plastik olmayan bi model olacak.https://www.youtube.com/watch?v=SvChRTJWDbk

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.