Şimdi Ara

94/1 Şafak Karalama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
3.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet yarın gidiyorum arkadaşlar birkaç hafta baya heyecan vardı ama oraya gittiğimde unuturum bile asıl soru zaman geçer mi 365 gün az değil ki ama zamanı kimse durduramıyor buda biter umarım.Ara sıra girip şafak sayısı yazağım ama şu an zifiri karanlık şafak :D

-366

• Abooov biletin konusu :))

ş:23 :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Abooov biletin konusu :))

valla bitirmişsin sen şimdiden hayırlı teskereler sana :D
  • nasipse yarın bende teslim olacağım,simdiden hepimize hayırlı teskereler,Rabbim yardımcımız olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xb-treck

quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Abooov biletin konusu :))

valla bitirmişsin sen şimdiden hayırlı teskereler sana :D

Emin ol azaldıkça cogalıyo yatmaktan tv izlemekten başka bişey yapmıyorsun ve sıkılıyorsun daralıyorsun.
    Ve artık gidicisin teskerecisin hayaller Bi dünya kafanda dolaşıp duruyor artık durmak bile istemiyorsun. İşte şafak sıkıştırması bu. :) Sanada olacak

• mecbur gidiyoruz malesef
  • Yarın teslim oluyorum atarsa 364 Başkada yok :D :D
  • eve arkadaşlar 10.günüm geldim ve gidecek yada gitmeyi düşünenlere tavsiyem; GELMEYİN!!!! 2 saat internet kuyruğundan sonra anca girebildim 30 dakika izin veriyorlar.Yalandan üniversit uydurun mümkün olduğunca uzatın asgari ücretle bir işe girin taksit taksit bedelliyi ödeyin hay kafama edeyim hayatımdan soğudum bölükte 300 tane adam 3te 1i dvre kaybı diğer üçt biri tecili biten yada bozduran dire 1 lik kesimde 94 doğumlular koğuşta 200 kişi ayak kokusumu dersim osuran osurana geclyin 30-0 kişi horluyor yataklar leş gibi tuvaletler 300 kişi giriyor siz düşünün tıkalı koğuşa girdiğimde bayılıyorum allah benim belamı versin ne diye geldim bu lant yere vatan filan alakası yok geldim pişmanım 1 sene nasıl geçer kara kara düşünüyorum ne yapın edin gelmeyin buraya!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xb-treck -- 13 Şubat 2014; 18:58:42 >
  • Bilett billeeet fazla düşünme :))

askerliğinin son günlerindedee vaaay be diceksin :)

Şafak : 11 :)

• ah be senin yerinde olmak isterdim .
  • Atarsa $:251

Zaman geçiyor kardeşim ilk 2 3 ay zorlanırsın sonra alışırsın
  • xb-treck kullanıcısına yanıt
    Giderken nasıl bir beklentiyle gittin ki?öyle olacağını bilmiyormuydun???5 yıldızlı tatil köyü değil sonuçta orası.
  • quote:

eve arkadaşlar 10.günüm geldim ve gidecek yada gitmeyi düşünenlere tavsiyem; GELMEYİN!!!! 2 saat internet kuyruğundan sonra anca girebildim 30 dakika izin veriyorlar.Yalandan üniversit uydurun mümkün olduğunca uzatın asgari ücretle bir işe girin taksit taksit bedelliyi ödeyin hay kafama edeyim hayatımdan soğudum bölükte 300 tane adam 3te 1i dvre kaybı diğer üçt biri tecili biten yada bozduran dire 1 lik kesimde 94 doğumlular koğuşta 200 kişi ayak kokusumu dersim osuran osurana geclyin 30-0 kişi horluyor yataklar leş gibi tuvaletler 300 kişi giriyor siz düşünün tıkalı koğuşa girdiğimde bayılıyorum allah benim belamı versin ne diye geldim bu lant yere vatan filan alakası yok geldim pişmanım 1 sene nasıl geçer kara kara düşünüyorum ne yapın edin gelmeyin buraya!!!

Senin askerlik bitmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ah be senin yerinde olmak isterdim .

Gelirsin sende o şafağa rahat ol stres yapma her şeyi kafana takma.
    Bitmeyen askerlik daha icat edilmedi...
    Askerlik bitmiyor olsaydı babanla dedenle beraber askerlik yapardın elbet bitecek. Hayırlı teskereler...

• Şafak : 354 :S

bir yerden başladık artık buda bitecek eninde sonunda allahtan birlikte internet salonu var ara sıra giriyorum. Yavaş yavaş alışıyorum gibi komutanlarda diğer bölüklere nazaran daha iyiler ama yanlışını gördü mü affetmiyorlar nöbet cezaları kitliyorlar çocuğun biri 4 gün üst üste tuttu yatağını düzenlemedi diye baya acıdım :D
  • Acemi birliğinden sonra rahata erersin sabret.

• safak 61 biter mi :(
    senin daha da kotu kardes...
    zaman durdu gecmiyor....

• şafak 350 hacı haftaya cuma ymin töreni var bakalım nolucak ama şunu yavaş yavaş kabul etmeliyim şu andaki hayatım askerlik sivili unutmam gerkiyor malesef yapacak bir şey yok :)
  • Evimi, ailemi özledim. :S
  • quote:

Evimi, ailemi özledim. :S

Haftaya evci çıkarsın dert etme.Ama biraz erken özlemek için askerlik bitiyor ben daha özlemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FA5T -- 20 Şubat 2014; 22:48:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.