Şimdi Ara

En iyi adc ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
3.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz deli misiniz biri bile quinn dememiş?
  • En iyi adc?

• Oyle bir sey yok.

Fakat Lucian Jinx Draven Ezreal Caitlyn bir adim ondeler gibi.
  • En iyi adc jinx ve vayne'dir benim gözümde. Özellikle vayne. Leona supp ile pre girerek 12 maç, 11 win aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

En iyi adc jinx ve vayne'dir benim gözümde. Özellikle vayne. Leona supp ile pre girerek 12 maç, 11 win aldık

Peki ezreal ?
  • Öyle bir şey yok diyenlere aldırma. Kesinlikle Jinx. Birde Vayne var tabii öğrenirsen.
  • Adc dari alıyorum 4 tane ie bi bt bide runa ckıyorum w q r te q
  • quote:

Orijinalden alıntı: TürKiSi

En iyi adc?

En iyi adc diye bir şey yoktur kardeşim ben urgotu cok iyi oynarım sen ashe i misal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slim_R

quote:

En iyi adc?

En iyi adc diye bir şey yoktur kardeşim ben urgotu cok iyi oynarım sen ashe i misal

Yani en sevdiginiz gibi bisi demek istedim
  • lucian jinx
  • Benim gözümde Lucian. Mobility olarak güzel. Kaçış yeteneği var ve bu yetenek cc leri kaldırıyor. Range i de oldukça adil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slim_R

quote:

En iyi adc?

Yani en sevdiginiz gibi bisi demek istedim

benim graves ama hic kullanamıyorum en cokta vayne de ustalaşmak istiyorum bunlar late heroları bence ama hem early hem mid hemde late dersen jinx ve dravenı en başa koyarım

• quote:

quote:

En iyi adc jinx ve vayne'dir benim gözümde. Özellikle vayne. Leona supp ile pre girerek 12 maç, 11 win aldık

Peki ezreal ?

Ezreal pek iyi değil. Fakat iyi oynarsan güzel champ'tır.

Jinx ve vayne çok başka bişi.
  • jinx draven vayne lucian sıralama yok
  • Dreyyyvıın ve Vayne.
    NOT:Jinx beceremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puss in Boots -- 3 Şubat 2014; 23:10:19 >
  • vayne ve draven açık ara öndeler.
  • Jinx , vayne ve draven benim sevdiklerim.
  • quote:

quote:

quote:

Peki ezreal ?

Ezreal pek iyi değil mi Main adc olan birisi olarak şunu söyleyeyim anlık hasar potansiyeli,global ult,q range ve poke kolaylığı e skili ezreal en iyi adclerden 3 ünün arasındadır.Tek sorunu tanklara karşı okadar yüksek damage'i olmaması.Mainimdir laf ettirmem

• quote:

Orijinalden alıntı: Sypex

quote:

quote:

quote:

Peki ezreal ?

Ezreal pek iyi değil mi Main adc olan birisi olarak şunu söyleyeyim anlık hasar potansiyeli,global ult,q range ve poke kolaylığı e skili ezreal en iyi adclerden 3 ünün arasındadır.Tek sorunu tanklara karşı okadar yüksek damage'i olmaması.Mainimdir laf ettirmem

Q skili tf'de işe yaramaz. Tek iyi skill'i e ve r. fakat örneğin vayne'i ele alalım. Q ile kaçabilme ya da yakalama, w pasifiyle 3 vuruşta bir yüksek hasar, e ile rakibi stunlama, rakipten kurtulma, R ile tf için tüm donanıma ve hasara sahip olma özelliği var. Umarım anlatabilmişimdir. Tam bir tf herosu. Tank falan dinlemiyor eritiyor. Kog'maw da gayet güzel bir champ.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sypex

quote:

quote:

quote:

Peki ezreal ?

Q skili tf'de işe yaramaz. Tek iyi skill'i e ve r. fakat örneğin vayne'i ele alalım. Q ile kaçabilme ya da yakalama, w pasifiyle 3 vuruşta bir yüksek hasar, e ile rakibi stunlama, rakipten kurtulma, R ile tf için tüm donanıma ve hasara sahip olma özelliği var. Umarım anlatabilmişimdir. Tam bir tf herosu. Tank falan dinlemiyor eritiyor. Kog'maw da gayet güzel bir champ.

TF'ler 3 saniye mi sürüyor da q işe yaramıyor? Ben gayet veerimli bi şekilde q ile yüksek hasar verebiliyorum.Kog-Vayne çok farklı boşuna hipertaşıyıcı demiyoruz.Ancak bu Ezreal çok iyi değil demek değil gerçekden harika bi adc.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.